• کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 13+

لینک های کیفیت پرده ای قرار داده شد

دو تایتان باستانی، گودزیلا و کنگ، در نبردی حماسی با هم درگیر می‌شوند، زیرا انسان‌ها ریشه‌های در هم تنیده و پیوندشان با اسرار جزیره جمجمه را کشف می‌کنند...

تریلرها
درباره فیلم

دانلود فیلم گودزیلا و کنگ امپراتوری جدید 2024

این فیلم که در سال 2024 به انتشار رسیده در ژانرهای اکشن و ماجراجویی و علمی تخیلی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان فیلم گودزیلا و کنگ امپراتوری جدید Godzilla x Kong The New Empire 2024 از این قرار است که دو تایتان باستانی، گودزیلا و کنگ، در نبردی حماسی با هم درگیر میشوند، زیرا انسانها ریشههای در هم تنیدهشان و ارتباطشان با اسرار جزیره جمجمه را کشف میکنند.

درباره فیلم Godzilla x Kong The New Empire 2024

فیلم Godzilla x Kong The New Empire که کاربران ایرانی آن را با نام گودزیلا و کنگ امپراتوری جدید – می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Rebecca Hall و Brian Tyree Henry و Dan Stevens به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Adam Wingard بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 6.70 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم نیز می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید