• کشور سازنده: آمریکا
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 18+

لینک های دانلود اضافه شدند

جامپ شات داستان واقعی الهام‌بخش کنی ملوانان، توسعه‌دهنده معروف شوت‌های پرش مدرن در بسکتبال را آشکار می‌کند. او بازی را تعریف کرد، اما فقط اکنون آماده است افکار خود را در مورد اینکه چرا بازی هرگز او را تعریف نکرده است، به اشتراک بگذارد....

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود مستند جامپ شات 2019

این فیلم که در سال 2019 به انتشار رسیده در ژانرهای مستند و بیوگرافی و ورزشی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان دانلود فیلم جامپ شات Jump Shot The Kenny Sailors Story 2019 زیرنویس فارسی چسبیدهاز این قرار است که جامپ شات داستان واقعی الهامبخش کنی ملوان، توسعهدهنده معروف شوتهای پرش مدرن در بسکتبال را آشکار میکند. او بازی را تعریف کرد، اما فقط اکنون آماده است افکار خود را در مورد اینکه چرا بازی هرگز او را تعریف نکرده است، به اشتراک بگذارد.

درباره فیلم Jump Shot The Kenny Sailors Story 2019

فیلم Jump Shot The Kenny Sailors Story که کاربران ایرانی آن را با نام جامپ شات می شناسند بعد از انتشار توانست انتظارها را برآورده کند و در موضوعیتش بینندگانش را متحیر کند. در این فیلم بازیگرانی همچون Kenny Sailors و Stephen Curry و Kevin Durant به ایفای نقش پرداخته و در اجرای نقش خود بی نظیر عمل کرده اند. همچنین کارگردانی این فیلم زیبا نیز بر عهده Jacob Hamilton بوده است. این فیلم از وبگاه IMDB امتیاز 7.50 را دریافت کرده که در ژانر خود و نوع ساخت فیلم به نظر امتیاز قابل قبولی بوده است. مدت زمان این فیلم 79 دقیقه می باشد که امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

نظرات کاربران و بینندگان این مستند

برخی از بینندگان بعد از تماشای این فیلم نظرات خود را با نکته های مثبت و منفی در خصوص نوع ساخت، داستان فیلم و برخی مسائل مهم ساخت در imdb به ثبت رسانده اند. این نظرات به این شکل بوده است:

  • «پرش در زمان» فیلمی فوق‌العاده است که بر زندگی کنی سِیلورز، خالق «پرش در زمان» در بسکتبال، تمرکز می‌کند. اما فیلم فراتر از آن می‌رود. این اثر، داستان مردی را روایت می‌کند که زندگی خود را وقف ورزشی کرد که دوستش داشت، اما هرگز از ارزش‌های اصلی یعنی خدا، خانواده و کشور غافل نشد. می‌توان حجم توجه و دقتی را که در روایت داستان زندگی کنی سِیلورز به کار رفته است، به خوبی احساس کرد. داستان جذاب، تصاویر بصری گیرا و مصاحبه‌ها، به فیلم چهره‌ی دلنشینی بخشیده‌اند. این فیلم فراتر از هر مستند 30 دقیقه‌ای بسکتبال است. در طول فیلم تمرکز اصلی بر روی کنی سِیلورز باقی می‌ماند و از مسیر اصلی منحرف نمی‌شود. این فیلم را به طرفداران بسکتبال و مستند به طور یکسان توصیه می‌کنم.
  • تمام اعضای خانواده‌ی ما از این فیلم درباره‌ی ورزشکاری خارق‌العاده لذت بردند. فیلمی که در هر فصل از زندگی پرفراز و نشیب او، نمادی از غیرت و شرف بود. تماشای تصاویر اولیه‌ی بسکتبال او هیجان‌انگیز بود و همگی ما چیزهای زیادی درباره‌ی چگونگی تحول این ورزش در طول ده‌ها سال آموختیم. این فیلم تکان دهنده را به شدت توصیه می‌کنم!

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید