0

597

1401/04/01

ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی

نوید محمدزاده ممنوع الکار شد!! | علت ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی – کاران مگ

5/5 - (1 امتیاز)

نوید محمدزاده ممنوع الکار شد!! | علت ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی

 

نوید محمدزاده بازیگر سرشناس ایران که جوایز معتبری را در ایران و خارج به دلیل ایفای نقش خود دریافت کرده است تازگی ها سعی دارد با انجام برخی موارد خود را پرحاشیه جلوه دهد. او که کمی پیش با فرشته حسینی بازیگر افغانی تبار فیلم و سریال های ایرانی ازدواج کرده است با ست کردن لباس و انجام برخی حرکات توجه رسانه را به خود جلب کرده بود، اما این تنها به ست کردن لباس ختم نشد!! به تازگی با انجام کاری غیر قابل انتظار نقدهای منفی بسیار زیادی را علیه خودش بوجود آورد.

جشنواره کن امسال پر از حاشیه های فراوانی بود که خب قطعا همه این موارد سبب شد رسانه سینمای داخلی برای مدتی سرگرم این قضیه شوند. یکی از این موارد حرکت عجیب نوید محمدزاده در جمع بازیگران جشنواره کن و در مقابل دوربین بود. که خب قطعا از چهره سینمایی ایرانی انتظار نمی رفت. همین موضوع رفته رفته بزرگ تر شد و سبب ممنوع الکاری فرشته حسینی و نوید محمدزاده تا اطلاع ثانوی شده است.

نوید محمدزاده به تازگی با ایفای نقش در فیلم برادران لیلا به خوبی توانست در کن حضور یابد اما به دلیل این موضوع و برخی موارد دیگر که برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد انتشار و پخش فیلم برادران لیلا نیز در ایران متوقف شده است.

نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

دیدگاه خود را بنویسید