4

5326

1401/05/01

پخش سریال جیران متوقف شد

پخش سریال جیران متوقف شد! | ادامه سریال جیران به دلیل داشتن شاکی خصوص متوقف شد – کاران مگ

 

جیران یکی از سریال های خوب شبکه نمایش خانگی است که برای مدتی ترند هفته بوده و هست که کاربران علاقه زیادی به آن نشان داده اند. داستان سریال جیران در خصوص زندگی عاشقانه ناصر الدین شاه و علاقه شدید او به یک دختر روستایی می باشد. حسن فتحی کارگردان این مجموعه بوده و عوامل دیگر به مانند نویسنده: احسان جوانمرد و فتحی، تهیه کنندگی: اسماعیل عفیفه در ساخت سریال ایرانی جیران نقش داشته اند.

درواقع محوریت داستان در زمانی اتفاق می افتد که امیرکبیر کشته شده و میرزا آقاخان نوری به عنوان نخست وزیر فعالیت خود را شروع کرده است. یک دوره شش ساله قرار است با ایفای نقش بازیگران خوب سینمای ایران به مانند: بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، امیر جعفری، مهدی پاکدل و … به تصویر کشیده شود. سریال های زمانه و شهرزاد از دیگر کارهای خوب حسن فتحی کارگردان جیران بوده که این سریال نیز درواقع می تواند جز موفقیت های وی محسوب شود.

اما بعد از انتشار 23 قسمت از این سریال ایرانی، خبر از متوقف شدن ادامه آن کاربران و بیننده های سریال های شبکه نمایش خانگی را متعجب کرد. با توجه به اخبار منتشر شده سریال جیران در پی شکایت شاکی خصوص به لحاظ نقض مالکیت ادبی و هنری بر اساس حکم قضایی توقیف شد. درواقع با ادعای فردی مبنی بر سرقتی بودن داستان سریال جیران توقف کامل پخش سایر قسمت ها قطعی شده است.

ادامه پخش سریال نیز تا اطلاع ثانوی و اثبات خلاف این موضوع به حکم مستقیم قضایی ممکن نیست!!!

نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید