دانلود سریال انیمیشنی Bleach: Thousand-Year Blood War 2022

 

این سریال ادامه‌ای بر Bleach اصلی (2004) است و شبیه به فصل آخر Fairy Tail یا InuYasha: The Final Act (2009) است، این سریال همچنین برای اقتباس از فصل‌های باقی‌مانده مانگا در نظر گرفته شده است که هرگز در قبلی استفاده نشده بود. فصل های انیمه همچنین مانند هر دوی آن‌ها، بازیگران ژاپنی فصل‌های قبلی برای فصل آخر بازمی‌گردند، در حالی که اکثر بازیگران انگلیسی اقتباس قبلی حفظ می‌شوند.

با توجه به مسائل مربوط به انتخاب بازیگران سفید پوست در نقش های غیرسفید در طول 10 سال فاصله بین این سریال و پایان انیمه اصلی، جیمیسون پرایس از نقش قبلی خود یعنی Yasutora “Chad” Sado کناره گیری کرد. جایگزین او آلن مسا اصالتاً کوبایی است، در حالی که چاد اصالتاً مکزیکی و ژاپنی است. او سومین صداپیشه ای است که صداپیشگی این شخصیت را انجام می دهد زیرا چاد در ابتدا توسط مارک وردن تا قسمت 85 انیمه اصلی Bleach صداپیشگی می کرد.

در نتیجه پخش این سریال در نیمه شب در ژاپن، این سریال نسبت به سریال اصلی سانسور کمتری دارد و امکان نمایش خشونت های خونین و گرافیکی بیشتری را فراهم می کند. با این حال، برخی از صحنه‌های وحشتناک‌تر هنوز سانسور می‌شوند، مانند صحنه مرگ آیون در فیلم Bleach: Thousand-Year Blood War: March of the StarCross (2022) تا در مقایسه با مانگا، وحشتناک‌تر شود.

این سریال در مجموع در 52 قسمت برنامه ریزی شده است. مانند فصل آخر Fairy Tail، این نیز برای بیش از یک سال با وقفه های بین 50 قسمتی پخش خواهد شد، اما برخلاف این سریال، فصل آخر Fairy Tail تنها 51 قسمت پخش شد.