دانلود فیلم The Equalizer 3 2023

رابرت مک کال خود را در خانه خود در جنوب ایتالیا می بیند اما متوجه می شود که دوستانش تحت کنترل روسای جنایی محلی هستند. از آنجایی که وقایع مرگبار می شوند، مک کال می داند که باید چه کاری انجام دهد: با قرار گرفتن در برابر جنگ، محافظ دوستانش شود… امیدواریم با دیدن این فیلم نهایت لذت را برده باشید.

 

دانلود فیلم اکولایزر 3 از کاران مووی

فیلم اکولایزر 3 – محصول سال 2023 کشور آمریکا در ژانر اکشن و جنایی و دلهره آور میباشد. اکولایزر 3 – توسط Antoine Fuqua کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Denzel Washington و Dakota Fanning و Eugenio Mastrandrea در آن ایفای نقش کرده اند.

داستان فیلم اکولایزر 3 با ژانر اکشن و مهیج به این صورت بوده که: رابرت مک کال (دنزل واشنگتن) از زمانی که زندگی خود را به عنوان یک قاتل دولتی تسلیم کرد، برای آشتی دادن با کارهای وحشتناکی که در گذشته انجام داده تلاش کرده است و آرامش عجیبی در خدمت به عدالت از جانب ستمدیدگان پیدا می کند. او که به‌طور شگفت‌انگیزی خود را در خانه‌ای در جنوب ایتالیا می‌بیند، متوجه می‌شود که دوستان جدیدش تحت کنترل رؤسای جنایی محلی هستند. همانطور که وقایع مرگبار می شوند، مک کال می داند که باید چه کاری انجام دهد: با مقابله با مافیا، محافظ دوستانش شود.

«Equalizer 3» با ژانر اکشن و مهیج ساخته آنتوان فوکوا تنها چیزی نیست که بسیاری تصور می‌کنند آخرین فیلم این مجموعه خواهد بود. این پنجمین همکاری کلی کارگردان و واشنگتن است. مشارکت آنها، در ظاهر، گیج کننده است. مطمئنا، اولین تیم آنها، “روز تمرین”، تنها جایزه بهترین بازیگر مرد را برای واشنگتن به ارمغان آورد. اما فیلم‌های متوالی آن‌ها از آن زمان به بعد خشن‌تر و احمقانه‌تر شده‌اند. واشنگتن دقیقاً چه چیزی از این فیلم‌ها به دست می‌آورد؟ این رابطه‌ای است که اغلب دویدن آنتونی مان و جیمی استوارت را در هشت تصویر مشترکشان به یاد می‌آورد (البته، مطمئناً، فوکوا-واشنگتن گنجینه‌های موضوعی بسیار ضعیف‌تری را استخراج کرده است) زمانی که استوارت جایگاه پرستیژ خود، وجهه پسر خوب خود را ترک کرد و برای کشف داستان‌های تاریک‌تر در وسترن‌های رهایی‌بخش مان، شیوه‌های رفتاری را به هم می‌زند. می توانید بگویید واشنگتن در اینجا همان لذت را می برد و اهمیتی نمی دهد که مخاطب همان احساسات ماجراجویانه او را تجربه کند.

“Equalizer 3” تلاشی جذاب اما ناموفق فوکوا و واشنگتن برای ساختن فیلم مان-استوارت خودشان است. در نظر بگیرید که چگونه ژانر وسترن این تصویر را لکه دار می کند. در جریان یورش مک کال به ویلا، او به شدت مجروح می شود و در نهایت توسط یک پلیس محلی به نام گیو (یوجنیو ماستراندرا) کشف می شود که او را به یک دهکده ساحلی عجیب ایتالیایی می برد، جایی که یک پزشک محلی به نام انزو (ریمو جیرونه) زخم های قاتل را درمان می کند. مک کال در حین بهبودی در شهر آرام، یاد می گیرد که مردم و آرامشی را که برای او فراهم می کنند دوست داشته باشد. اگرچه یک رهبر جوان محلی به نام مارکو (آندره آ دودرو) بر سر آنها می نشیند، مک کال، که می گوید فقط در حال عبور است، ترجیح می دهد از مداخله اجتناب کند. مانند هر غربی، هنگامی که فشار وارد می شود، مک کال از آنها دفاع می کند و در عین حال به این افراد موافق آموزش می دهد که چگونه در مقابل ظالمان خود بایستند.