لینک های دانلود اضافه شدند

داستان دختری به نام لوسی که با تصمیم گیری برای رسیدن به موفقیت حرفه ای بدون به خطر انداختن اخلاقیاتش، بازی بی رحمانه ای را در برابر دشمن سرد و حرفه ای خود، جاشوا، آغاز می کند.

لینک های دانلود

نسخه زبان اصلی

کیفیت : 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت : 720

حجم فایل: 853MB

کیفیت : 480

حجم فایل: 462MB

دانلود زیرنویس

پخش آنلاین فیلم

نسخه زیرنویس چسبیده

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.6GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 853MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 462MB

پخش آنلاین فیلم

درباره فیلم

دانلود فیلم The Hating Game 2021

لوسی هاتون و جاشوا تمپلمن به عنوان دستیاران مدیران عامل یک شرکت انتشاراتی، هر روز روبروی هم می‌نشینند و از یکدیگر متنفرند. دوست نداشتن. با اکراه تحمل نمی کند. نفرت. لوسی نمی‌تواند رویکرد بی‌نشاط و محکم جاش به شغلش و امتناع از لبخند زدن را درک کند، که کاملاً در تضاد با لباس‌های روشن، دمدمی‌بودن، و دلنشین اوست. آنها که 5 روز در هفته در یک دفتر مشترک به دام افتاده اند، در یک بازی اعتیاد آور و مضحک بی پایان از یک بازی تک نفره جا افتاده اند. لوسی نمی‌تواند به جاش اجازه دهد او را در هر کاری شکست دهد – به‌خصوص زمانی که یک ترفیع بزرگ جدید به عنوان مدیر عامل در راه است. آنها قراردادی را منعقد می کنند که هرکس ترفیع کسب نکند باید از آن دست بکشد. این بازی در حال انجام است – اما وقتی تنش ها به نقطه جوش می رسند و یک آسانسور سواری بی گناه به یک بوسه بخار تبدیل می شود، لوسی شروع به درک می کند که چقدر مرز بین عشق و نفرت وجود دارد.

 

دانلود فیلم بازی نفرت از کاران مووی

فیلم بازی نفرت محصول سال 2021 کشور آمریکا و انگلستان در ژانر کمدی و عاشقانه میباشد. بازی نفرت توسط Peter Hutchings کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Lucy Hale و Austin Stowell و Damon Daunno در آن ایفای نقش کرده اند.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید