دانلود فیلم جوان Jawan 2023 دوبله فارسی

یک اکشن هیجان انگیز با اکتان بالا که سفر احساسی مردی را نشان می دهد که قرار است اشتباهات جامعه را اصلاح کند.

دانلود فیلم جدید جوان از کاران مووی

فیلم جوان محصول سال 2023 کشور هندوستان در ژانر اکشن و دلهره آور میباشد. جوان توسط Atlee کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Shah Rukh Khan و Nayanthara و Vijay Sethupathi در آن ایفای نقش کرده اند

فیلم هندی جوان محصول سال 2023 سفر عاطفی مردی که قرار است اشتباهات موجود در جامعه را اصلاح کند، در تلاشی که با گذشته خود کنار بیاید، با یک انتقام گیری شخصی در حالی که به قولی که سال ها پیش داده بود عمل می کند. یک اکشن هیجان انگیز با اکتان بالا که در آن او در مقابل یک قانون شکن هیولا وحشتناک قرار می گیرد که هیچ ترسی نمی شناسد و باعث رنج شدید بسیاری شده است. در این سفر، او با یک افسر بانوی کارکشته با روحیه بالا برخورد می کند که ممکن است با درگیر شدن در این نبرد، احساسات او را بیشتر کند. همانطور که گذشته او به او نزدیک می شود، برای غلبه بر چالش ها و بازگرداندن هماهنگی در دنیای آنها، او برای انجام این کار به تمام قدرت آتش و هوش نیاز دارد.

شاهرخ خان، فوق ستاره بالیوود، پس از موفقیت در باکس آفیس جهانی با بازی پاتان، آماده است تا با فیلم بعدی خود، جوان، یک بار دیگر طرفدارانش را دیوانه کند. این فیلم هیجان‌انگیز و اکشن به کارگردانی آتلی، فیلمساز تامیلی، اولین حضور نایانتارا در صنعت فیلم هندی را نشان می‌دهد. اندکی پس از انتشار تریلر و نمایش آن در برج خلیفه دبی، هیاهوی پیرامون این فیلم افزایش یافته است. از آنجایی که طرفداران از زمانی که رزرو اولیه آن در 1 سپتامبر آغاز شد، دیوانه شده اند، اولین بررسی اکشن هیجان انگیز منتشر شده است و فقط چیزهای خوبی در مورد آن برای گفتن دارد.