• کشور سازنده: کانادا
  • زبان: انگلیسی

لینک های دانلود اضافه شدند

پیرزنی که ما را فقط با نام A" می شناسیم، با عصبانیت، مضطرب و به طرز طعنه آمیزی خنده دار، زندگی درونی خود را با جزئیات گاه تکان دهنده برای دو نفر دیگر آشکار می کند."

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود فیلم سه زن قد بلند Three Tall Women 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

پیرزنی که ما را فقط با نام A” می شناسیم، با عصبانیت، مضطرب و به طرز طعنه آمیزی خنده دار، زندگی درونی خود را با جزئیات گاه تکان دهنده برای دو نفر دیگر آشکار می کند.”

دانلود فیلم جدید سه زن قد بلند از کاران مووی

فیلم سه زن قد بلند محصول سال 2022 کشور کانادا در ژانر درام میباشد. سه زن قد بلند توسط Barry Avrich کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Martha Henry و Lucy Peacock و Mamie Zwettler در آن ایفای نقش کرده اند. سه زن در مراحل مختلف زندگی خود و با تجربیات مختلف زندگی، یک شب تا حدی متخاصم را با هم می گذرانند و هر کدام با دستور کار خود وارد موقعیت می شوند. اولی یک زن ثروتمند نود و دو ساله است که مدت ها بیوه شده است، اکنون روی صندلی چرخدار محصور شده است، دست چپش به دلیل آتروفی شدن آن در بند انداخته است و با سایر مسائل جسمی سالمندان مانند بی اختیاری ادرار سر و کار دارد، با ذهنیت کلی او این است که او هنوز باید کارهایی را برای خودش انجام دهد که در غیر این صورت دیگران از او سود می برند. او هیچ خانواده ای ندارد که بتواند در مدت طولانی از تنها فرزندش، یک پسر بیگانه باشد، و هیچ دوستی ندارد که همه آنها پیش از او بوده اند. در حالی که ذهن او تا به حال مانند یک تله فولادی بوده است، او شروع به نشان دادن علائم اولیه زوال عقل کرده است. دومی، پرستار پنجاه و دو ساله اوست که به نظر می رسد کار او را صرفاً به خاطر رئیسش دوست ندارد. سومی یک نماینده بیست و شش ساله از شرکت حقوقی است که برای رسیدگی به بسیاری از اقلام اداری زن سالمند استخدام شده است، زن سالخورده تا حد زیادی از امضای فرم های لازم برای پرداخت این قبض یا آن صورت حساب غافل شده است. بعد از اینکه زن سالخورده برای آخرین بار به خواب رفت، این سه زن در نود و دو، پنجاه و دو و بیست و شش سالگی به پیرزن تبدیل می شوند و هر کدام درباره زندگی خود با یکدیگر بحث می کنند و می دانند که در آن زمان چه می داند و چه امیدی دارد. و رویاها را خودش در نود و دو سالگی با واقعیت کاملاً دانسته مقایسه می‌کند، در حالی که در نود و دو سالگی ممکن است خاطرات نادرست و/یا ایده‌آلی از زندگی جوان‌ترش داشته باشد.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید