دانلود فیلم Mission Impossible Dead Reckoning Part One 2023

 

اتان هانت و تیم صندوق بین المللی پول باید یک سلاح جدید وحشتناک را ردیابی کنن تا به دست افراد نادرست برای تهدید بشریت نیوفتد. با کنترل آینده و سرنوشت جهان، یک مسابقه مرگبار در سراسر جهان آغاز می شود. در مواجهه با یک دشمن اسرارآمیز و قدرتمند، ایتان مجبور می شود فکر کند که هیچ چیز نمی تواند بیشتر از ماموریت مهم باشد – حتی زندگی کسانی که بیشتر به آنها اهمیت می دهد.

 

دانلود فیلم ماموریت غیرممکن 7 تسویه حساب مردگان قسمت اول از کاران مووی

فیلم ماموریت غیرممکن 7 تسویه حساب مردگان قسمت اول محصول سال 2023 کشور آمریکا در ژانر اکشن و ماجراجویی و دلهره آور میباشد. ماموریت غیرممکن 7 تسویه حساب مردگان قسمت اول توسط Christopher McQuarrie کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Tom Cruise و Hayley Atwell و Ving Rhames در آن ایفای نقش کرده اند.

ماموریت غیر ممکن 7 شروعی بر پایان این سری از فیلم های اکشن خواهد بود. تام کروز که در سن بالا به سر می برد همچنان بی خیال ژانر اکشن نشده و قرار است پر قدرت به داستان ماموریت غیر ممکن ادامه دهد تا آنکه شاید به مانند جیمز باند زمانی برای مردن نیست نویسنده تصمیم بگیر دوران وی تمام شده است. این فیلم با اکران خصوصی طوفانی نقد های عجیبی را دریافت کرده است. منتقدان پس از تماشای ماموریت غیر ممکن 7 امتیاز هایی بالایی را در نظر گرفته اند، درواقع راتن تومیتوز امتیاز 98 از 100 را داده و متاکریتیک نیز از 100 امتیاز 81 را به این فیلم اختصاص داده است.

در وبگاه IMDB این فیلم امتیاز 8.2 را فعلا از 5 هزار رای دریافت کرده است. صحبت های منتقدان در خصوص این فیلم بهترین فیلم اکشن تاریخ بوده است. در توضیح این قسمت از سری فیلم های ماموریت غیر ممکن ایتان باید باز هم با تیم خود دنیا را نجات داده و نگذراد برخی وسایل کشتار جمعه و یا خطرناک به دست تیمی شرور بیافتد.