• کشور سازنده: مالزی
  • زبان: مالزیایی , گجراتی
  • رده سنی: 15+

لینک های دانلود اضافه شدند

این فیلم از شخصیت تاریخی حماسی مالزیایی مت کیلاو الهام گرفته شده است که قبل از استقلال با استعمارگران بریتانیایی در پاهانگ جنگیده بود.

تریلرها
درباره فیلم

دانلود فیلم مت کیلاو Mat Kilau 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

این فیلم از شخصیت تاریخی حماسی مالزیایی مت کیلاو الهام گرفته شده است که قبل از استقلال با استعمارگران بریتانیایی در پاهانگ جنگیده بود.این فیلم به ظهور یک جنگجوی مالایی به نام مت کیلاو و دوستانش علیه استعمارگران انگلیسی می‌پردازد که در سال 1890 به پاهانگ آمدند. طمع مقامات و سیاست‌های بریتانیایی که مالیات‌های گزافی وضع کرده‌اند، زمین‌های متعلق به مالایی‌ها را مصادره کردند تا از گنجینه‌ها درو کنند. پاهنگ و اخلال در راه اسلامی در پاهنگ باعث نارضایتی حاکمان و مالایی ها شده است. روحیه میهن پرستانه مت کیلاو و دوستانش که علیه خشونت بریتانیا قیام کردند باعث شده بود که کاپیتان سیرز به مت کیلاو حمله کند. شاهد روح قهرمانانه مت کیلاو باشید، توک گاجه و بهترین دوستان مت کیلاو از خرد خود برای مبارزه در جنگل علیه سربازان بریتانیایی استفاده می کنند. آیا مت کیلاو و دوستانش موفق شدند ارتش وحشی و حریص انگلیس را بیرون کنند تا در پاهانگ طلا و قلع درو کنند؟

دانلود فیلم جدید مت کیلاو از کاران مووی

فیلم مت کیلاو محصول سال 2022 کشور malaysia در ژانر اکشن و ماجراجویی و درام میباشد. مت کیلاو توسط Syamsul Yusof کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Adi Putra و Beto Kusyairy و Fattah Amin در آن ایفای نقش کرده اند

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید