• کشور سازنده: ایران
  • زبان: فارسی
  • رده سنی: PG-13+

فصل 2 قسمت آخر قرار داده شد

داستان درام، عشق و جنایت در میان اقوام، همه از طریق یک شرکت هلدینگ بزرگ به هم مرتبط هستند...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

دانلود سریال زخم کاری بصورت رایگان

 

سریال زخم کاری محصول سال 2021 کشور در ژانر درام و معمایی و هیجان انگیز میباشد. زخم کاری توسط کارگردانی شده و بازیگرانی همچون در آن ایفای نقش کرده اند.

سریال ایرانی زخم کاری فصل دوم محصول سال 1402 بوده که جز پر بازدیدترین و محبوب ترین های نمایش خانگی محسوب می شود. محمدحسین مهدویان را یکی از مهمترین فیلمسازان ده سال اخیر می دانند. دومین سریال تلویزیونی او «زخم فانی» بر اساس رمان کوتاه «بیست زخم فانی» نوشته محمود حسینی زاد ساخته شده است. این رمان که در دهه 1390 منتشر شد، چندین سال به تعویق افتاد و خیلی زود تبدیل به یک کتاب محبوب شد. داستان تصویری هولناک و تکان دهنده از فساد و قدرت زیر پوست جامعه ایرانی ترسیم می کند. این داستان استعاره ای معاصر از تراژدی مکبث است و مضمون آن را نیز از ژانر جنایی و نوآر وام گرفته است.

این داستان ناگفته‌ها و ناشنیده‌های فساد سازمان‌یافته و پنهان سال‌های اخیر جامعه ایران را با رمزهای روشن و ظریف، از قراردادهای فاسد و پول‌شویی و خون باندها و دست‌های مافیایی، یادآوری می‌کند. تماشای چنین داستانی در قالب سریال های تلویزیونی که مخاطب عام را هدف قرار می دهد، قابل توجه است. فراتر از چالش اقتباس از یک رمان جنجالی، «زخم فانی» نقطه عطفی در کارنامه مهدویان خواهد بود. تمام آثار قبلی مهدویان بر امنیت کشور و وقایع تاریخی در این زمینه متمرکز شده است. به دلیل محدودیت و حساسیت، سوءتفاهم های زیادی در مورد دیدگاه های سیاسی وی صورت گرفته است. او سعی کرده خود را از پیش فرض ها و پیش فرض ها جدا کند و هویت خود را به عنوان یک فیلمساز بازتعریف کند. از این منظر، «زخم مرگبار» در کارنامه مهدویان یک استثنا است، داستانی جنجالی در جامعه کنونی ایران که نام تهیه کننده یا سفارش دهنده بر نام و شهرت کارگردان سایه نمی افکند و به معنای تقابل بین فیلمساز و تماشاگر.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید