• بازیگران: Cillian Murphy ، Paul Anderson
  • کارگردان: -
  • ژانر: جنایی ، درام
  • کشور سازنده: انگلستان
  • زبان: انگلیسی
  • رده سنی: 18+

فصل 6 قرار داده شد

یک حماسه خانوادگی گانگستری که در انگلستان دهه ۱۹۰۰ اتفاق می‌افتد، با محوریت گروهی که تیغ کلاه خود می‌دوختند و رئیس خشنشان تامی شلبی....

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

تریلرها
درباره فیلم

دانلود سریال Peaky Blinders 2013

سریال پیکی بلایندرز محصول سال 2013 کشور انگلستان در ژانر جنایی و درام میباشد. پیکی بلایندرز توسط Otto Bathurst کارگردانی شده و بازیگرانی همچون Cillian Murphy و Sam Neill و Helen McCrory در آن ایفای نقش کرده اند.

سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders محصول سال 2013 است که ساخته کشور انگلیس بوده و در سال 2022 به پایان رسید. توماس شلبی و برادرانش پس از خدمت در ارتش بریتانیا در طول جنگ جهانی اول به بیرمنگام بازگشتند. شلبی و پیکی بلایندرز، باندی که او رهبری آن را برعهده دارد، کنترل شهر بیرمنگام را در دست دارند، اما از آنجایی که جاه‌طلبی‌های شلبی فراتر از بیرمنگام است، او قصد دارد بر روی تجارتی که ایجاد کرده است، امپراطوری بزرگی را بسازد و جلوی هرکسی را که سر راه او قرار می‌گیرد، بگیرد. این سریال بسیار جذاب ژانری جنایی و درام داشته که اما نمی توان تمامی داستان آن را در این دو ژانر خلاصه کرد. پیکی بلایندرز به نوعی می تواند بهترین سریال جنایی و مافیایی تاریخ قلمداد شود چرا که داستان درخصوص زندگی مافیایی گروهی در برمینگهام انگلیس بوده که سعی دارند با قاچاق، خلاف و کنار زدن سایر گروه های این مسیر اسم و رسمی را برای خود دست و پا کنند. ریاست این گروه مافیایی بر عهده شخصی به نام توماس شلبی می باشد که همه شما بینندگان وی را به نام تامی شلبی می شناسید.

این سریال داستانی بسیار زیبا و دیدنی دارد که از توصیه های کاران مووی برای تماشا نیز بحساب می آید. پیکی بلایندرز برای اولین بار در سال 2013 فصل اول خود را به انتشار رساند و در همان آغاز کار به دلیل حسن انتخاب خوب کارگردان درخصوص بازیگران مورد توجه قرار گرفت. سریال پیکی بلایندرز در 5 فصل توانست داستانی حماسی و دیدنی را ایجاد کند که بعدها می توان از آن به عنوان یک سریال عالی یاد کرد. فصل 6 سریال پیکی بلایندرز آخر و پایان کار این گروه مافیایی است، فصل ششم Peaky Blinders که در سال 2022 قرار است به انتشار برسد، کاراکترهای ترسناکی به مانند هیتلر را در خود جای داده که بر جذابیت آن افزوده است.

فصل 1 سریال پیکی بلایندرز درواقع شروع داستانی است که مافیای داستان را تشکل داده و این خود یعنی قرار است به تماشای یک زندگی پر فراز نشیب مافیایی بپردازیم. در فصل اول سریال ما قرار است برای اولین بار شخصیت مخوف و اما محبوب توماس شلبی سردسته پیکی بلایندرز ها را ببینیم و از نوع رفتارهای وی لذت ببریم. فصل 1 سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders داستانی شروع در کسب و کار قاچاق را برای خانواده شلبی به همراه خواهد داشت و این داستان قرار است در فصل های بعد اوج گرفته و جایگاه این افراد را بسیار متفاوت تر نشان دهد.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید