Antonio Banderas

دوبله فارسی

دانلود فیلم ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت Indiana Jones and the Dial of Destiny 2023 دوبله فارسی

لینک های کیفیت خوب دوبله افزوده شد

باستان شناس و ماجراجوی معروف ایندیانا جونز سعی دارد تا در سن پیری با زمان مسابقه دهد تا یک وسیله افسانه ای را که می تواند مسیر تاریخ را تغییر دهد بازیابی کند...

لینک های دانلود اضافه شدند

علیرغم تلاش برای به حداقل رساندن تسلط خود، تهدیدی برای ایالت در حال انتظار کالیفرنیا باعث می شود دون آلخاندرو دلا وگا که عاشق ماجراجویی است به همراه همسرش النا وارد عمل شوند...

لینک های دانلود اضافه شدند

دزد جوانی که به دنبال انتقام مرگ برادرش است، توسط زورو سالخورده که زمانی بزرگ و سالخورده بود، آموزش می بیند که به دنبال انتقام خودش است....

لینک های دانلود اضافه شدند

یک گربه یاغی، دوست تخم مرغ دوران کودکی او و یک بچه گربه دزد اغواگر به جستجوی تخم های غاز طلایی افسانه ای می روند تا نام او را پاک کنند، افتخار از دست رفته اش را بازگردانند و اعتماد مادر و شهرش را دوباره به دست آورند.

لینک های دانلود اضافه شدند

وقتی یک دزد دریایی شیطانی در بالای دریا فرمول مخفی کربی پتی را می دزدد، باب اسفنجی و دشمنش پلانکتون باید با هم متحد شوند تا آن را پس بگیرند.

دوبله اختصاصی

دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش 2: آخرین آرزو 2022 Puss in Boots 2: The Last Wish زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

لینک های دانلود اضافه شدند

گربه چکمه پوش متوجه می شود که اشتیاق او به ماجراجویی تاثیر خود را گذاشته است: او هشت نفر از 9 زندگی خود را سوزانده است. پوس سفری حماسی را آغاز می کند تا آخرین آرزوی افسانه ای را بیابد و زندگی نه گانه خود را بازسازی کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

یک مجری باید همه چیز را فدا کند تا دختر جوانی را که با او دوست شده از دست رئیس زن کشنده اش که در قاچاق سایبری دست دارد، نجات دهد.

لینک های دانلود اضافه شدند

یک تاجر ثروتمند یک فیلمساز معروف را برای کمک به ساخت یک فیلم موفق استخدام می کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در جایی دور مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتلی به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

لینک های دانلود اضافه شدند

شرک که با اکراه به‌عنوان وارث سرزمین دور دور انتخاب می‌شود، نقشه‌ای برای نصب آرتی سرکش به‌عنوان پادشاه جدید می‌کشد، در حالی که پرنسس فیونا تلاش می‌کند تا از کودتای شاهزاده دلربا جلوگیری کند.