Antonio Banderas

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم مجری 2022 The Enforcer دوبله فارسی از رسانه کاران مووی
تریلر

یک مجری باید همه چیز را فدا کند تا دختر جوانی را که با او دوست شده از دست رئیس زن کشنده اش که در قاچاق سایبری دست دارد، نجات دهد.

سال ساخت: 2022

به زودی

دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش 2: آخرین آرزو 2022 Puss in Boots 2: The Last Wish زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

گربه چکمه پوش متوجه می شود که اشتیاق او به ماجراجویی تاثیر خود را گذاشته است: او هشت نفر از 9 زندگی خود را سوزانده است. پوس سفری حماسی را آغاز می کند تا آخرین آرزوی افسانه ای را بیابد و زندگی نه گانه خود را بازسازی کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم رقابت رسمی 2022 Official Competition زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک تاجر ثروتمند یک فیلمساز معروف را برای کمک به ساخت یک فیلم موفق استخدام می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم Code Name Banshee 2022 اسم رمز بنشی با زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

کالب، یک قاتل سابق دولتی که در جایی دور مخفی شده است، زمانی که شاگردش، قاتلی به همان اندازه مرگبار معروف به بانشی، متوجه می شود که جایزه ای بر سر کالب گذاشته شده، دوباره ظاهر می شود.

سال ساخت: 2022

دانلود انیمیشن گربه چکمه پوش 2011 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک گربه یاغی، دوست تخم مرغ دوران کودکی او و یک بچه گربه دزد اغواگر به جستجوی تخم های غاز طلایی افسانه ای می روند تا سوابق بد نام او را پاک کنند، افتخار از دست رفته اش را بازگردانند و اعتماد مادر و شهرش را دوباره به دست آورند.

سال ساخت: 2011

دانلود انیمیشن شرک 3 2007 Shrek the Third زیرنویس فارسی چسبیده - کاران مووی
تریلر

شرک که با اکراه به‌عنوان وارث سرزمین دور دور انتخاب می‌شود، نقشه‌ای برای نصب آرتی سرکش به‌عنوان پادشاه جدید می‌کشد، در حالی که پرنسس فیونا تلاش می‌کند تا از کودتای شاهزاده دلربا جلوگیری کند.

سال ساخت: 2007

دانلود انیمیشن شرک 2 Shrek 2 2004 زیرنویس فارسی چسبیده - کاران مووی
تریلر

شرک و فیونا برای جشن ازدواج خود به پادشاهی دور دور، جایی که پدر و مادر فیونا پادشاه و ملکه هستند، سفر می کنند. وقتی می رسند، متوجه می شوند که آنطور که فکر می کردند از آنها استقبال نمی شود.

سال ساخت: 2004

دانلود فیلم Uncharted 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده

ناتان دریک باهوش خیابانی توسط یک شکارچی باتجربه گنج، ویکتور «سالی» سالیوان استخدام می‌شود تا ثروتی را که فردیناند ماژلان جمع کرده و 500 سال پیش توسط خانه مونکادا از دست داده بود، بازیابی کند.

سال ساخت: 2022

داستان زمستانی که در آن حادثه ای زندگی شخصیت های آن را مختل می کند و آنها را برای همیشه تغییر می دهد. وقتی ترس در خانه ها و ذهن مردم زندگی می کند ، قیمت امنیت چقدر است؟

سال ساخت: 2017

پزشکی که می تواند با حیوانات صحبت کند ، ماجراجویی ای را برای یافتن یک جزیره افسانه ای با شاگردی جوان و خدمه حیوانات خانگی عجیب و غریب آغاز می کند.

سال ساخت: 2020