Harrison Ford

دانلود فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ 1984 با زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در سال 1935، ایندیانا جونز به هند، که هنوز بخشی از امپراتوری بریتانیا است، می رسد و از او خواسته می شود تا یک سنگ عرفانی پیدا کند. او سپس به یک فرقه مخفی برخورد می کند که در دخمه های یک قصر باستانی به بردگی و قربانی کردن انسان می پردازد.

سال ساخت: 1984

دانلود فیلم ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی 1989 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در سال 1938، ایندیانا پس از ناپدید شدن پدرش پروفسور هنری جونز، هنگام تعقیب جام مقدس، "ایندیانا" جونز جونیور دوباره خود را در برابر نازی های آدولف هیتلر می بیند تا آنها را از دستیابی به قدرت های شی قدرتمند باز دارد.

سال ساخت: 1989

دانلود فیلم ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه بلورین 2008 با زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در سال 1957، باستان شناس و ماجراجو، دکتر هنری «ایندیانا» جونز، جونیور دوباره به عمل کاوش فراخوانده شد و درگیر نقشه ای شوروی شد تا راز پشت آثار مرموز به نام جمجمه های کریستالی را کشف کند.

سال ساخت: 2008

دانلود فیلم اینک آخر الزمان 1979 با زیرنویس فارسی چسبیده

یک افسر ارتش ایالات متحده که در ویتنام خدمت می کند وظیفه ترور یک سرهنگ نیروهای ویژه مرتد را دارد که خود را خدا می بیند.

سال ساخت: 1979

دانلود فیلم جنگ ستارگان 4 1977 با زیرنویس فارسی چسبیده

لوک اسکای واکر با یک شوالیه جدای، یک خلبان خودسر، یک ووکی و دو دروید به نیروهای خود می‌پیوندد تا کهکشان را از ایستگاه نبرد ویرانگر جهان امپراتوری نجات دهد، در حالی که تلاش می‌کند شاهزاده لیا را از دست دارث ویدر مرموز نجات دهد.

سال ساخت: 1977

دانلود فیلم ایندیانا جونز و مهاجمین صندوقچه گمشده 1981 با زیرنویس فارسی چسبیده

در سال 1936، باستان شناس و ماجراجو، ایندیانا جونز توسط دولت ایالات متحده استخدام می شود تا قبل از اینکه نازی های آدولف هیتلر به قدرت های شگفت انگیز آن دست یابند، صندوق عهد را پیدا کند.

سال ساخت: 1981

دانلود فیلم جنگ ستارگان 6 1983 با زیرنویس فارسی چسبیده

پس از یک ماموریت جسورانه برای نجات هان سولو از دست جبا، شورشیان به اندور اعزام می شوند تا دومین ستاره مرگ را نابود کنند. در همین حال، لوک تلاش می کند تا به دارث ویدر کمک کند تا از نیمه تاریک برگردد بدون اینکه در دام امپراتور بیفتد.

سال ساخت: 1983