Jason Statham

لینک های کیفیت پرده ای قرار داده شد

در زنبوردار، کمپین وحشیانه یک مرد برای انتقام پس از اینکه مشخص شد او عامل سابق یک سازمان قدرتمند و مخفی به نام "زنبورداران" است، به خطرات ملی می‌پردازد...

لینک های دانلود اضافه شدند

سرسخت ترین دشمن بیشاپ عشق زندگی او را می رباید تا او را مجبور به انجام سه ترور غیرممکن کند و آنها را مانند تصادف جلوه دهد.

لینک های دانلود اضافه شدند

یک قاتل نخبه حرفه خود را به شاگردی می آموزد که با یکی از قربانیان قبلی خود ارتباط دارد....

لینک های کیفیت عالی قرار داده شد

با هر سلاحی که در دست دارند، بی مصرف ها آخرین خط دفاعی جهان و تیمی هستند که وقتی همه گزینه‌های دیگر از میز خارج می‌شوند، فراخوان شده تا جان هزاران نفر را نجات دهند..

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم مگ 2 گودال 2023 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

لینک های کیفیت 4K اضافه شد

یک تیم تحقیقاتی در حین کاوش در اعماق اقیانوس با تهدیدات متعددی مواجه می شوند که از جمله آنها یک عملیات معدنکاری بدخواهانه موجب آزادسازی موجودی عظیم الجثه شده که...

دوبله فارسی

دانلود فیلم سریع و خشن 10 2023 زیرنویس فارسی چسبیده از کاران مووی

لینک های دوبله فارسی قرار داده شد

داستان فیلم قرار است به 10 سال قبل برگردد زمانی که دام دزدی بزرگ خود را در قسمت 5 سری فیلم های سریع و خشن انجام داد، اکنون پیامدهای دزدی او قرار است گریبانگیر خانواده اش شود...

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم عملیات فورچن نیرنگ جنگ Operation Fortune - Ruse de guerre 2023 دوبله فارسی

دوبله فارسی با کیفیت خوب افزوده شد

مامور ویژه اورسون فورچون و تیم عاملش یکی از بزرگترین ستاره های سینمای هالیوود را به خدمت می گیرند تا در یک ماموریت مخفی به آنها کمک کند، زمانی که فروش یک فناوری جدید تسلیحاتی مرگبار تهدید می کند نظم جهانی را مختل کند.

دوبله فارسی

دانلود فیلم Wrath of Man 2021 با زیرنویس فارسی همراه

لینک های دانلود اضافه شدند

خلاصه داستان H، یک شخصیت سرد و مرموز را دنبال می کند که در یک شرکت حمل و نقل پول نقد کار می کند و مسئول انتقال صدها میلیون دلار در لس آنجلس در هر هفته است.

لینک های دانلود اضافه شدند

مروج‌های بی‌وجدان بوکس، کتاب‌سازان خشن، یک گانگستر روسی، سارقان آماتور بی‌کفایت و جواهرسازان ظاهرا یهودی برای ردیابی یک الماس گران‌قیمت دزدیده شده می‌جنگند.

لینک های دانلود اضافه شدند

ادی سه رفیق خود را متقاعد می کند تا برای یک بازی پوکر در برابر یک مافور قدرتمند محلی، هچت هری، پول جمع کنند. ادی ضرر می کند و پس از آن هری یک هفته به او فرصت می دهد تا 500000 پوند را پس بدهد.