Joaquin Phoenix

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم ناپلئون Napoleon 2023 دوبله فارسی

لینک های کیفیت خوب زبان اصلی قرار داده شد

حماسه ای که به شرح ظهور و سقوط شطرنجی امپراتور فرانسه ناپلئون بناپارت و سفر بی امان او به قدرت از طریق منشور، رابطه اعتیاد آور و بی ثبات او با همسرش ژوزفین می پردازد....

لینک های کیفیت خوب قرار داده شد

بعد از آنکه بیو مادرش را از دست می دهد، تبدیل به مردی ملایم اما مضطرب با تاریکترین ترسهایش شده که قرار است با آنها روبرو میشود و اودیسه ای حماسی و کافکیایی را در بازگشت به خانه آغاز میکند.

لینک های دانلود اضافه شدند

لئو پس از گذراندن دوران محکومیت خود به دلیل سرقت ماشین از زندان آزاد می شود. وقتی با عموی فاسدش برای کار و بعداً با یک دوست قدیمی که در آنجا کار می کند ملاقات می کند، نقشه او برای رفتن مستقیم از بین می رود. در حیاط (راه آهن) به اوج خود می رسد.

لینک های دانلود اضافه شدند

پل روساباگینا، مدیر هتل، بیش از هزار پناهنده توتسی را در طول مبارزه آنها با شبه نظامیان هوتو در رواندا، آفریقا، در خود جای داده است.

لینک های دانلود اضافه شدند

ژنرال سابق روم قصد دارد از امپراتور فاسدی که خانواده اش را به قتل رسانده و او را به بردگی می فرستد انتقام بگیرد.

لینک های دانلود اضافه شدند

آرتور به یک اختلال عصبی ناخویشتنداری عاطفی دچار است و در مواقعی که کنترل خود را از دست میدهد، به طرز هیستریک میخندد.بعد از وقایع متعدد، از جمله حمله سارقان گاتهام به او، تصمیم میگیرد زندگی خود را تغییر دهد. این اقدام آرتور به مرور منجر به شورش مردم فقیر علیه ثروتمندان در گاتهام میشود.

لینک های دانلود به دستور ساترا حذف گردید

دانلود فیلم برادران سیسترز The Sisters Brothers 2018 دوبله فارسی داستان در سال 1851 در اورگن و کالیفرنیا، همزمان با تب طلا رخ می‌دهد. چارلی (خواکین فینیکس) و ایلای (جان سی ریلی) به ...