Nicholas Hoult

دوبله فارسی

دانلود فیلم سوگلی The Favourite 2018 دوبله فارسی از کاران مووی

در اوایل قرن هجدهم میلادی بریتانیا تحت رهبری ملکه آنه درگیر جنگ با فرانسه است. سارا که از دوستان صمیمی ملکه است، با سوء استفاده از نفوذ خود کنترل کشور را بدست گرفته، اما ...

سال ساخت: 2018

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم منو The Menu 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

یک زوج جوان به جزیره ای دورافتاده سفر می کنند تا در یک رستوران منحصر به فرد غذا بخورند که در آن آشپز، یک منوی مجلل با شگفتی های تکان دهنده آماده کرده است.

سال ساخت: 2022

یک شاهد قتل نوجوان خود را در تعقیب دو قاتل در بیابان مونتانا می بیند و یک متخصص بقا وظیفه دارد از او محافظت کند - در این حین آتش سوزی جنگل جان آنها را تهدید می کند و ممکن است همه آنها را ببلعد.

سال ساخت: 2021

دوبله فارسی

دانلود فیلم The Banker 2020 با دوبله فارسی

در دهه 1960 دو کارآفرین آفریقایی-آمریکایی یک مرد سفیدپوست طبقه کارگر را استخدام می کنند تا وانمود کند که رئیس امپراتوری تجاری آنهاست در حالی که آنها به عنوان یک سرایدار و راننده ظاهر می شوند.

سال ساخت: 2020

دوبله فارسی

دانلود فیلم Jack the Giant Slayer 2013 دوبله فارسی

جنگ باستانی بین انسانها و نژاد غولها زمانی ادامه پیدا می کند که جک ، یک کشاورز جوان که برای پادشاهی و عشق یک شاهزاده خانم می جنگد ، دروازه ای بین دو جهان باز می کند.

سال ساخت: 2013

دوبله فارسی

دانلود فیلم True History of the Kelly Gang 2020 دوبله فارسی

بوشرنجر استرالیایی ند کلی و باندش در طول دهه 1870 از دست مقامات فرار می کنند.

سال ساخت: 2020

دوبله فارسی

دانلود فیلم مکس دیوانه-جاده خشم Mad Max-Fury Road 2015 زیرنویس فارسی چسبیده

داستان آن دربارهٔ مکس روکاتانسکی (تام هاردی) که به نیروهای ایمپریتر فیوروسا (شارلیز ترون) میپیوندد تا طی تعقیب و گریزهای متوالی جاده ای از دست رهبر شروری به نام ایمورتان جو (هیو کیز-برن) و نیروهایش فرار کنند که همسران او فرار کرده اند.

سال ساخت: 2015

کاکلشن فیلم های نوروز 1402