Nicholas Hoult

لینک های دانلود اضافه شدند

زندگی نویسنده مشهور اما گوشه نشین، جی دی سالینجر، که با انتشار رمان خود، "گیرنده در چاودار" شهرت جهانی به دست آورد به تصویر کشیده شده است...

دوبله فارسی

دانلود فیلم رنفیلد Renfield 2023 دوبله فارسی

لینک های کیفیت پرده ای افزوده شد

رنفیلد، سرسپردۀ دراکولا و زندانی چندین دهه در آسایشگاه دیوانه، آرزوی زندگی دور از کنت، خواستههای مختلف او و تمام خونریزیهایی را دارد که با آنها همراه است.

لینک های دانلود اضافه شدند

در اوایل قرن هجدهم میلادی بریتانیا تحت رهبری ملکه آنه درگیر جنگ با فرانسه است. سارا که از دوستان صمیمی ملکه است، با سوء استفاده از نفوذ خود کنترل کشور را بدست گرفته، اما ...

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم منو The Menu 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

لینک های دانلود اضافه شدند

یک زوج جوان به جزیره ای دورافتاده سفر می کنند تا در یک رستوران منحصر به فرد غذا بخورند که در آن آشپز، یک منوی مجلل با شگفتی های تکان دهنده آماده کرده است.

لینک های دانلود اضافه شدند

یک شاهد قتل نوجوان خود را در تعقیب دو قاتل در بیابان مونتانا می بیند و یک متخصص بقا وظیفه دارد از او محافظت کند - در این حین آتش سوزی جنگل جان آنها را تهدید می کند و ممکن است همه آنها را ببلعد.

لینک های دانلود اضافه شدند

در دهه 1960 دو کارآفرین آفریقایی-آمریکایی یک مرد سفیدپوست طبقه کارگر را استخدام می کنند تا وانمود کند که رئیس امپراتوری تجاری آنهاست در حالی که آنها به عنوان یک سرایدار و راننده ظاهر می شوند.

لینک های دانلود اضافه شدند

جنگ باستانی بین انسانها و نژاد غولها زمانی ادامه پیدا می کند که جک ، یک کشاورز جوان که برای پادشاهی و عشق یک شاهزاده خانم می جنگد ، دروازه ای بین دو جهان باز می کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

بوشرنجر استرالیایی ند کلی و باندش در طول دهه 1870 از دست مقامات فرار می کنند.

لینک های دانلود اضافه شدند

داستان آن دربارهٔ مکس روکاتانسکی (تام هاردی) که به نیروهای ایمپریتر فیوروسا (شارلیز ترون) میپیوندد تا طی تعقیب و گریزهای متوالی جاده ای از دست رهبر شروری به نام ایمورتان جو (هیو کیز-برن) و نیروهایش فرار کنند که همسران او فرار کرده اند.