Orlando Bloom

لینک های کیفیت پره ای افزوده شد

فیلم بر اساس داستان واقعیو الهام بخش تیمی از افراد ضعیف متشکل از سه نفر یعنی یک گیمر مبارز، راننده سابق ماشین مسابقه شکت خورده ای که هنوز امید دارد و یک مدیر ورزش موتور سواری ایده‌آل می باشد. این سه نفر همه زندگی خود را به خطر می اندازند تا...

لینک های دانلود اضافه شدند

یک کارآگاه انسانی و یک پری دوباره یک رابطه خطرناک را در دنیای فانتزی ویکتوریایی آغاز می کنند، جایی که صلح ناآرام شهر زمانی که یک رشته قتل یک هیولای غیرقابل تصور را آشکار می کند، فرو می ریزد.

لینک های دانلود اضافه شدند

هابیتی فروتن از شایر و هشت همراهش برای نابود کردن حلقه قدرتمند و نجات سرزمین میانه از دست ارباب تاریکی سائورون به سفری ماجراجویانه و خطرناک می‌روند.

لینک های دانلود اضافه شدند

در حالی که فرودو و سام با کمک گولوم به موردور نزدیک‌تر می‌شوند، گروه دوباره در برابر متحد جدید سائورون، سارومان، و ارتشش از ایزنگارد ایستادگی می‌کنند.

لینک های دانلود اضافه شدند

گندالف و آراگورن، دنیای انسان‌ها را در مقابل ارتش سائورون رهبری می‌کنند تا نگاه او را از فرودو و سام در حالی که با حلقه یگانه به کوه عذاب نزدیک می‌شوند، جلب کنند.

لینک های دانلود اضافه شدند

کوتوله ها، همراه با بیلبو بگینز و گاندالف خاکستری، به تلاش خود برای بازپس گیری Erebor، سرزمین مادری خود، از اسماگ ادامه می دهند. بیلبو بگینز یک حلقه اسرارآمیز و جادویی در اختیار دارد که در این داستان قرار است برای اولین بار اولین تحرکات حلقه در دستان یک هابیت را مشاهده کنیم.

لینک های دانلود اضافه شدند

بیلبو و همراهانش مجبور می‌شوند در جنگی علیه مجموعه‌ای از مبارزان شرکت کنند و از تسخیر کوه تنهایی به دست تاریکی که در حال افزایش است جلوگیری کنند.

دوبله فارسی

دانلود فیلم The Outpost 2019 با زیرنویس فارسی چسبیده

لینک های دانلود اضافه شدند

یک تیم کوچک از سربازان آمریکایی با صدها جنگجوی طالبان در افغانستان می جنگند. در طول جنگ افغانستان، چندین پایگاه برای کنترل جنبش طالبان و زنجیره تامین آنها قرار گرفت. کمپ کیتینگ، واقع در دره ای محصور شده توسط کوه ها، یکی از آنها بود. در حالی که...

لینک های دانلود اضافه شدند

جک اسپارو برای بازیابی قلب دیوی جونز برای جلوگیری از بردگی روح او به خدمت جونز در می آید، زیرا دوستان و دشمنان دیگر نیز به دنبال قلب برای دستور کار خود هستند.

لینک های دانلود اضافه شدند

کاپیتان باربوسا، ویل ترنر و الیزابت سوان باید از لبه نقشه خارج شوند، خیانت و خیانت را پشت سر بگذارند، جک اسپارو را پیدا کنند و آخرین اتحاد خود را برای آخرین نبرد سرنوشت ساز ایجاد کنند.