دانلود فیلم های سلمان خان

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم تایگر 3 Tiger 3 2023 دوبله فارسی

لینک های کیفیت خوب قرار داده شد

تایگر و زویا مجبور می شوند از مخفیگاه خارج شوند تا ماموریتی را برای پاک کردن نام خود به عهده بگیرند که یک عامل سابق داعش آنها را به اتهام خیانت متهم می کند...

لینک های کیفیت خوب قرار گرفت

برادر بزرگتر از ازدواج امتناع می ورزد زیرا معتقد است ممکن است در خانواده بزرگش ناهماهنگی ایجاد شود. برادران او، که قبلاً شریک پیدا کرده اند، گرد هم می آیند تا برای او همتای پیدا کنند.

لینک های دانلود اضافه شدند

دانلود فیلم برادر باجرانگی2015این فیلم که در سال 2015 به انتشار رسیده در زانرهای اکشن و ماجراجویی و کمدی به خوبی توانسته داستانی زیبا و دیدنی را به نمایش بگذارد. داستان ...

لینک های دانلود اضافه شدند

یک زوج مسن آرزو می کنند فرزندانشان در دوران پیری از آنها مراقبت کنند. اما فرزندانشان آنها را به عنوان یک بار اضافه می بینند و با آنها بد رفتاری می کنند و ..

دوبله فارسی

دانلود فیلم زنده باد Jai Ho 2014 دوبله فارسی

لینک های دانلود اضافه شدند

“جی” (سلمان خان) که یک فرد معمولی و معقول است به تنهایی در مقابل فساد و بی عدالتی به پا می خیزد …

دوبله فارسی

دانلود فیلم راده Radhe 2021 دوبله فارسی

لینک های دانلود اضافه شدند

پس از گرفتن گانگستر مخوف Gani Bhai ، ACP Rajveer Shikawat با نام مستعار Radhe در تعقیب و گریز است تا ثروتمندترین مرد شهر را پیدا کند که مخفیانه یک سندیکای جنایی را اداره می کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

فیلم نترس 3 (Dabangg 3) داکاد پاندی پلیس ایالتی است که گروهی از دختران ربوده شده رو با کمک برادرش ماکاچاند پاندی آزاد میکند، اما مشخص میشود که این کار توسط کسی برنامه ریزی شده که دشمن سابق داکاد پاندی است و….

لینک های دانلود اضافه شدند

هنگامی که گروهی از پرستاران هندی و پاکستانی در عراق توسط یک سازمان تروریستی گروگان گرفته می شوند، یک مامور مخفی برای نجات آنها از مخفیگاه خارج می شود.

دانلود فیلم های سلمان خان ، فیلم salman khan دوبله فارسی و زیرنویس چسبیده با لینک مستقیم با چند کیفیت ، دانلود فیلم سلمان خان