آمریکا

دانلود فیلم با ناز آشنا شوید Meet Cute 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

اگر بتوانید به گذشته عزیزانتان سفر کنید، آسیب های روحی آنها را التیام دهید، مشکلاتشان را برطرف کنید و آنها را به شریکی عالی تبدیل کنید، چه می کنید؟

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم آواتار - راه آب Avatar - The Way of Water 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

جیک سالی با خانواده تازهای که در قمر فراخورشیدی پاندورا تشکیل شدهاند زندگی میکند. هنگامی که یک تهدید آشنا برای پایان دادن به آنچه قبلاً شروع شده بود باز می گردد، جیک باید با Neytiri و ارتش نژاد Na'vi برای محافظت از خانه آنها همکاری کند.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم کرید 3 Creed III 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

کیفت پرده ای

آدونیس هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خانوادگی خود پیشرفت کرده است، اما وقتی یک دوست دوران کودکی و اعجوبه بوکس سابق دوباره ظاهر می شود، رویارویی چیزی بیش از یک مبارزه است.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم بد ذات برمی گردد The Bad Seed Returns 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

اما یک دختر نوجوان معمولی را دنبال می کند که هر چیزی جز این است. در همین حال، به نظر می رسد یک دختر جدید در مدرسه از رازهای اما آگاه است و اما را وادار می کند تا به هر وسیله ای از دشمنانش مراقبت کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم ترس از باران 2021 Fear of Rain زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم در مورد دختر جوانی به نام رین است که با بیماری اسکیزوفرنی و توهمات وحشتناک آن دست و پنجه نرم میکند. روزی رین متوجه حرکات مشکوک همسایه خود شده و تصور میکند که وی قصد ربودن یک کودک را دارد. اما در این میان.....

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم رانده Driven 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک داستان هشداردهنده امروزی، DRIVEN، یک تریلر معلق است که در شهر لس آنجلس اتفاق میافتد و به بررسی خطرات سوارکاری میپردازد.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم شاهزاده خانم The Princess 2022 دوبله فارسی

هنگامی که یک شاهزاده خانم با اراده ای محکم از ازدواج با یک جامعه ستیز بیرحم امتناع میکند، او را ربوده و در برج دورافتادهای از قلعه پدرش حبس میکنند. شاهزاده خانم باید پادشاهی را از دست خواستگار انتقام جوی خود که قصد دارد تاج و تخت پدرش را تصاحب کند نجات دهد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم تلما و لوییز Thelma & Louise 1991 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم تلما و لوییز در مورد دو دوست صمیمی به نام‌های تلما و لوییز است که همراه با هم عازم یک سفر ماجراجویانه میشوند. اما به زودی سفر آن‌ها تبدیل به یک تعقیب و گریز وحشتناک با پلیس میشود. زیرا...

سال ساخت: 1991

دانلود فیلم بیرون از تبعید Out of Exile 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

پس از یک سرقت خراب از ماشین زرهی، دزدی که اخیراً به آزادی مشروط رسیده است سعی می کند زندگی خود را متعادل کند و خانواده ای آشفته را ترمیم کند زیرا یک مامور مصمم FBI او و خدمه اش را شکار می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود انیمیشن تخت پادشاهی الف ها Throne of Elves 2017 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در دنیای افسانهای الفها آلترا، نبردی حماسی بین پرنسس زیبای لیا و النا الف تاریکی رخ میدهد که جواهری را بهقدری قدرتمند در اختیار دارد که به دارنده آن اجازه میدهد بر همه آلترانها قدرت کامل داشته باشد.

سال ساخت: 2016

کاکلشن فیلم های نوروز 1402