استرالیا

لینک های دانلود اضافه شدند

یک سفر در یک روزه زمانی بدتر می شود که گروهی از دوستان در مورد یک خانه متروک تحقیق می کنند. زمانی که آنها مجبور می شوند با ترس های شخصی خود روبرو شوند و....

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم سیاه چال ها و اژدهایان Dungeons and Dragons - Honor Among Thieves 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

لینک های دانلود دوبله فارسی افزوده شد

یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان غیرمحتمل برای بازیابی یک یادگار گمشده، تلاشی حماسی را آغاز میکنند، اما وقتی با افراد اشتباه برخورد میکنند، اوضاع بهطور خطرناکی خراب میشود.

لینک های دانلود اضافه شدند

چارلی ولف، قاتل حرفه‌ای، پس از یک قرارداد ناموفق، خود را در سه داستان قتل، باج‌گیری و انتقام می‌بیند.

دوبله فارسی

دانلود فیلم مرد مورچه ای و زنبورک - کوانتومانیا Ant-Man and the Wasp - Quantumania 2023 دوبله فارسی

لینک های کیفیت خوب قرار داده شد

اسکات لانگ و هوپ ون داین به همراه هنک پیم و جانت ون داین به کاوش در قلمرو کوانتومی می پردازند، جایی که با موجودات عجیب و غریب ارتباط برقرار می کنند و وارد ماجراجویی می شوند که فراتر از محدودیت های آن چیزی است که فکر می کردند ممکن است.

لینک های دانلود اضافه شدند

داستان وسترن در مرز قلمرو شمالی در دهه 1920 اتفاق می‌افتد، جایی که وقتی یک مزرعه‌دار سالخورده بومی برای دفاع از خود به مردی سفیدپوست شلیک می‌کند و در حالی که یک پولدار برای شکار او جمع می‌شود، خود عدالت محاکمه می‌شود.

لینک های دانلود اضافه شدند

پل کارپنتر یک کارآموز در یک شرکت مرموز لندن با کارفرمایان غیر متعارف، از جمله مدیر عاملی است که میخواهد دنیای جادویی باستانی را با شیوههای شرکتی مدرن مختل کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

زنی پر زرق و برق به شهر کوچک خود در روستاهای استرالیا باز می گردد. او با چرخ خیاطی و سبک مد لباس خود، زنان را متحول می کند و از کسانی که به او اشتباه کرده اند انتقام شیرینی می گیرد.

لینک های دانلود اضافه شدند

حول محور یک کوئوکا میچرخد که یک موجود غیرقابل تحمل اما در عین حال قابل ستایش ، خوش بین و آیندهنگر بهنام دیزی میباشد. دیزی یک رویای غیرممکن در سرش دارد و این پیروزی در ترسناکترین بازی جهان میباشد و…

لینک های دانلود اضافه شدند

یک فالگیر به پسر یتیمی می گوید که یک فیل به او کمک می کند خواهر گمشده اش را پیدا کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

فیلم نینجا زامبی ها و عملیات سیاه Zombie Ninjas vs Black Ops 2015 در مورد ارتشی از نینجاهای زامبی است که به صورت تصادفی توسط دانشمندی که در یک کمپانی اسلحه‌سازی ژاپنی فعالیت میکند، به وجود آمده‌ و اکنون....