بلژیک

دانلود فیلم شگفت انگیز اما واقعی Incredible But True 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

آلن و ماری به خانه رویاهای خود در حومه شهر نقل مکان کردند. اما مشاور املاک به آنها هشدار داد: آنچه در زیرزمین است ممکن است زندگی آنها را برای همیشه تغییر دهد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم میا و من - قهرمان سنتوپیا Mia and Me - The Hero of Centopia 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

میا متوجه می شود که سنگ جادویی او بخشی از یک پیشگویی باستانی است و سفری هیجان انگیز را به دورترین جزایر سنتوپیا آغاز می کند تا با یک شیطان بزرگ روبرو شود و سرنوشت خود را رقم بزند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم هیچکس قهرمان نیست Nobody's Hero 2022 زیرنویس قارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

شب کریسمس توسط یک اقدام تروریستی در شهر کلرمون فران ویران می شود. همانطور که شهر در وحشت فرو می رود، سی چیزی مدریک عاشق ایادورا می شود که ...

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن ارنست و سلستین 2012 Ernest and Celestine دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

داستان دوستی بعید بین یک خرس به نام ارنست و یک موش جوان به نام سلستین است.

سال ساخت: 2012

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن Wolf %100 2020 دوبله فارسی

100% Wolf روی فردی لوپین، وارث یک خانواده مغرور از گرگینه ها متمرکز است. حقیقت این است که او تبدیل به ترسناک ترین گرگ نما خواهد شد،

سال ساخت: 2020

دانلود فیلم ترس عمیق 2022 Deep Fear زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

پاریس، دهه هشتاد. سه دانشجو تصمیم می گیرند فارغ التحصیلی خود را با بازدید از دخمه های پاریس جشن بگیرند. زمانی که آنها پناهگاه افسانه ای 717 را کشف کردند. آنها نمی دانند که این متروکه تنها چیزی نیست که سربازان نازی پشت سرشان جا گذاشته اند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم زهره کنگ فو 2022 Kung Fu Zohra زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

زهرا که متقاعد شده است که طلاق او را از دختر کوچکش جدا می کند، علیرغم رفتار خشونت آمیز شوهرش نمی تواند خود را مجبور به ترک همسرش کند. ضربات او را در سکوت متحمل می شود. اما همه چیز با ملاقات او با چانگ سو تغییر می کند.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود انیمیشن خیزش لاکپشت های نینجا 2022 Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

هنگامی که یک غریبه مرموز از آینده با یک هشدار وحشتناک از راه می رسد، لئو مجبور می شود تا برخاسته و برادرانش راف، دانی و مایکی را در مبارزه ای برای نجات جهان از یک گونه بیگانه وحشتناک رهبری کند.

سال ساخت: 2022

دانلود انیمیشن جوجه مرغی و همستر تاریکی 2022 Chickenhare and the Hamster of Darkness زیرنویس فارسی چسبیده

قهرمان جوانی را دنبال می کند که نیمی از مرغ و نیمی از خرگوش به دنیا آمده است. او که با وجود تفاوت‌هایش مشتاق جا افتادن است و احساس می‌کند دوستش دارند، علی‌رغم دست و پا چلفتی‌اش درگیر ماجراجویی است.

سال ساخت: 2022