فرانسه

دانلود فیلم تلما و لوییز Thelma & Louise 1991 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم تلما و لوییز در مورد دو دوست صمیمی به نام‌های تلما و لوییز است که همراه با هم عازم یک سفر ماجراجویانه میشوند. اما به زودی سفر آن‌ها تبدیل به یک تعقیب و گریز وحشتناک با پلیس میشود. زیرا...

سال ساخت: 1991

دانلود فیلم او Elle 2016 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم او Elle 2016 در مورد یک مدیرعامل موفق و در عین حال بی‌رحم شرکت بازی‌های ویدئویی به نام میشل (با بازی ایزابل هوپر) است که تلاش میکند یک مهاجم نقاب‌دار که به خانه او حمله کرده است را پیدا کند.

سال ساخت: 2016

دوبله فارسی

دانلود فیلم پادشاه King 2022 دوبله فارسی
تریلر

اگر یک توله شیر در اتاق شما ظاهر شود چه می کنید؟ خواهر و برادر اینس و الکس، وقتی کینگ، توله قاچاق شده ای را پیدا می کنند که از فرودگاه فرار می کند و در خانه آنها پناه می گیرد، باید با این دوراهی روبرو شوند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم یتیم Orphan 2009 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

زن و شوهری که به تازگی نوزاد خود را از دست داده اند، دختر 9 ساله ای را قبول می کنند که تقریباً آنقدرها هم که به نظر می رسد بی گناه نیست.

سال ساخت: 2009

دانلود فیلم منطقه سبز 2010 Green Zone زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

در فیلم منطقه سبز Green Zone 2010 می‌بینید در طول اشغال بغداد در روزهای اولیه جنگ عراق، افسر روی میلر (با بازی مت دیمون) تیمی از متخصصان را برای یافتن سلاح‌های کشتار جمعی رهبری می‌کند اما…

سال ساخت: 2010

دانلود فیلم خرچنگ The Lobster 2016 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در آینده ای نزدیک دیستوپیایی، طبق قوانین شهر، افراد مجرد به هتل برده می شوند، جایی که مجبور می شوند در 45 روز یک شریک عاشقانه پیدا کنند یا تبدیل به جانور شده و به جنگل فرستاده می شوند.

سال ساخت: 2016

دانلود فیلم سکوت بزرگ The Great Silence 1969 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک اسلحه باز لال از یک بیوه جوان و گروهی از قانون شکنان در برابر باندی از قاتلان جایزه دفاع میکند و یک مبارزه تلخ و پرتنش آغاز میشود.

سال ساخت: 1969

دانلود فیلم مارلو Marlowe 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در اواخر دهه 1930 بی سیتی، یک کارآگاه خوش شانس استخدام می شود تا معشوق سابق یک وارث جذاب را پیدا کند.

سال ساخت: 2023

دوبله فارسی

دانلود فیلم تاکسی 3 Taxi 3 2003 دوبله فارسی

پس از آنکه یک خلافکار خود را به صورت بابانوئل تغییر شکل میدهد و مشکلات بسیاری درست میکند ، دنیل و امیلین برای حل این مشکل امنیتی عازم یک ماموریت خطرناک میشوند و…

سال ساخت: 2003

دانلود فیلم بی قرار Restless 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

پس از افراط کردن برای سرپوش گذاشتن بر یک حادثه، زندگی یک پلیس فاسد از کنترل خارج می شود که او شروع به دریافت تهدید از یک شاهد مرموز می کند.

سال ساخت: 2022

کاکلشن فیلم های نوروز 1402