لهستان

دانلود فیلم پادشاه گریز 2021 The Getaway King زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم پادشاه گریز The Getaway King 2021 در مورد یک دزد قهرمان و مردمی می‌باشد که به دلیل فرارهای زیاد از زندان معروف است. اما زمانی که او با یک دختر جدید آشنا می‌شود، مسیر زندگی‌اش کاملا تغییر کرده و…

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم جنایات واقعی 2016 True Crimes زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

تحقیقات قتل یک تاجر کشته شده به سرنخ هایی تبدیل می شود که در کتاب یک نویسنده در مورد جنایت وحشتناک مشابهی یافت می شود. بر اساس مقاله 2008 "جنایات واقعی - راز قتل پست مدرن" نوشته دیوید گرن.

سال ساخت: 2016

دانلود فیلم دوقلوهای خاموش The Silent Twins 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

بر اساس زندگی جون و جنیفر گیبونز، دوقلوهای همسان واقعی که در ولز بزرگ شدند و به دلیل امتناع از برقراری ارتباط با دیگران به جز یکدیگر، به دوقلوهای خاموش" معروف شدند."

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم سونات Sonata 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

گرزگورز که به عنوان یک کودک اوتیستیک تشخیص داده شده است، در دنیای هرمتیک خود زندگی می کند و قادر به برقراری ارتباط با دیگران نیست. وقتی چهارده ساله می شود، معلوم می شود که علت انزوا اوتیسم نیست، بلکه کم شنوایی است، که این بیماری بزرگ را پنهان می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم نور آرام Slow Light 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

داستان مردی با چشمانی بسیار متراکم که تنها پس از هفت سال تمام واقعیت اطراف را می بیند. پیامد نقص چشم به عدم بلوغ ذهنی مرد، عدم درک حال و...

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم طرح درس 2022 Lesson Plan زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

پس از مرگ غم انگیز یک معلم، دوست او که از قضا یک پلیس سابق است، شغل قدیمی او را به امید دستگیری افرادی که مسئول قتل او هستند، به دست می گیرد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم وینسنت دوست داشتنی Loving Vincent 2017 زیرنویس فارسی چسبیده

در داستانی که در انیمیشن نقاشی شده با رنگ روغن به تصویر کشیده شده است، مرد جوانی به آخرین زادگاه نقاش ونسان ون گوگ میآید تا آخرین نامهی هنرمند آشفته را تحویل دهد و در نهایت به بررسی روزهای پایانی زندگیاش در آنجا میپردازد.

سال ساخت: 2017

دانلود سریال انیمیشنی سایبرپانک: اج رانرز Cyberpunk: Edgerunners 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

داستانی مستقل و 10 قسمتی درباره یک بچه خیابانی که سعی میکند در شهری از آینده که شیفته فناوری و تغییرات بدنی است ، زنده بماند.

سال ساخت: 2022

پدری در یک شهر مرزی در جنوب تگزاس برای تامین هزینه های درمان سرطان پسرش شروع به قاچاق مواد مخدر می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم رژه دل Heart Parade 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک حرفه‌ای اهل ورشو که سگ‌ها را دوست ندارد، به دلایل حرفه‌ای باید به کراکوف برود و در آنجا با یک بیوه جذاب، پسرش و حیوان خانگی چهارپاشان آشنا می‌شود.

سال ساخت: 2022