هنگ کنگ

دانلود فیلم کارآگاه در مقابل کارآگاها Detective Vs Sleuths 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

هنگامی که هنگ کنگ توسط چندین قتل وحشتناک به لرزه در می آید، پلیس یک گروه ویژه را برای تحقیق تشکیل می دهد. جون (شان لاو)، زمانی یک کارآگاه باهوش بود که دچار اختلال روانی شد، تحقیقات خود را آغاز می کند. در نهایت پلیس ...

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم استاد جدید فرقه کونگ فو Kung Fu Cult Master 1993 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

“ژانگ ووجی” به همراه پدر و مادرش از جزیره ای دورافتاده برای برگزاری جشن تولد صد سالگی استاد اعظم “ژانگ سانفنگ” عازم سفر می شوند اما چند مبارز پدر و مادر او را وادار کنند تا مکان پدر خوانده او “ژی ژون” را فاش کنند اما آنها نپذیرفته و دست به خودکشی می زنند و…

سال ساخت: 1993

دانلود فیلم استاد جدید فرقه کنگ فو 2022 New Kung Fu Cult Master زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

استاد وودانگ ژانگ کویشان که در جزیره یخ و آتش شانگری لا به همراه خانواده اش به دور از اختلاف و خونریزی زندگی می کند، در کمین نشست و پسر جوانش ژانگ ووجی را یتیم کرد.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن The Mitchells vs. the Machines 2021 با زیرنویس فارسی همراه

سفر جاده ای یک خانواده نامتعارف و ناکارآمد زمانی که خود را در میانه آخرالزمان ربات می بینند و ناگهان تبدیل به بعید ترین امید بشریت می شوند، به هم می خورد.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم شکارچی شهر 1993 City Hunter زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک بازرس خصوصی خودخواه در یک کشتی تفریحی مملو از حامیان ثروتمند، زنان باشکوه، تروریست های قاتل و غذای کمیاب قرار می گیرد.

سال ساخت: 1993

دانلود فیلم استاد زد: میراث ایپ من 2018 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

چونگ تین چی پس از شکست خود در مقابل ایپ من، در حالی که خود را سطح پایین نگه می دارد، پس از درگیری با یک خارجی قدرتمند دچار مشکل می شود.

سال ساخت: 2017

دانلود فیلم اعجوبه 2017 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

این فیلم بر اساس پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز، داستان فوق‌العاده الهام‌بخش و دل‌انگیز آگوست پولمن، پسری با تفاوت‌های صورت را روایت می‌کند که وارد کلاس پنجم می‌شود و برای اولین بار در یک مدرسه ابتدایی معمولی می‌رود.

سال ساخت: 2017

دانلود فیلم ایپ من 3 2015 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

زمانی که گروهی از گانگسترهای وحشی به رهبری یک توسعه‌دهنده دارایی متقلب برای تصاحب یک مدرسه محلی باعث آزار و اذیت می شوند، استاد Ip مجبور می‌شود موضع بگیرد.

سال ساخت: 2015

دانلود فیلم ایپ من 2 2010 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

داستان تمرکز بر مهاجرت ایپ من به هنگ کنگ در سال 1949 دارد، در حالی که او تلاش می کند رشته خود را در هنرهای رزمی وینگ چون تبلیغ کند.

سال ساخت: 2010

دانلود فیلم مردی به نام ایپ 1 2008 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در طول تهاجم ژاپنی ها به چین، یک رزمی کار ثروتمند مجبور به ترک خانه اش می شود آن هم زمانی که شهرش اشغال می شود. Ip Man و اعضای باقیمانده شهر با داشتن امکانات کمی برای تأمین زندگی خود باید راهی برای زنده ماندن پیدا کنند.

سال ساخت: 2008