ژاپن

دانلود فیلم دورورو Dororo 2007 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم دورورو Dororo 2007 در مورد یک زن جنگجو است که در قالب یک مرد بزرگ شده و نام دورورو را برای خود انتخاب کرده است؛ اعضای بدن دورورو پس از تولد به 48 قسمت تقسیم شده و به شیاطین اهدا میشود اما....

سال ساخت: 2007

دانلود فیلم هرطور خدایان بخواهند 2014 As the Gods Will زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم هر طور خدایان بخواهند As the Gods Will 2014 در مورد یک دانش آموز دبیرستانی به نام شان تاکاهاتا است که زندگی خسته کننده‌ای را پشت سر می‌گذارد. اما یک روز او و همکلاسی‌هایش مجبور میشوند در......

سال ساخت: 2014

دانلود انیمیشن میرای Mirai 2018 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک پسر جوان با باغی جادویی روبرو می شود که او را قادر می سازد در زمان سفر کند و با اقوام خود در دوره های مختلف با راهنمایی خواهر کوچکترش در آینده ملاقات کند.

سال ساخت: 2018

دانلود انیمیشن بتمن نینجا Batman Ninja 2018 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

بتمن، همراه با تعدادی از متحدان و مخالفانش، خود را از شهر مدرن گاتهام به ژاپن فئودالی میبیند.

سال ساخت: 2018

آشیتو آئوی که در استان اهیمه زندگی می کند. آشیتو استعداد قوی در فوتبال دارد، اما سعی می کند آن را پنهان کند. با توجه به شخصیت بسیار سرراست خود، او فاجعه ای ایجاد می کند که به عنوان یک شکست بزرگ برای او عمل می کند

سال ساخت: 2022

خانواده ای مورد حمله شیاطین قرار می گیرند و تنها دو عضو زنده می مانند - تانجیرو و خواهرش نزوکو که به آرامی در حال تبدیل شدن به یک شیطان است. تانجیرو تصمیم می گیرد تا تبدیل به یک قاتل شیطان شود تا انتقام خانواده اش را بگیرد و خواهرش را درمان کند.

سال ساخت: 2019

دانلود فصل 1 سریال شین ایکی توسن 2022 Shin Ikkitousen زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

تناسخ هیمیکو، ملکه سابق یاماتای، تصمیم گرفته است علیه همه ماگاتاماهای کانتو جنگ کند. برای بازیابی پادشاهی از دست رفته خود، او باید سه گنج واقعی ژاپن را جمع آوری کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 4 سریال حمله به تایتان 2013 با زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت 29 افزوده شد

ارن ییگر که با مرگ مادرش به دست تایتان‌ها تغذیه می‌شود، قول انتقام از گونه‌هایی را می‌دهد که پس از 100 سال صلح، دیوارهای محصور را شکسته و بقایای بشریت را تهدید می‌کنند.

سال ساخت: 2013

دانلود سریال دفترچه مرگ 2006-2007 Death Note زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک دانش‌آموز باهوش دبیرستانی پس از کشف دفترچه‌ای که قادر است هر کسی را که نامش در آن نوشته شده باشد بکشد، برای از بین بردن جنایتکاران از جهان به جنگ صلیبی می‌رود.

سال ساخت: 2009

دانلود فیلم زندگی کردن Living 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در لندن در دهه 1950، یک کارمند دولتی بدون شوخ طبعی تصمیم می گیرد پس از دریافت یک تشخیص بد، از کار مرخصی بگیرد تا زندگی را تجربه کند.

سال ساخت: 2023

کاکلشن فیلم های نوروز 1402