3.5/5 - (6 امتیاز)

دانلود فیلم خانه گوچی House of Gucci 2021 با دوبله فارسی

 

خانه گوچی از امپراتوری خانوادگی پشت خانه مد ایتالیایی گوچی الهام گرفته شده است. هنگامی که پاتریزیا رگیانی (لیدی گاگا)، یک فرد خارجی از ابتدا فروتنانه، با خانواده گوچی ازدواج می کند، جاه طلبی لجام گسیخته او شروع به باز کردن میراث خانواده می کند و مارپیچی بی پروا از خیانت، انحطاط، انتقام، و در نهایت… قتل را به راه می اندازد. فیلم خانه گوچی جدیدترین اثر ریدلی اسکات بوده که پس از اکران در شهر لندن توانست امتیاز های خوبی را دریافت کند. اما آنچنان که انتظار می رفت به خوبی رضایت بیننده های این سینمایی بر ستاره را برطرف نکرد. در فیلم خاندان گوچی، بازیگران هنرمند و بااستعدادی مانند لیدی گاگا در نقش پاتریزیا رجانی، آدام درایور در نقش ماریزیو گوچی، جرد لتو در نقش پائولو گوچی، جرمی آیرونز در نقش رادولفو گوچی، سلما هایک در نقش گیسپینا اریما، آل پاچینو در نقش آلدو گوچی، جک هیوستن در نقش دومنیکو دی سول و ریو کارنی در نقش تام فورد و غیره حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

خانه گوچی 2021

فیلم خانه گوچی (House of Gucci) که به تازگی به انتشار رسیده است از جمله فیلمهای پر بازدید در وب سایت های فیلم بوده است که نقد بسیار زیادی را نیز به همراه داشته است. از جمله این نقد ها تهدیدهای خاندان گوچی برای شکایت از عوامل سازنده فیلم بوده است. خاندان گوچی واقعی درواقع اظهار داشته که داستان فیلم آنچنان که باید واقعی نبوده و بیننده و نوع دید کاربران نسبت به این خاندان و برند بدبین می کند. به این دلیل شاید بحث های بسیار زیادی در خصوص فیلم خانه گوچی مشاهده شود و همین مورد سبب شده است تماشای این فیلم زیبا بسیار مورد هجوم واقع شود.

این فیلم زیبا داستانی جذاب و اما رازآلود دارد که با این بازیگران هنرمند و ستاره های هالیوود به خوبی مقدمه و انتهای داستان را رقم زده است. فیلم House of Gucci 2021 را می توانید اکنون با کیفیت بسیار بالا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده دانلود کرده و نهایت لذت را ببرید.

کاران مووی مرجع دانلود بهترین فیلم ها و سریال های خارجی با زیرنویس فارسی چسبیده و فیلم دوبله فارسی با آرشیو قوی و محتوای مناسب می باشد. امیدواریم از تماشای فیلم خاندان گوچی 2021 نهایت لذت را برده باشید.