به روزترین فیلم ها و سریال های ایرانی

به روزترین فیلم ها و سریال های خارجی

دستورالعمل کاران مووی دانلود سریال دراکولا

دانلود فیلم خانم یایا با کیفیت ۱۰۸۰p و لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم ایرانی خانم یایا با کیفیت عالی ۴K

دانلود فیلم سینمایی خانوم یایا با کیفیت بالا و حجم کم

دانلود فیلم جدید ایرانی خانم یایا با کیفیت عالی

فیلم خانم یایا با بهترین کیفیت از سایت کاران مووی دریافت کنید

دانلود فیلم ” ما شما را دوست داریم خانم یایا ” با چهار کیفیت عالی و متوسط

لینک دانلود افزوده شد

دانلود فیلم خانم یایا

دانلود فیلم خانم یایا

نوع فیلم: اجتماعی – کمدی

سال تولید: ۱۳۹۷

کارگردان : عبدالرضا کاهانی

بازیگران فیلم خانم یایا: رضا عطاران، امین حیایی، حمید فرخ نژاد، نیتایا چایسری و…

خلاصه داستان : فیلم خانم یایا از اونجای که مشخصه این فیلم اصلا خنده دار نیست…درباره دو باجناق ناصر “رضاعطاران” و اون یکی “حمید فرخ نژاد” مرتضی نام دارد.و بعد از فوت پدر زنشان که وارد کننده بوده این دو باجناق راه او را شروع میکنند تا بتواند جنس واردکنند به ایران و سفر میکنند به چین ولی در همین حال خیلی بدشان هم نمیاد که سری به پاتایا شهر زیبا و ساحلی در تایلند بزنند برای خوش گذرانی ولی دیدارشان با دوستی قدیمی تمامی کارهایشان بهم می زند….امیدواریم از تماشای این فیلم زیبا لذت ببرید با ما همراه باشید کاران مووی..

دانلود فیلم زیر نظر

دانلود فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

توضیحاتی کوتاه از عوامل تولید و ساخت فیلم ایرانی ما شما را دوست داریم خانم یایا:

ساخته جدید کارگردان و تهیه کننده خوبه کشورمون آقای عبدالرضا کاهانی که ۷۰% فیلمبرداری “خانم یایا” را انجام داده است. فیلمی سراسر خنده و فوق العاده کمدی همچون بازیگران معروف ایران در این کار حضور دارند از جمله رضا عطاران – امین حیایی – حمید فرخ نژاد و تعدادی بازیگر از کشور تایلند در فیلم هستند اصلی ترین آنها خانم نیتایا چایسری “Nitaya chaisri” و با هم کاری و پشتیبانی شرکت های هسته زردآلوی طلایی از ایران و پاز استودیو از تایلند تولید شده است. منتظر این فیلم زیبا از کاران مووی باشید.

دومین یادداشتی بر خانم یایا
ساختهٔ عبدالرضا کاهانی

خانم یایا با نام اولیهٔ ما شما را دوست داریم خانم یایا با متنی از خود عبدالرضا کاهانی سه سال پیش جلوی دوربین رفت. با بازیگرانی همچون رضا عطاران٬ حمید فرخ نژاد و امین حیایی و یکی از بازیگران سرشناس تلویزیون کشور تایلند. با داستان جذابی دربارهٔ دو مرد کاسب تهرانی که در پاتایا با زنی آشنا می شوند و در ایامی که در کشور تایلند اقامت دارند اتفاقات جالبی برایشان رخ میدهد. از جمله پیدا شدن سرو کله مردی که در زمانی دور توسط همین دو مرد٬ که نقش شان را حمید فرخ نژاد و رضا عطاران بازی می کنند از کارش بیکار و در تایلند به کارهای دسته چندمی رو آورده. بازی عطاران و فرخ نژاد در مقابل هم بی نظیر است. دو مرد ساده لوحی که قرار است خارج از عرف زندگی در پاتایا کارهایی انجام بدهند که البته مپفق نمی شوند. امین حیایی هم با گریم عجیبش بازی درستی دارد. خانم یایا از آثار دیگر عبدالرضا کاهانیِ نیشابوری یک سر و گردن بالاتر است و هم در کارگردانی و هم در شیوهٔ میزانسن تماشایی است. فیلم عبدالرضا کاهانی با اینکه در فصل درستی روی پرده سینماهای کشور نرفت اما فروش قابل قبولی داشت و حتی از چند جشنواره خارجی معتبر جوایز متعددی دریافت کرد. تماشای خانم یایا همراه با بازی های تکرار نشدنی اش و شیرین کاری های حمید فرخ نژاد قاعدتا می تواند لذت بخش باشد.

تصاویر و عکس های از فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

عکس های از فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

دانلود فیلم خانم یایا رایگان با کیفیت خوب

عکس های از فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

دانلود فیلم بدون سانسور ما شما را دوست داریم خانم یایا با کیفیت ۱۰۸۰p

عکس های از فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

عکس های از فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

عکس های از فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

عکس های از فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا

پخش آنلاین

نسخه رایگان

خانوم یایا

=============

کیفیت ۱۰۸۰p

=============

دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۷۲۰p

=============

دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۴۸۰p

=============

دانلود با لینک مستقیم

=============

نسخه حمایتی

=============

دانلود رایگان فیلم چشم و گوش بسته

=============

دانلود فیلم ما شما را دوست داریم خانم یایا قرار گرفت

=============

دانلود تمامی کیفیت ها از لینک های زیر امکان پذیر است – ۱۰۸۰P – ۷۲۰P – ۴۸۰P – ۴K

=============

فیلم ما شما را دوست داریم خانوم یایا

کیفیت ۴K

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۱۰۸۰p

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۷۲۰p

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

کیفیت ۴۸۰p

=============

پرداخت و دانلود با لینک مستقیم

=============

دانلود فیلم ایرانی

=============

دانلود فیلم کلمبوس

تیزر

از اونجای که نقد و بررسی خانم یایا ما شمارو دوست دارم شروع شد این فیلم کاملا از زمینه ساخت و تولید آقا کاهانی دور است البته ناگفته نماند جناب کاهانی دقیقا میدانند که چه کاری را برای تماشا گر بروی پرده سینمای داده اند.

کاهانی اما در غلظت پیامهای سیاسی و اجتماعی را بیشتر کرده و شخصیتی به اسم های عظیم و بلندی جای داده تا از طریق آنان بتواند چند انتقاد اجتماعی و سیاسی بزرگ را رقم بزند.اما در تمام این زمان آقای کاهانی گویا فراموش کرده که باید در بستر یک قصه تمام اشاره کند. نه آن که به یکباره شخصیتی را به جان قصه اضافه کند و مشخص نشود داستان از چه قرار پیش خواهد رفت. که برای بیننده شخصیت های بی معنی نمایانگرشود.

خانم یایا
ساختهٔ عبدالرضا کاهانی

عبدالرضا کاهانی فیلمساز سرشناسی در حیطهٔ سینمای بین المللی است. فیلمسازی که در این سالها معمولا با تیغ سانسور زیاد برخورد کرده و اکثر آثارش یا توقیف شده اند یا در محاق مانده اند. کاهانی بعد از فیلم توقیف شدهٔ ارادتمند نازنین٬ بهاره٬ تینا که در ایران جلوی دوربین برد در تایلند و با بازیگرانی مثل رضا عطاران٬ حمید فرخ نژاد و امین حیایی و با عوامل بومی فیلم آخرش ما شما را دوست داریم خانم یایا را ساخت که البته بعدتر با نام کوتاه شدهٔ خانم یایام شناخته شد. دوباره این فیلم کاهانی هم در همان دنیای ذهنی فیلمسازش سیر می کند و همان حال و هوا را دارد. با این فرق که اینجا دست فیلمساز برای ارائهٔ محیطی که مدنظرش بوده٬ باز تر است. فیلم جدید کاهانی بر خلاف شعار تبلیغاتی اش که از کمدی نبودن فیلم خبر می دهد حال و هوای کمیکی دارد اما بیشتر در فاز کمدی موقعیت و آرام حرکت می کند. درواقع خانم یایا اتفاقاً لحظات کمیک کم ندارد اما برخلاف اکثر آثار حال حاضر سینمای ایران توانش را بر پیرنگ و خط داستانی اش پیاده می کند. فیلم عبدالرضا کاهانی دربارهٔ دو مرد ساده لوحی است که در تایلند قصد کاری را دارند که انگار در ایران از پسش برنمی آیند و در تایلند با اشخاص و موقعیت هایی روبه رو می شوند که لحظات مفرحی برای بیننده اش میسازد. رضا عطاران که در این سالها به ستارهٔ پول ساز و محبوب سینمای ایران تبدیل شده در کنار حمید فرخ نژاد بازی بی نظیری دارند و متفاوت نسبت به کارهای این چند سالشان ارائه داده اند. خانم یایا فیلم شیک و اسلپشنی است از فیلمسازی که پیش از این معمولاً کاراکترهای غیر از این داشت و علاقه مند به داستان های شلخته و فیزیکال بود. اینجا اما هذچند بازهم تقریبا با همان شخصیت های درمانده طرفیم اما فضای رنگارنگ و لاکچری تایلند این خط معنایی را می شکند. خطی که قبل از این و در اکثر آثار کاهانی مثل هیچ معمولاً لوکیشن و فضا را در داستان و خط روایی و کاراکترهایش دخیل می کند. خانم یایا فضای دلچسبی دارد. حضور حمید فرخ نژاد که در این سالها نشان داده پتانسیل حفظ کاراکترهای کمیک را هم دارد٬ در کنار رضا عطاران که شخصیت کله پوکی را با هنرمندی بازی می کند باعث شده فیلم جدید رضا کاهانی حوصله سربر نباشد و تا دقایق انتهایی فیلم مخاطبش را مقابلش نگه دارد.


دانلود سریال زخم کاری

دانلود فیلم شنای پروانه
   
کانال تلگرام کاران مووي
   

فیلم های پیشنهادی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه

3 دیدگاه ارسال شده
 • محمد رضا :

  مزخرف ترین فیلمی که دیده بودم

 • عباس :

  وای این دیگه چی بود واقعا مرزهای مزخرف بودن یک فیلم رو جابه جا کرد

 • سپهر :

  خیییلی مزخرف بود

 • به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  برچسب ها