دانلود فیلم هندی

لینک های دانلود اضافه شدند

جان و خانواده اش با امید به بازسازی زندگی خود به یک روستای جزیره ای دور نقل مکان می کنند. اما سرنوشت نقشه های دیگری برای آنها در نظر گرفته است زیرا مجموعه ای از حوادث وحشتناک شروع به آشکار شدن می کند....

لینک های دانلود اضافه شدند

مردی خانه یک بیوه پیر را برای اولین سرقت خود انتخاب می کند و مجموعه ای از اتفاقات را به راه می اندازد که باعث می شود هر دو به زندگی به شیوه ای جدید نگاه کنند و همراهان جدید در تاریکی شهر بمبئی....

لینک های دانلود اضافه شدند

AK Srivastava افسر دپارتمان جرایم مالی مبتلا به فراموشی رتروگراد تشخیص داده می شود که با وجود آن او با گوش دادن به دیدگاه های مختلف درباره اینکه او چه کسی بود و چگونه به بیمارستان آمد، پرونده یک کلاهبرداری Chit Fund را حل می کند...

لینک های دانلود اضافه شدند

آشپزی از Chandni Chowk با تناسخ یک جنگجوی دهقانی باستانی توسط ساکنان یک روستای مظلوم چین اشتباه گرفته می شود...

لینک های دانلود اضافه شدند

امیلیانو پس از تصادف به مونتری باز می گردد تا خود را رو در رو با ارواح زندگی جدید خود بیابد....

لینک های دانلود اضافه شدند

یک سینگ که در ارتش هند بریتانیا خدمت می کند به اروپا اعزام می شود تا در جنگ جهانی اول بجنگد...

لینک های کیفیت پرده ای دوبله قرار داده شد

در آینده ای دیستوپیایی، گاناپات، یک هوشیار بی امان و ماهر، ماموریتی را آغاز می کند تا یک امپراتوری جنایتکار قدرتمند را که شهر را از ترس فرا گرفته است، از بین ببرد، گاناپات به نمادی از امید برای ستمدیدگان تبدیل می شود که در آن تاریکی منتهی می شود....

لینک های دانلود اضافه شدند

یک کاپیتان جوان ارتش هند از هنگ 45 سواره نظام که فرماندهی تانک جنگی آبی خاکی PT-76 را برعهده دارد، در حالی که او و دو خواهر و برادرش برای آزادسازی بنگلادش در جنگ هند و پاکستان در سال 1971 می جنگند، به بلوغ می رسد...

لینک های دانلود اضافه شدند

چگونه یک بزرگراه ملی به یک درگیری اولیه در زندگی میرا، روزنامه نگار و مایا، یک استاد دانشگاه تبدیل می شود و زندگی آنها را زیر و رو می کند...

لینک های دانلود اضافه شدند

چهار نفر از اقشار مختلف جامعه یک تاکسی مشترک کرایه می‌کنند، اما وقتی به مقصد می‌رسند، یک سری اتفاقات گیج‌کننده رخ می‌دهد. اما در کمال تعجب متوجه می شوند که زندگی همه در داخل کابین به هم گره خورده است....

فیلم های هندی 2024 و 2023

در سال 2023 فیلم های هندی خوبی به انتشار رسیده اند. درواقع سینمای هندوستان توانسته پس از سال ها تلاش و پشتکار سرانجام در سال 2023 یکی از موفق ترین آثار ساخته شده خود در ژانر اکشن و مهیج به نام پاتان را به انتشار برساند. گرچه ترکیب بازیگران این فیلم بسیار خوب بوده و اکت بسیار خوبی دارند اما از دید جلوه های ویژه می توان گفت پیشرفت چشمگیری داشته است و توانسته است سرانجام با کشور های غربی در این زمینه به رقابت بپردازد. شاهرخ خان بازیگر سرشناس هندوستان بعد از سال کناره گیری از این عرصه توانست در فیلم هندی 2023 پاتان به ایفای نقش بپردازد. او همچنین بعد از سال با سلمان خان در این فیلم همکاری داشته که قطعا سکانس های دیدنی خواهند بود.

سال 2022 نیز هندوستان در ژانر های بسیار خوبی علی الخصوص در ژانر جنایی ، اکشن و ترسناک آثار خوبی را به انتشار برساند. اما از حق نیز که نگذریم سال 2022 به دلیل رهایی از بیماری کرونا بعد از گذشت بیشتر از 2 سال طبیعی بود که آثا سینمایی در سراسر دنیا و همچنین فیلم های هندی رضایت بخش نباشند. اما اگر بخواهیم فیلم هندی 2023 پاتان را با یکی از آثار هندی چند سال اخیر بالیوود مقایسه کنیم می توانیم با فیلم هندی 2022 k.g.f قیاس کنیم.

تماشای فیلم هندی از دیرباز مورد توجه ایرانیان بوده است. از سال های دور فیلم های هندی عاشقانه و اکشن بیش از بقیه ژانرها مورد توجه بوده است و بازیگرانی چون آمیتا باچان و سلمان خان خاطرات بسیار خوبی را برای ایرانیان ساخته اند. فیلم های هندی دوبله فارسی با صذاهای خاطره انگیز بر جذابیت تماشای این فیلم ها افزوده است. در سال های اخیر سریال هندی نیز توسط کمپانی های بزرگ ساخته شده است. رسانه کاران مووی بزرگترین مرجع دانلود فیلم های هندی بوده و فيلم هندي جدید و دوبله فارسي و 2021 را بصورت هفتگی برای علاقه مندان خود مهیا می کند.

دانلود فیلم هندی پر سرچ ترین کلمه دانلودی

شاید در نگاه اول فیلم های هندی را محتواهایی تلقی کنیم سرشار از اغراق و موضوعاتی که زیاده روی بسیار زیادی در خصوص داستان هایشان صورت گرفته است. اما با این حال علاقه کاربران ایرانی به فیلم هندی بسیار است بخصوص اگر این محتوا فیلم هندی دوبله فارسی نیز باشد.

دانلود فیلم هندی جز پر مخاطب ترین موضوعات در فضای مجازی بوده و هست. اما دسترسی به یک آرشیو قوی ممکن است کار بسیار سختی باشد آن هم اگر بخواهیم به فیلم های هندی به مانند pk، داماد عاشق عروس را می برد، race 3 و… دسترسی داشته باشیم. رسانه و مجموعه کاران مووی برای شما کاربران آرشیوی از فیلم های هندی خوب را تدارک دیده تا بتوانید به راحتی به فیلم هندی دوبله فارسی، فیلم هندی جدید، فیلم های هندی 2020 و 2021 دسترسی داشته و محتوای مورد نظر خود را با حجمی کم دانلود کنید.

فیلم های هندی 2024

فیلم های هندی همیشه توانسته اند بهترین بازدید را در میان کاربران ایرانی داشته باشند. با گذشت زمان هندی ها آنچنان که باید دیگر نیستند و نمی توانند به مانند گذشته از داستان های احساسی و عاشقانه خود درآمد داشته باشند و باتوجه به نیاز های کاربران معمولا اکشن های هندی طرفدار بیشتری داشته است.

سینمای بالیوود اکنون به چندین بخش تقسیم شده است و می توان برترین های بالیوود را به بخش خوب آن اختصاص داد. سال 2023 یکی از موفق ترین سال های سینمای بالیوود در چندسال گذشته است. در این سال خان های معروف بالیوود یعنی سلمان خان و شاهرخ خان با انتشار محتواهای بسیار محبوب توانستند به خوبی دیده شوند و در دنیا اخبار و حواشی زیادی را ایجاد کنند.

اگر دقت کرده باشید استارت فرنچایزهای ابرقهرمانی را مارول از 20سال گذشته تاکنون داشته و رکوردار این مسیر بوده است. سینمای بالیوود نیز به مانند کمپانی های بزرگ هالیوودی سعی دارد تا مجموعه ای را تدارک ببیند که در آن مشهورترین هایش یعنی سلمان و شاهرخ به عنوان افرادی قدرتمند در کنار یکدیگر ظاهر شوند.

همین موضوع با انتشار قسمت جدید تایگر یعنی بخش 3 و فیلم پاتان بازدید فیلم های هندی سینمای بالیوود را به اوج رساند. فیلم های هندی جدید بسیار زیادی قرار است در سال 2024 به انتشار برسد.

 

معرفی بهترین فیلم های جدید هندی 2024

 

در سال 2024 انتشار فیلم های هندی کمی متفاوت تر خواهد بود. همانطور که بیان شد بالیوود سعی دارد تا با انتشار قسمت های جدید فیلم های مجموعه ای خود بازهم طرفداران را به سمت خود جذب کند.

برخی از بهترین فیلم های هندی در رده انتشار بالیوود محصول 2024 به شرح زیر است:

 

  • سینگهام 3

سینگهام داستان یک پلیس شجاع و جسور را به تصویر کشیده است. این سری فیلم های هندی زیبا که با بازی آجای دوگن ساخته شده است اینبار در قسمت 3 با همکاری آکشی کومار، تایگر شروف سعی دارد داستان کمی مهیج تر از قبل به تصویر بکشد.

  • یودها

یکی دیگر از فیلم های هندی مورد انتظار سینمای بالیوود که قریب به یکسال از موعد انتشارش می گذرد در لیست فیلم های هندی جدید 2024 قرار گرفت. این فیلم روایت گر نیروی زمینی بسیار قوی است که سعی دارد با انجام ماموریتش سرانجام کارش را مشخص کند.

  • میان بزرگ میان کوچک

این سینمایی هندی که در سال 2024 به انتشار می رسد با نقش آفرینی تایگر شروف و آکشی کومار سعی دارد اخباری و حاشیه های فروش خوبی را برای خود رقم بزند. داستان درخصوص همکاری دو فرد برای حمل و نقل موضوعی است.

 

  • کریش 4

اگر هندی باز باشید قطعا متوجه خواهید شد که کریش کیست. سوپرمن سینمای بالیوود اینبار در قسمت 4 ظاهر می شود. داستان کریش درخصوص پسری است با موهبت های بسیار زیاد که اگر لیزر هم داشت دقیقا سوپرمن هند نام گذاری میشد اما کم کردن قابلیت هایش کریش نام گذاری شد. بازیگر کریش هرتیک روشن بوده که قطعا از بهترین های بالیوود بشمار می رود.

 

  • فیلم هندی مبارز 2024

این فیلم را می توان به نوعی کپی از داستان تاپ گان تام کروز دانست و قرار است در سال 2024 به انتشار برسد. فیلم هندی مبارز داستانش را با این موضوع به تصویر کشیده است: هوانوردان برتر IAF در مواجهه با خطر قریب الوقوع گرد هم می آیند تا Air Dragons را تشکیل دهند. FIGHTER رفاقت، برادری و نبردهای داخلی و خارجی آنها را آشکار می کند. در این فیلم هرتیک روشن و آنیل کاپور نقش آفرینی کرده اند.

 

  • فیلم هندی دان 3 2024

فیلم هندی دان 3 یکی از مورد انتظارترین های برای کاربران سینمای بالیوود می باشد. در دو قسمت قبلی ما شاهد هنرنمایی بسیار خوب شاهرخ خان بودیم و در این قسمت پریانکا چوپرا با حضورش قرار مخاطبان زیادی را برای تماشا در انتظار بگذارد.

 

  • فیلم لگد 2 2024

فیلم هندی لگد و یا همان KIK با بازی سلمان و یک داستان احساسی در سال 2014 به انتشار رسید. داستان فیلم درخصوص شخصی است که سعی دارد با دزدی از ثروتمندان و بخشیدن آن پول به فقیران عدالت را اجرا کند. قسمت دوم این فیلم یا همان فیلم هندی لگد 2 قرار است در سال 2024 به انتشار برسد.

دانلود فیلم هندی دوبله فارسی

رسانه کاران مووی توانسته است که با قدرت فیلم های هندی خوبی را بصورت دوبله اختصاصی در اختیار کاربران قرار دهد. این مجموعه بزرگ از بهترین عرضه کننده های فیلم های هندی و فیلم و سریال های جدید خارجی 2022 می باشد. فیلم هندی باغی 3 از جمله فیلم های هندی دوبله فارسی کاران مووی می باشد.

یاغی 3 که در ایران بسیار محبوب واقع شد از امتیاز خوبی در وبگاه imdb برخوردار نیست اما صحنه های اکشن دیدنی و زیبایی را در خود جای داده است.

دانلود فیلم هندی جدید

فیلم هندی های جدید منتشر شده به تازگی سکانس های هالیوودی و خوبی داشته اند که می توان از داستان های آنها این موضوع را متوجه شد. می توانیم برای مثال فیلم پاتان را معرفی کرد که در اواخر سال 2022 و اوایل سال 2023 فیلم هندی نام برده به انتشار رسید. این فیلم داستانی به مانند فیلم های سریع و خشن داشته و هندوستان یا همان سینمای بالیوود تمام تلاش خود را داشته تا چیزی نظیر سینمایی های محبوب جهان به کاربران خود ارائه دهد.

در فیلم پاتان بازیگران محبوب و نامی هندوستان یعنی شاهرخ خان و در سکانس کوتاهی شخصیت تایگر یعنی سلمان خان و همچنین جان آبراهام به ایفای نقش پرداخته اند. شاهرخ خان در سال جاری به خوبی وارد عمل شده و به تازگی فیلم جدید و بسیار محبوبش که در دبی نیز تبلیغات قابل قبولی برای آن انجام شده است به انتشار رسیده که به نام «جوان» ارائه داده شده است.

این فیلم نیز سکانس های اکشن بی نظیری داشته و کاربران و تماشاچی های ایرانی بی صبرانه منتظر انتشار کیفیت خوب آن هستند.

کاران مووی از گذشته تاکنون یکی از بهترین وب سایت های دانلود فیلم هندی بوده و هست. در رسانه کاران مووی می توانید جدیدترین فیلم های هندی به مانند KGF 2 را با بهترین کیفیت دانلود کرده تا نهایت لذت را ببرید. همچنین فیلم جدید جان آبراهام به نام ATTACK  نیز به تازگی محبوبیت بالایی را بدست آورده که در رسانه کاران مووی با کیفیت عالی در اختیار کاربران قرار داده شده است.