انیمیشن

آشیتو آئوی که در استان اهیمه زندگی می کند. آشیتو استعداد قوی در فوتبال دارد، اما سعی می کند آن را پنهان کند. با توجه به شخصیت بسیار سرراست خود، او فاجعه ای ایجاد می کند که به عنوان یک شکست بزرگ برای او عمل می کند

سال ساخت: 2022

خانواده ای مورد حمله شیاطین قرار می گیرند و تنها دو عضو زنده می مانند - تانجیرو و خواهرش نزوکو که به آرامی در حال تبدیل شدن به یک شیطان است. تانجیرو تصمیم می گیرد تا تبدیل به یک قاتل شیطان شود تا انتقام خانواده اش را بگیرد و خواهرش را درمان کند.

سال ساخت: 2019

دانلود فصل 1 سریال شین ایکی توسن 2022 Shin Ikkitousen زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

تناسخ هیمیکو، ملکه سابق یاماتای، تصمیم گرفته است علیه همه ماگاتاماهای کانتو جنگ کند. برای بازیابی پادشاهی از دست رفته خود، او باید سه گنج واقعی ژاپن را جمع آوری کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 4 سریال حمله به تایتان 2013 با زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت 29 افزوده شد

ارن ییگر که با مرگ مادرش به دست تایتان‌ها تغذیه می‌شود، قول انتقام از گونه‌هایی را می‌دهد که پس از 100 سال صلح، دیوارهای محصور را شکسته و بقایای بشریت را تهدید می‌کنند.

سال ساخت: 2013

یک ابرقهرمان ناتوان و پدرسالار خانواده در حومه استرالیا با هویتی نه چندان محرمانه به عنوان مرد کوالا زندگی می کند در حالی که اشتیاق سوزان برای خفه کردن جنایات کوچک و ایجاد نظم در جامعه دارد.

سال ساخت: 2023

دوبله اختصاصی

دانلود سریال انیمیشنی پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter 2023 با دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

دو کودک را دنبال می‌کند که وقتی به طور تصادفی به فضا می‌روند، متوجه می‌شوند که پدرشان سخت‌ترین شکارچی جایزه در تمام کهکشان است.

سال ساخت: 2023

دانلود سریال دفترچه مرگ 2006-2007 Death Note زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک دانش‌آموز باهوش دبیرستانی پس از کشف دفترچه‌ای که قادر است هر کسی را که نامش در آن نوشته شده باشد بکشد، برای از بین بردن جنایتکاران از جهان به جنگ صلیبی می‌رود.

سال ساخت: 2009

دانلود فصل 1 سریال انیمیشنی افسانه واکس ماکینا 2022 The Legend of Vox Machina دوبله فارسی از رسانه کاران مووی
تریلر

پس از نجات قلمرو از شر و نابودی به دست ترسناک ترین زوج قدرتمند در Exandria، Vox Machina یک بار دیگر با نجات جهان روبرو می شود - این بار، از گروه شیطانی اژدها معروف به Chroma Conclave.

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 2 سریال انیمیشنی جنگ ستارگان بد بچ Star Wars: The Bad Batch 2023 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

«دسته بد» از کلون‌های نخبه و آزمایشی بلافاصله پس از جنگ‌های کلون‌ها از میان کهکشانی در حال تغییر راه خود را باز می‌کنند.

سال ساخت: 2023

دوبله فارسی

دانلود سریال انیمیشنی اژدهایان: 9 قلمرو Dragons: The Nine Realms 2021 دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

اژدها اکنون به یک افسانه برای جهان تبدیل شده است. پس از وقوع شکاف در سطح زمین، دانشمندان به بررسی آن می‌روند. به زودی گروهی از بچه ها متوجه می شوند که اژدهاها پنهان شده اند و تصمیم می گیرند آنها را پنهان کنند.

سال ساخت: 2021

کاکلشن فیلم های نوروز 1402