دلهره آور

دانلود فیلم شیطان نهفته 2023 Devil Beneath زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

دو برادر دور هم جمع می شوند و پس از به ارث بردن اموال پدربزرگشان، رازهای قدیمی خانواده را کشف می کنند. همانطور که دوستانشان شروع به گم شدن می کنند، می ترسند توسط موجودی که در سایه ها کمین کرده است تحت تعقیب قرار گیرند.

سال ساخت: 2023

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم مگان M3GAN 2023 دوبله فارسی
تریلر

یک مهندس روباتیک در یک شرکت اسباببازی عروسکی شبیه زندگی میسازد که شروع به زندگی خود میکند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم جعل مرگ 2022 Play Dead زیرنویس فارسی جسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

کلویی، دانشجوی جرم‌شناسی، مرگ خود را جعل می‌کند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچک‌ترش را به جنایتی که اشتباه رفته است، بازیابی کند. هنگامی که داخل می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از آن استفاده می کند

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم کارآگاه نایت - استقلال Detective Knight - Independence 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

ماموریت لحظه آخری کارآگاه جیمز نایت در شیفت روز استقلال به مسابقه ای با زمان تبدیل می شود تا یک کارگر EMT نامتعادل را که خود را به عنوان پلیس نشان می دهد متوقف کند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم مریض Sick 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

به دلیل بیماری همه گیر، پارکر و بهترین دوستش تصمیم می گیرند به تنهایی در خانه دریاچه خانوادگی قرنطینه شوند - یا اینطور فکر می کنند.

سال ساخت: 2023

دانلود فلم قایم موشک Hide and Seek 2021 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم قایم موشک Hide and Seek 2021 درباره یک تاجر ثروتمند است که برای یافتن برادر گمشده‌اش دنباله او می‌رود. او او با دنیای زیرزمینی پیچیده‌ای متشکل از زاغه‌نشینان و ولگردها روبرو می شود و…

سال ساخت: 2021

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم دسته گرگ ها Wolf Pack 2022 دوبله فارسی

در طی یکی از مأموریتها، گروه گرگها به رهبری لائو دیائو که برای مدت طولانی درگیر کارهای امنیتی در خارج از کشور هستند، متوجه میشوند که نیروهای تروریستی خارجی دسترسی خود را به خطوط حیاتی انرژی چین گسترش دادهاند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم داستان هایی از غیب Tales From The Occult 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک آنتولوژی قدیمی مدرسه متشکل از سه فیلم کوتاه به نام Tales from the Occult اولین فیلم در یک سریال جدید omnibus در مورد وحشت های پنهانی است که در پشت چشم انداز شهری هنگ کنگ کمین می کند.

سال ساخت: 2022