رازآلود

دانلود فیلم اینانگ Inang 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

زنی که با یک بارداری برنامه ریزی نشده دست و پنجه نرم می کند، در ناامیدی به یک زوج مسن مرموز تبدیل می شود که قول می دهند از نوزادش مراقبت کنند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم سر و صدا Noise 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

پس از انتقال خانوادهاش به خانه دوران کودکیاش، تحقیقات مردی در مورد یک حادثه کارخانه محلی که با پدرش مرتبط است، اسرار تاریک خانوادگی را فاش میکند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم یتیم Orphan 2009 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

زن و شوهری که به تازگی نوزاد خود را از دست داده اند، دختر 9 ساله ای را قبول می کنند که تقریباً آنقدرها هم که به نظر می رسد بی گناه نیست.

سال ساخت: 2009

دانلود فیلم اره سه بعدی Saw 3D 2010 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در حالی که یک نبرد مرگبار بر سر میراث بیرحمانه Jigsaw در جریان است، گروهی از بازماندگان Jigsaw گرد هم میآیند تا از گورو خودیاری و بازمانده همکار بابی داگن، مردی که اسرار تاریک خودش موج جدیدی از وحشت را به راه میاندازد، حمایت کنند.

سال ساخت: 2010

دانلود فیلم اره 4 Saw IV 2007 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

علیرغم مرگ جیگساو و برای نجات جان دو تن از همکارانش، ستوان ریگ مجبور می شود در یک بازی جدید شرکت کند که قول می دهد او را تا حد امکان آزمایش کند.

سال ساخت: 2007

دانلود فیلم اره 3 Saw III 2006 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

جیگساو یک دکتر را می رباید تا خودش را زنده نگه دارد در حالی که او تماشا می کند که شاگرد جدیدش یک شهروند بدشانس به نام جف را تحت یک آزمایش بی رحمانه قرار می دهد.

سال ساخت: 2006

دانلود فیلم اره Saw 2004 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

دو غریبه در اتاقی بیدار می شوند بدون اینکه به یاد بیاورند چگونه به آنجا رسیده اند و به زودی متوجه می شوند که در یک بازی مرگبار که توسط یک قاتل سریالی بدنام انجام می شود، پیاده هستند.

سال ساخت: 2004

دانلود فیلم جیغ 6 Scream VI 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در قسمت بعدی، بازماندگان قتلهای Ghostface وودزبورو را پشت سر میگذارند و فصل جدیدی را در شهر نیویورک آغاز میکنند.

سال ساخت: 2023

دوبله فارسی

دانلود فیلم توطئه آمیز 2010 Insidious زیرنویس فارسی چسبیده

خانواده ای به همراه یک بچه به خانه ای نقل مکان می کنند که اشباحی شیطانی در آن وجود دارد. طولی نمی کشد که پسر خانواده توسط آن ها تسخیر می شود...

سال ساخت: 2011

دانلود فیلم تسخیر The Possession 2012 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

دختر جوانی در یک حیاط فروشی یک جعبه عتیقه می خرد، غافل از اینکه درون این مجموعه یک روح باستانی بدخواه زندگی می کند. پدر دختر با همسر سابقش همکاری می کند تا راهی برای پایان دادن به نفرین فرزندشان پیدا کند.

سال ساخت: 2012

کاکلشن فیلم های نوروز 1402