فیلم کوتاه

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن Alien Xmas 2020 کریسمس بیگانه دوبله فارسی

هنگامی که فرازمینی ها تلاش می کنند جاذبه زمین را بدزدند، تنها روح هدیه دهنده کریسمس - و یک بیگانه کوچک به نام X - می توانند جهان را نجات دهند.

سال ساخت: 2020

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن کریسمس کوری کارسون A Go Go Cory Carson Christmas 2020 دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

وقتی یک غریبه آشنا بدون هیچ خاطره ای ظاهر می شود، کوری کریسمس را با کمک به او در به یاد آوردن جادوی کریسمس برای همه ذخیره می کند.

سال ساخت: 2020

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن حیوانات خانگی الفی: نجات گوزن شمالی بابانوئل 2020 Elf Pets: Santa's Reindeer Rescue دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

نزدیک کریسمس است و پروازهای آزمایشی بابانوئل با مشکل مواجه شده است. آیا The Elf on the Shelf، خدمه ای از گوزن های شمالی حیوانات خانگی الف شایان ستایش و باند دوستان مورد اعتماد جن پیشاهنگی بابانوئل می توانند به او کمک کنند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، پاسخ را پیدا کند؟

سال ساخت: 2020

دانلود مستند فراتر از بی نهایت با زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

مستندی درباره شخصیت تخیلی باز لایت یر و ساخت فیلم لایت یر (2022).

سال ساخت: 2022

دانلود مستند مارول استودیو: گسترش 2019 Marvel Studios - Expanding the Universe زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

نگاهی هیجان‌انگیز به آینده استودیو مارول، از جمله فیلم‌هایی که قبلاً دیده نشده‌اند که داستان‌ها و فیلم‌سازان مجموعه‌های آینده دیزنی+ را به نمایش می‌گذارند.

سال ساخت: 2019

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن 22 در برابر زمین با دوبله فارسی

پیش از وقایع روح پیکسار (2020)، 22 از رفتن به زمین امتناع می کند و گروهی متشکل از پنج روح جدید دیگر را برای شورش به خدمت می گیرد.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم عزیز مالیخولیایی من 2021 My Melancholy Baby زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

«کودک مالیخولیایی من» نگاهی دارد به 48 ساعت از زندگی دشوار خانواده باروز. این داستان از نگاه پسر بزرگتر روایت می شود،...

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم نبرد در بیگ راک 2019 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

خانواده‌ای در یک سفر کمپینگ به پارک ملی بیگ راک، حدود 20 مایلی از جایی که Fallen Kingdom به پایان رسیده است، در اولین رویارویی بزرگ بین دایناسورها و انسان‌ها شرکت می‌کنند.

سال ساخت: 2019

انیمیشن رابین رابین Robin Robin 2021 در مورد پرندهای به نام رابین است که توسط یک خانواده دوست داشتنی از موشها پیدا شده و بزرگ میشود. اما هر چه رابین بزرگتر میشود، تفاوتهای او با سایر اعضای خانواده نیز آشکارتر میشود. در این میان رابین تمام تلاش خود را میکند تا به خانوادهاش ثابت کند میتواند یک موش واقعا خوب باشد. اما در نهایت برای کشف واقعیت وجودی خود، عازم سفری جسورانه میشود که…

سال ساخت: 2021

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن Spookley and the Christmas Kittens 2019 با دوبله فارسی

دانلود انیمیشن 2019 Spookley and the Christmas Kittens  با دوبله فارسی و لینک مستقیم دانلود انیمیشن خارجی جدید  اسپوکلی و بچه گربه های کریسمس با کیفیت عالی ۱۰۸۰ و لینک مستقیم دانلو ...

سال ساخت: 2019