• کشور سازنده: ترکیه
  • زبان: ترکی

لینک های کیفیت خوب سجین 7 اضافه شد

سری فیلم های سجین، فیلم های ترسناک ترکیه ای هستند که از سال 2014 آغاز و قسمت هفتم ان در سال 2023 اکران شده است. این فیلم ها بیشتر در فضاهای ارتباط با ارواح و جنگیری شکل گرفته و توسط ان سعی در ایجاد حس ترس و تعلیق در مخاطب را دارد

لینک های دانلود

لینک های دانلود (نسخه زبان اصلی)

سجین 1

کیفیت: 1080

حجم فایل: 970.2MB

کیفیت: 720

حجم فایل: 555.3MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 303.5MB

سجین 2

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1020.5MB

کیفیت: 720

حجم فایل: 584.2MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 319.2MB

سجین 3

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.1GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 645.8MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 352.1MB

سجین 4

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1.1GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 622.6MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 340.8MB

سجین 5

کیفیت: 1080

حجم فایل: 1GB

کیفیت: 720

حجم فایل: 603.2MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 329.4MB

سجین 6

کیفیت: 1080

حجم فایل: 876.8MB

کیفیت: 720

حجم فایل: 501.5MB

کیفیت: 480

حجم فایل: 273.3MB

سجین 7

کیفیت: 480

حجم فایل: 726MB

تریلرها
درباره فیلم

سری فیلم های ترسناک سجین محصول کشور ترکیه بوده و 7 قسمت از ان تا سال 2024 به انتشار رسیده است. این سری فیلم ها در ایران دارای محبوبیت بالایی هستند و شباهت داستان های سری فیلم های سجین با اعتقادات ما ایرانی ها یکی از دلایل این محبوبیت به شمار می رود. در فیلم های سجین پخش قران و اعتقاد بر غلبه نور بر تاریکی با تکیه بر اعتقادات الهی نمایش داده می شود و سعی بر این است که در طول داستان، پیروزی بر اثر داشتن یک باور قوی و صحیح به مخاطب منتقل شود. اولین قسمت از سری فیلم های سجین در سال 2014 اکران شد که در همان سال هم توانست به پرفروش ترین فیلم ترسناک ترکیه بدل شود. بعد از ان نیز تا سال 2024 6 قسمت دیگر منتشر شده است که قسمت 7 ان در سال 2023 آخرید قسمت سجین بوده است.

سری فیلم های سجین، مجموعه فیلم های ترسناکی هستند که از سال 2014 آغاز و قسمت جدید آن (سجین 7) در سال 2023 اکران شده است. این سری فیلم ها در ایران دارای محبوبیت بالایی هستند و شباهت داستان های سری فیلم های سجین با اعتقادات ما ایرانی ها یکی از دلایل این محبوبیت به شمار می رود و شما می توانید با ان همزاد پنداری زیادی داشته باشید. اگر خود شما نیز اهل این اعتقادات نباشید حتما افرادی در کنار شما هستند که بر این باور ها استوار هستند و دیدن این سری فیلم های سجین برای ما ایرانی ها می تواند جذابیتی دو چندان داشته باشد.

در کاران مووی شما می توانید اقدام به دانلود تمام قسمت های سجین نمایید. در باکس دانلود، لینک دانلود تمام قسمت های سجین برای شما قرار داده شده است.

گفته های بسیاری وجود دارد که داستان سری فیلم های سجین را واقعی می دانند، اما آیا واقعا فیلم سجین بر اساس واقعیت ساخته شده است ؟

عوامل فیلم برای جذب بیشتر مخاطب به فیلم، عملا هیچ وقت غیر واقعی بودن داستان این فیلم ها را تایید نکرده اند و هیچگاه نیز تاکیدی بر واقعی بودن داستان سری فیلم های سجین نداشته اند.اما اگر واقع بینانه نگاه کنیم، واقعی بودن این داستان ها نیز برگرفته از باورهای عامه پسند و داستان هایی که روایت شده اند گرفته شده و واقعیتی انکار ناپذیر نیست. داستان فیلم های سجین مانند داستان هایی است که مادربزرگ هایمان برایمان تعریف می کردند و تاکید بر واقعی بودن داستان ها داشتند.

۱–  فیلم سجین  ۱ (۱ Siccin) 

دانلود فیلم های سجین - سجین 1

ژانرترسناک
کشورترکیه
زبانترکی
مدت زمان۱۰۰ دقیقه
تاریخ اکران۱۷ اکتبر ۲۰۱۴
بازیگرانایبرو اوزتورک در نقش ندا. سلیمان سویدار در نقش جن‌گیر. دنیز گونای در نقش دایی ندا. مریم اوزون در نقش مادر ندا

پیش از اینکه به سراغ بررسی فیلم siccin 1 باید بگوییم که قسمت اول این مجموعه یعنی سجین (Siccin) یک فیلم ترسناک ترکیه‌ای محصول سال ۲۰۱۴ است که توسط آلپر تاسچی ساخته شده‌است. این فیلم داستان یک زن جوان به نام ندا را روایت می‌کند که پس از مرگ مادرش، دچار توهمات و کابوس‌های ترسناک می‌شود. او با مراجعه به یک جن‌گیر، متوجه می‌شود که روح مادرش در حال آزار اوست.

قسمت اول سجین در همان سال (یعنی سال 2014) نیز به پرفروش ترین فیلم ترسناک ترکیه معرفی شد  و فروش 1 میلیون دلاری در ترکیه را تجربه کرد. سجین 1، داستان زن جوان و زیبایی به نام اوزنور را روایت می کند که از دوران کودکی با کودرت که پسر عمویش است، به یکدیگر علاقه داشته اند. کودرت اما با زنی به نام نساء ازدواج کرده و بسیار خوشحال است. اوزنور که حسود است، از جادوی سیاه وحشتناک استفاده می کند تا این را تغییر دهد تا او و کودرت با هم باشند. با این حال، او برای شری که این طلسم رها می کند آماده نیست.

در سجین 1 و به صورت کلی سری فیلم های سجین، به استفاده از نمایش صحنه های جنگیری و نمایش ارواح خبیثه سعی می کنند ترس و دلهره در در محاطب ایجاد و کشش کافی برای دنبال کردن فیلم را در شما ایجاد نمایند.

دانلود سجین 1

۲- نقد فیلم سجین ۲ (Siccin 2)

دانلود فیلم های سجین - سجین 2

ژانرترسناک
کشورترکیه
زبانترکی
مدت زمان۱۱۰ دقیقه
تاریخ اکران۱۰ ژوئیه ۲۰۱۵
بازیگرانایبرو اوزتورک در نقش ندا. سلیمان سویدار در نقش جن‌گیر. دنیز گونای در نقش دایی ندا. مریم اوزون در نقش مادر ندا

تنها یک سال بعد از سجین 1 و موفقیت آن، در سال 2015 سجین 2 اکران شد. این فیلم که در ادامه قسمت اولیه خود بود، داستان ندا را بازگو می کند.

در قسمت اول میبینید که روح مادر ندا، به دلیلی کارهایی که در این دنیا انجام داده است آواره شده است و ندا سعی میکند که آرامش را به روح مادر برگرداند.اما در سجین 2، روح مادر با ندا درگیر می شود و سعی می کند که ندا را اذیت کند. داستان سجین 2 روایتگر رویارویی ندا با روح مادرش است.

سجین 2 پایانی متفاوت دارد و می تواند تا انتها شما را پای فیلم نگه دارد. میزان ترسناک بودن نسبت به سجین 1 بیشتر است و می توانید از آن لذت ببرید

دانلود سجین 2

۳فیلم سجین ۳ (Siccin 3)

دانلود فیلم های سجین - سجین 3

ژانرترسناک
کشورترکیه
زبانترکی
مدت زمان۱۰۸ دقیقه
تاریخ اکران۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
بازیگراندنیز گونای در نقش سلیمان. نورگل یسیلچای در نقش نازلی.بورک اتکین در نقش ارسلان. ایبرو اوزتورک در نقش ندا

موفقیت های سجین 1 برای سجین 2 هم تکرار شد و در ترکیه هر سال مردم در انتظار نسخه جدید از فیلم سجین بودند. در سال 2016 سجین 3 اکران شد و با داستان متفاوتی که نسبت به قسمت 1 و 2 داشت توانست مخاطبان بسیاری را دوباره به سینما بکشاند.

خانواده پس از یک جابجایی و انتقال به استانبول، با رویداد های عجیبی مواجه می شوند. خانه ای که آنها انتخاب کرده اند میزبان صدای جیغ و فریاد، تصاویر و اتفاقات غیر معمولی است که زندگی را برای آنها تغییر داده است.

آیا خانه نفرین شده است؟ آیا خانواده ارسلان خانه قدیمی یک جن را برای زندگی انتخاب کرده اند؟

شخصیت‌های اصلی فیلم سجین ۳ عبارتند از:

  • سلیمان: پدر خانواده ارسلان
  • نازلی: مادر خانواده ارسلان
  • ارسلان: فرزند خانواده ارسلان
  • ندا: خواهر زاده سلیمان

سجین 3 در IMDB توانست امتیار 6.3 از 10 را از کاربران دریافت کند که برای فیلم های ترسناک امتیاز خوبی محسوب می شود.

دانلود سجین 3

۴فیلم سجین ۴ (Siccin 4)

دانلود فیلم های سجین - سجین 4

ژانرترسناک
کشورترکیه
زبانترکی
مدت زمان۱۰۵ دقیقه
تاریخ اکران۱۱ اوت ۲۰۱۷
بازیگرانبوران کوکلو در نقش زینب. حسین ییلماز در نقش جن‌گیر. بورک اتکین در نقش ارسلان. ایبرو اوزتورک در نقش ندا

در سجین 4، زینب زنی جوان است که پسرش را از دست داده است دچار وسواس فکری شده است.در تصور او، پسرش در مدت زمان زندگی خود با جنس ها در ارنباط بوده است و هم اکنون روح او در آرامش قرار ندارد. زینب سعی می کند با کمک یک جنگیر روح پسر را به آرامش برساند که در این مسیر متوجه می شود پسرش زندگی در یک دنیای موازی را آغاز کرده است و زینب برای نجات پسرش باید به آن دنیا سفر کند.

این فیلم نیز همانند قسمت های پیشین با استفاده از عناصر جنگیری و استفاده از ارواح و فضاهای این چنینی سعی در ایجاد حس تعلیق در کاربران را دارد.

دانلود سجین 4

۵فیلم سجین ۵ (Siccin 5)

دانلود فیلم های سجین - سجین 5

ژانرترسناک
کشورترکیه
زبانترکی
مدت زمان۱۰۸ دقیقه
تاریخ اکران۱۷ اوت ۲۰۱۹
بازیگرانمتین ییلدیریم در نقش یوسف. دنیز گونای در نقش سلیمان. ایبرو اوزتورک در نقش ندا. مروه آتش در نقش عذرا

در سجین 5 داستان از زاویه ای دیگر روایت میشود. مرد جوانی به نام یوسف، بعد از مرگ پدرش متوجه می شود که او یک جنگیر بسیار کاربلد بوده و با کارهایی که انجام داده باعث مرپ یکی از دوستانش به نام اسماعیل شده است. روح اسماعیل در انتظار کمک یوسف است و در سجین 5 داستان روایت گر تلاش یوسف برای آزادی روح اسماعیل است.

دانلود سجین 5

6- فیلم سجین 6 (Siccin 6)

دانلود فیلم های سجین - سجین 6

ژانرترسناک
کشورترکیه
زبانترکی
مدت زمان95 دقیقه
تاریخ اکران9 آگوست 2019

سجین 6 در سال 2019 اکران شد و در مورد دختری جوان است که روحش تسخیر شده و حوادثی شوم برایش اتفاق می افتد. این حوادث به قدری ترسناک است که زندگی دختر را دچار مشکل جدی کرده است. در این بین، فردی تمام تلاش خود را می کند تا این دختر جوان را از سرنوشت ترسناکی که در ان گرفتار شده است رهایی دهد. اما در میان این تلاش ها اتفاقاتی رخ می دهد که داستان سجین 6 را تشکیل می دهد

دانلود سجین 6

7- فیلم سجین 7 (Siccin 7)

دانلود فیلم های سجین - سجین 7

ژانرترسناک
کشورترکیه
زبانترکی
مدت زمان100 دقیقه
تاریخ اکران9 نوامبر 2023

بعد از سال 2019 و انتشار نسخه 6 سجین، کاربران در انتظاری طولانی برای قسمت 7 بودند. نهایت در سال 2023 سجین 7 اکران شد و خاطران دوست داران این سری فیلم ها از سال 2014 را دوباره زنده کرد.

سجین 7 درباره دختری بنام ایرما است که عاشق گالنگ که پسر عموی او است شده است. ایرما بسیار حساس است و میخواهد که تنها زن در زندگی گالنگ باشد اما گالنگ هم اکنون دارای همسر و بچه است.

ایرما به دنبال جادو می رود تا بتواند گالنگ را به دست بیاورد و با او ازدواج گند و برای همین به نزد شمن می رود و جادویی سیاه برای همسر گالنگ دریافت می کند. سجین 7 حول محور این داستان شما را میخکوب خواهد کرد و هیجان را در شما به بالاترین حد خواهد رساند.

دانلود سجین 7

اطلاعات تکیمیلی درباره سری فیلم های سجین

فیلم سجین تا قسمت چند منتشر شده؟

مجموعه فیلم های سجین از سال 2014 آغاز و تا سال 2024 7 قسمت از آن اکران شده است. در یان صفحه لینک دانلود مستقیم قسمت های 1 تا 7 سجین با کیفیت عای مختلف به صورت رایگان برای شما قرار داده شده است.

آیا فیلم‌های سجین بر اساس داستان‌های واقعی ساخته شده‌اند؟

همانطور که گفته شد، این داستان ها بر اساس باورهای عمومی ساخته شده اند و به صورت کامل واقعی نیستند. داستان های روایی قدیمی و ماورالطبیعه عناصر اصلی داستان های سجین هستند و ترسناکی خود را از دساتان ها و باور های قدیمی وام میگیرند.

فیلم‌های سجین چقدر ترسناک هستند؟

اگر موضوعات مرتبط با ارواح و اجنه برای شما کشش دارد و ترس را در شما ایجاد می کند، سری فیلم های سجین با فضا سازی های خوبی که در این زمینه دارد می تواند وحشت را به دل شما بیاورد. توصیه کاران مووی این است که برای دریافت حس دلهره و ترس بیشتر، فیلم های سجین را در فضایی تاریک و نهایتا دو نفره تماشا کنید تا بتوانید با دقت بیشتری به تماشای فیلم بنشینید.

پیام فیلم های سجین چیست ؟

فیلم های سجین به نوعی نفی کننده ارتباط گیری با ارواح و اجنبه هستند. اتفاقاتی که در سری فیلم های سجین می افتد و مشکلاتی که برای شخصیت های داستان ایجاد می شود، تلاش می کند تا افراد را از این ارتباطات دور کند.

روش دانلود فیلم های سجین :

برای دانلود فیلم های سجین، کافی است در همین صفحه از باکس دانلود، اقدام به دانلود قسمت مورد نظر نمایید. لینک دانلود مستقیم برای قسمت های 1 تا 7 به صورت زیرنویس فارسی قرار داده شده است و میتوانید با کیفیت عالی تمام قسمت ها را دانلود کنید

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 49

ahmed:

1402/10/28

سلام لطفا کالکشن دابه رو هم به همین صورت قرار بدین.

الهام:

1402/08/20

سلام قسمت 6 ناقصه.

کامیار:

1402/06/24

جالبه اینایی که میگن بد بود یه فیلمایی رو بعنوان خوب توصیه میکنن که حتی پنج دقیقه نمیشه تحملش کرد.

پیمان:

1402/04/27

سلام خیلی عالی بود به قران

صفورا:

1402/04/8

به کسی توصیه نمیکنم تماشاکنه. موضوع کلیشه ای وتکراری والبته پراغراق.

عاطفه:

1402/03/29

کلا به کسی پیشنهاد نمیکنم ببینم جز قسمت3اش ک واقعا عاشقونه وزیبا بود...بقیه قسمت هاش ارزش دیدن نداره

عاطفه:

1402/03/20

زیاد جالب نبود.هیجان‌خاصی ندیدم...😕

مرضیه:

1402/03/16

هر کاری میکنم زیر نویس وصل فیلم نمیشه هر چی دانلود میکنم زیر نویس بالا نمیاد باید چیکار کرد با vlcباز میکنم

سالسا:

1402/03/5

عالی بود

خانم:

1402/03/3

لطفاً سجین جدیدی بسازید

خانم:

1402/03/3

سجین جدید ندارید؟

سپیده:

1402/02/15

افتضاح بود فیلم

armin:

1402/02/12

سانسور شده فیلما؟

پاسخ

سلام و خسته نباشید دوست عزیز تمامی محتواهای قرار داده شده بر روی وب سایت همگی بر اساس قوانین سازمان بازبینی و سانسور می باشد

Weber:

1402/02/8

به این میگن سایت احسنت، بخوای انلاین میبینی بخوای دانلود میکنی، لینک ها سالم . راحت

حاج اسماعیل:

1402/01/1

از فیلم های آشغال ایرانی خیلی بهتره

MAHAMAD:

1401/12/11

قسمت دو شو دان نکنید زیرنویسیش عقبه

م:

1401/11/29

سرعت ضعیفه خیلی

مرضیه:

1401/10/29

با سلام. سجین ۲, ترجمه‌اش عقب تر از تصویرش هست. و هنوز درست نشده

پاسخ

اصلاح می شود .. ممنون بابت اطلاع رسانی

م:

1401/09/25

سلام ممنون از سایت خوبتون ممنون میشم اگه سری جدید فیلم ترسناک های ترکیه‌ای رو هم در سایتتون قرار بدین ممنون از زحمات شما

Arash:

1401/08/20

زیرنویس قسمت دو با تاخیر زیادی از تصویرش میاد. لطفا دقت کنید

ناسناس:

1401/06/12

سلام خسته نباشید چرا نمیتونم سجین شیشو دانلود کنم هر دفه میزنم دانلود از نصفش قطع میشه لطفا پیگیری کنید با تشکر

ناسناس:

1401/06/12

سلام خسته نباشید چرا نمیتونم سجین شیشو دانلود کنم هر دفه میزنم دانلود از نصفش قطع میشه لطفا پیگیری کنید

سمیه:

1401/05/1

سجین ۱ رو دانلود کردم ممنون ازتون. ولی خلاصه داستان اشتباهه. اوزنوز دختر خاله قدرت هست که رابطه نامشروع داشته باهاش و تو دعوا باقدرت بچه اش سقط میشه و برا جدا کردن قدرت از زنش و انتقام ازش میره سراغ جادوگر.

mohammadrosoli:

1401/04/12

جدیدترین فلیم سینمایی

mohammadrosoli:

1401/04/12

جدیدترین فلیم سینمایی امریکایی

هستی:

1401/04/5

ببخشید میشه جواب سوالم رو بدین.اوهان در قسمت ۴ سجین به چ زبانی صحبت میکنه.عبری یهودیه؟ چون زیرنویس ترکی و فارسی داشت .و کلماتش شبیه عربی هم نبود.

علی:

1401/01/14

سلام. زیر نویس قسمت دو تقریبا 30 ثانیه عقبتره لطفا درست کنین

ندا:

1400/12/22

سری فیلمهای سجین عالی ن ، کاملا ملموس و قابل درک هستن، ب لحاظ فرهنگی اشتراکات زیادی با ترکیه داریم و اعتقادات مشترک ، برای همین فضای فیلم خیلی تاثیر گذاره ، عااااالی ن

علی کشاورز:

1400/10/10

خواهشن میشه براتون امکان داره سری کامل فیلمهای ترسناک دابه هم بزارید چون واقعا چون سایتی مثل شما کامل و قابل اعتماد نیست خواهشن سری کامل دابا رووهم بزارید مثل سجینها قشنگه و خیلی دنبال نسخه های یک تا هفتش هستم ممنون از زحماتتون

پاسخ

سلام و خسته نباشید دوست عزیز در دستور کار قرار خواهد گرفت

Fariba:

1400/09/2

سریال بسیار عالی و هیجان انگیز ? فقط قسمت 7 رو کی میزارین؟

محمد:

1400/08/18

سلام این مجموعه فیلم ها به هم پیوسته هستن؟ یا اینکه حتما باید از 1 شروع کرد تماشای فیلم ها رو

مهدی:

1400/06/9

فیلم های ترسناک ساخت ترکیه عالی هستن و واقعا تاثیر گذار. کاش ایران هم بتونه از همین نوع فیلم ها بسازه

ترکمن اوغلی:

1400/06/5

سلام سجین هفت در اومده؟ اگه اومده باشه اونم بذارین. اگه بشه بر اساس الهیات دین اسلام باشه خیلی خوب میشه تشکر

Soraya:

1400/05/7

سلام دوست عزیز.ببخشید میخواستم بدونم فیلم ها سانسور شده ست یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید

پاسخ

سلام بله بر اساس قوانین سازمان بازبینی و سانسور می باشد

محمدصدرا تبریزی:

1400/05/3

سلام و درود خیلی ممنون بابت فیلم ها قسمت یک عالی بود ولی قسمت دو زیرنویسش حدود 20 ثانیه عقبه اگه میشه چک بفرمایید با تشکر

پاسخ

سلام بله حتما

Monica:

1400/03/19

سلام سانسور داره یا نه؟

پگاه:

1400/02/9

مرسی از سایت خوبتون

حسین:

1400/02/5

سلام, خسته نباشید. میخواستم ببینم فیلمهایی که توی سایت میذارید سانسور شده هس یا نه؟

جیکوب:

1399/12/21

سلام به مدیر سایت. خواستم بدونم شما خودتون فیلم ترسناک میبینید اگه که میبینید چیز خوبی سراغ داریم بهم معرفی کنید من از ۹ سالگی دارم فیلم ترسناک میبینم و فقط سبک اراوح و راز الود میبینم اگه چیز خوبی سراغ دارید لطفا معرفی کنید ممنون ❤️??

Mino:

1399/12/16

سلام میشه کیفیت کمتر هم بذارید حجمشون خیلی زیاده

انسیه:

1399/11/5

سلام چرا زیرنویس چسبیده نداره؟ لطفا بزارید زیرنویس چسبیده شو?

فرشاد:

1399/09/21

کل قسمتها بدون سانسوره؟؟؟؟

پاسخ

سلام و خسته نباشید .. تمامی محتواهای خارجی قرار داده شده بر روی وب سایت همگی بر اساس قوانین سازمان بازبینی و سانسور می باشد

فاطمه:

1399/08/19

سلام چرا نمیتونم دانلود کنم میزنم رو لینک میزنه دانلود شرو شد سریع قط میشه

ari:

1399/08/2

قسمت 2 زیر نویس هماهنگ نیست

پاسخ

اصلاح شد

محمد امین:

1399/07/28

سلام قسمت 1. لینکش خرابه...

پاسخ

چک شد مشکلی نداره.

Sajjad:

1399/07/28

سلاپ بدون سانسوره؟

پاسخ

سلام و خسته نباشید .. تمامی محتواهای خارجی قرار داده شده بر روی وب سایت همگی بر اساس قوانین سازمان بازبینی و سانسور می باشد

علی:

1399/07/21

سلام. سجین 2 زیرنویسش هماهنگ نیست. با تشکر از سایت خوبتون.

پاسخ

سلام چک میشه حتما

علیرضا:

1399/06/15

زیرنویس سیجین ۲ مورد داره.با فیلم هماهنگ نیست

پاسخ

اصلاح شد

ss:

1399/03/18

زیرنویس سیجین 2 همخونی نداره...

پاسخ

اصلاح شد

نظر خود را بنویسید