3.6/5 - (154 امتیاز)

توضیح کامل در خصوص فیلم ونوم 2 بگذار کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage)

 

تام هاردی به عنوان محافظ کشنده 2 Venom ، یکی از بزرگترین و پیچیده ترین شخصیت های MARVEL ، به صفحه بزرگ باز می گردد. این فیلم به کارگردانی اندی سرکیس ، همچنین میشل ویلیامز ، نائومی هریس و وودی هارلسون در نقش شرور کلتوس کسادی/کارناژ بازی می کند. ونوم یکی از ابر شرورهای کمپانی فیلم سازی مارول است که به خوبی توانسته در این چندسال جای خود را در میان ابرقهرمان های خوب جا دهد. تام هاردی از بازیگران به نام سینمای هالیوود که اصالتا انگلیسی می باشد نقش این ابر شرور قهرمان را ایفا می کند.

شخصیت ونوم درواقع موجودی فضایی و اما خطرناک بوده که به قصد نابود کردن سایر دنیاها به آن سیاره سفر می کند. اینبار به زمین بصورت ناخواسته وارد شده و با میزبانی به نام ادی براک(تام هاردی) سعی دارد انتقام خود را از فرمانده اش بگیرد و اینکار را نیز انجام می دهد. در ونوم 2 ما شاهد مقابله هردوی این اشخاص، هم میزبان و هم مهمان با فردی معمولی را خواهیم بود که سعی بر بدست گرفتن قدرت را دارد، اما ادی براک به کلتوس کاسدی این اجازه را نمی دهد و برای محافظت از کره زمین تمام توان خود را بکار میگیرد.

نکته ای که در ونوم 2 مورد توجه است سکانس های پایانی این فیلم می باشد که بسیار جلب توجه داشته است. در سکانس پایانی و بعد از تیتراژ این فیلم جذاب و ترسناک شما شاهد اتفاق عجیب فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست هستید. مارول همیشه سعی می کند در انتهای آثار خود سری های قهرمانی را بهم وصل کند و اینکار را با موفقیت انجام داده است. همین مورد ممکن است بدلیل وایرال شدن دانلود فیلم ونوم 2 را بسیار زیاد کرده و علاقه برای تماشای این ابرشرور قهرمان بسیار گردد. ونوم 2 بگذار کارنیج بیاید کلا بعد از پخش به مانند قسمت اول داستانی قوی نداشت و صرفا برای انتشار شدن به دست بیننده ها رسید.

فیلم 2 Venom محصول سال 2021  هالیوود است که یکی از جدیدترین فیلم خارجی دوبله فارسی در کاران مووی است. بازی درخشان تام هاردی در این فیلم سبب امتیاز بالای 8.2 از مخاطبان شده است. ژانرهای اصلی فیلم اکشن، علمی و تخیلی و دلهره آور است و جلوه های ویژه به کار رفته در آن بر زیبایی این فیلم افزوده است. سازندگان این فیلم تلاش کرده اند تا این ونوم 2 بتواند جای پای خود را نزد تماشاگران فیلم های علمی تخیلی محکم کرده و در سالهای بعد به همراه اسپایدرمن بازهم وارد سینمای ابرقهرمانی شود. امیدواریم با دیدن فیلم ونوم 2 نهایت لذت را برده باشید.