دوبله فارسی

دانلود فیلم هندی همیشه 1997 با دوبله فارسی پخش آنلاین
  • کشور سازنده: هند
  • زبان: هندی
  • رده سنی: 17+

لینک های دانلود اضافه شدند

دو دوست صمیمی، یاش و راجا، علاقه زیادی به اتومبیل دارند. هر دو از پیشینه های متفاوتی می آیند، در حالی که یاش ثروتمند است، راجا از خانواده ای فقیر می آید...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا وی پی ان خود را خاموش کنید

درباره فیلم

فیلم همیشه Hameshaa 1997

این حکایتی است از دوستی عمیق میان یاش و راجا، دو جوان که دل در گروِ یزدان نهاده و شیفته‌ی اسب‌های تندرو و روی‌دلبران بودند. یاش از تبار ثروت بود و راجا از خاندانی تهیدست. سرنوشت، راجا را با رشما، دوشیزه‌ای فاضله و دانشجو در دانشکده‌ای نزدیک، پیوند زد. دل هر دو به هم گره خورد و عشقی پاک میانشان شکوفه داد. اما هنگامی که یاش رشما را دید، او نیز شیفته‌ی کمالات و جمال او گشت. با آشکار شدن عشق راجا و رشما، یاش به طمعی ناپسندیده گرفتار شد و با دسیسه‌ای شوم، سبب جدایی غم‌انگیز این دو دلداده گشت.

سال‌ها گذشت و چرخ فلک گردید. راجا با نامی نو، “راجو”، زاده شد. رشما نیز با نام “رانی شارما” دوباره به این دنیا پا گذاشت و یاش نیز “یاش واردان” نام گرفت. سرنوشت بار دیگر این سه را در گرداب عشقی مثلثی قرار داد. اما آیا این تجدید دیدار سرانجامی غم‌بار خواهد داشت یا این بار سرنوشت به مهرورزی این دو عاشق رضایت خواهد داد؟ پاسخ این پرسش، رازی است نهفته در آغوش آینده.

برچسب ها
فیلم های مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه ثبت شده: 0

نظر خود را بنویسید