دانلود سریال خارجی

دانلود سریال روابط خطرناک Dangerous Liaisons 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک جفت عاشق سابق مکر سعی در استثمار دیگران با استفاده از قدرت اغواگری دارند. اقتباس تلویزیونی از رمان کلاسیک قرن هجدهم پیر چودرلوس دی لاکلو «Les Liaisons Dangereuses».

سال ساخت: 2022

دانلود سریال درون انسان 2022 Inside Man زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک زندانی محکوم به اعدام در ایالات متحده و یک زن که در زیرزمینی زیر یک معاونت انگلیسی گیر افتاده است، به غیرمنتظره ترین راه از هم عبور می کنند.

سال ساخت: 2022

آشیتو آئوی که در استان اهیمه زندگی می کند. آشیتو استعداد قوی در فوتبال دارد، اما سعی می کند آن را پنهان کند. با توجه به شخصیت بسیار سرراست خود، او فاجعه ای ایجاد می کند که به عنوان یک شکست بزرگ برای او عمل می کند

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 1 سریال وو تانگ - حماسه آمریکایی 2019 Wu-Tang: An American Saga زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

این نمایش شکل‌گیری قبیله وو تانگ را دنبال می‌کند، چشم‌اندازی از بابی دیگز، که تلاش می‌کند تا ده‌ها مرد جوان سیاه‌پوست را که بین موسیقی و جنایت سرگردانند، اما در نهایت تبدیل به نامحتمل‌ترین داستان‌های موفقیت آمریکا شوند، متحد کند.

سال ساخت: 2021

خانواده ای مورد حمله شیاطین قرار می گیرند و تنها دو عضو زنده می مانند - تانجیرو و خواهرش نزوکو که به آرامی در حال تبدیل شدن به یک شیطان است. تانجیرو تصمیم می گیرد تا تبدیل به یک قاتل شیطان شود تا انتقام خانواده اش را بگیرد و خواهرش را درمان کند.

سال ساخت: 2019

دانلود فصل 1 سریال شین ایکی توسن 2022 Shin Ikkitousen زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

تناسخ هیمیکو، ملکه سابق یاماتای، تصمیم گرفته است علیه همه ماگاتاماهای کانتو جنگ کند. برای بازیابی پادشاهی از دست رفته خود، او باید سه گنج واقعی ژاپن را جمع آوری کند.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود سریال آخرین بازمانده از ما قسمت 1 The Last of Us زیرنویس فارسی چسبیده از کاران مووی

قسمت آخر افزوده شد

جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی می‌کنند به هم متصل شده‌اند، مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و قاتلان بی‌رحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همه‌گیری تحمل کنند.

سال ساخت: 2023

دانلود فصل 4 سریال حمله به تایتان 2013 با زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت 29 افزوده شد

ارن ییگر که با مرگ مادرش به دست تایتان‌ها تغذیه می‌شود، قول انتقام از گونه‌هایی را می‌دهد که پس از 100 سال صلح، دیوارهای محصور را شکسته و بقایای بشریت را تهدید می‌کنند.

سال ساخت: 2013

یک ابرقهرمان ناتوان و پدرسالار خانواده در حومه استرالیا با هویتی نه چندان محرمانه به عنوان مرد کوالا زندگی می کند در حالی که اشتیاق سوزان برای خفه کردن جنایات کوچک و ایجاد نظم در جامعه دارد.

سال ساخت: 2023

دوبله اختصاصی

دانلود سریال انیمیشنی پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter 2023 با دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

دو کودک را دنبال می‌کند که وقتی به طور تصادفی به فضا می‌روند، متوجه می‌شوند که پدرشان سخت‌ترین شکارچی جایزه در تمام کهکشان است.

سال ساخت: 2023

دانلود جدیدترین سریال های خارجی با دوبله جذاب فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده از وب سایت کاران مووی.

در این دسته از وب سایت شما می توانید دسترسی آسانی به سریال های جدید خارجی داشته باشید که قطعا برای شما کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. سریال های جدید زیادی در حال به انتشار رسیدن هستند ازجمله آنها می توان به سریال خانه کاغذی اشاره کرد که اکنون در وب سایت کاران مووی می توانید در دسته دانلود سریال خارجی به فصل 5 سریال Money Heist دسترسی آسان برای دانلود تمامی قسمت های فصل آخر خانه کاغذی را داشته باشید.

کاکلشن فیلم های نوروز 1402