ورزشی

دوبله فارسی

دانلود فیلم کرید 3 Creed III 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

کیفت پرده ای

آدونیس هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خانوادگی خود پیشرفت کرده است، اما وقتی یک دوست دوران کودکی و اعجوبه بوکس سابق دوباره ظاهر می شود، رویارویی چیزی بیش از یک مبارزه است.

سال ساخت: 2023

دوبله فارسی

دانلود فیلم بویکا - شکست ناپذیر Boyka - Undisputed 2017 دوبله فارسی

در چهارمین قسمت از فرنچایز مبارزات، بویکا در حال تیراندازی برای لیگهای بزرگ است که یک مرگ تصادفی در رینگ باعث میشود که همه چیزهایی را که میخواهد زیر سوال ببرد.

سال ساخت: 2017

دوبله فارسی

دانلود فیلم فشار 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

یک پیشاهنگ بسکتبال در حالی که در اسپانیا است یک بازیکن خارق العاده خیابانی را کشف می کند و این شانس را فرصتی برای بازگشت به NBA می بیند.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم پراوین تمبه کیست Kaun Pravin Tambe 2022 دوبله فارسی

یک کریکت باز هندی که برای رسیدن به هدف نهایی خود یعنی بازی Ranji Trophy پشتکار و سخت کوشی نشان می دهد. در مرحله ماقبل آخر کار در سنی که گمان می رود شغل افراد به پایان می رسد، فصل جدیدی از سلام را آغاز می کند...

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم تولسیداس کوچیکه 2022 Toolsidas Junior زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

میدی 13 ساله با تماشای از دست دادن پدرش در مسابقات قهرمانی اسنوکر باشگاهی در سال 1994، سفری غیرممکن را طی می کند تا نام پدرش را در هیئت برنده ها بیاورد.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم گریه جنگل Jungle Cry 2022 دوبله فارسی
تریلر

بر اساس داستان واقعی الهامبخش 12 کودک محروم و یتیم از موسسه کالینگا در اودیشا، فریاد جنگل" هند سفر پیروزمندانه آنها را به مسابقات بینالمللی راگبی نوجوانان که در سال 2007 در انگلستان برگزار شد را دنبال میکند."

سال ساخت: 2022

  • ژانر:
  • کیفیت: WEB-DL
  • کشور سازنده: ایران

یک مستند کمدی زیبا و دیدنی درخصوص بازی های جام جهانی قطر 2022 که قرار است خنده و سرگرمی را برای شما به ارمغان بیاورد. این سریال مستندی روزانه برای شما به انتشار خواهد رسید تا در کنار خانواده اوقات خوشی را بسازید و تجربه کنید... قسمت اول افتتاحیه جام جهانی خواهد بود و کمی شوخی با قطر.... با ما همراه باشید...

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم تازه کار 2021 The Novice زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک دانشجوی سال اول کالج به تیم قایقرانی دانشگاه خود می‌پیوندد و یک سفر جسمی و روانی وسواس‌آمیز را انجام می‌دهد تا بدون توجه به هزینه، خود را به قایق دانشگاهی برساند.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم ورزشی

کاکلشن فیلم های نوروز 1402