درام

دانلود سریال ایرانی پوست شیر قسمت 20

قسمت 4 فصل سوم افزوده شد

نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده، پس از رهایی برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود...

سال ساخت: 2022

دانلود سریال روابط خطرناک Dangerous Liaisons 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک جفت عاشق سابق مکر سعی در استثمار دیگران با استفاده از قدرت اغواگری دارند. اقتباس تلویزیونی از رمان کلاسیک قرن هجدهم پیر چودرلوس دی لاکلو «Les Liaisons Dangereuses».

سال ساخت: 2022

دانلود سریال درون انسان 2022 Inside Man زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک زندانی محکوم به اعدام در ایالات متحده و یک زن که در زیرزمینی زیر یک معاونت انگلیسی گیر افتاده است، به غیرمنتظره ترین راه از هم عبور می کنند.

سال ساخت: 2022

آشیتو آئوی که در استان اهیمه زندگی می کند. آشیتو استعداد قوی در فوتبال دارد، اما سعی می کند آن را پنهان کند. با توجه به شخصیت بسیار سرراست خود، او فاجعه ای ایجاد می کند که به عنوان یک شکست بزرگ برای او عمل می کند

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 1 سریال وو تانگ - حماسه آمریکایی 2019 Wu-Tang: An American Saga زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

این نمایش شکل‌گیری قبیله وو تانگ را دنبال می‌کند، چشم‌اندازی از بابی دیگز، که تلاش می‌کند تا ده‌ها مرد جوان سیاه‌پوست را که بین موسیقی و جنایت سرگردانند، اما در نهایت تبدیل به نامحتمل‌ترین داستان‌های موفقیت آمریکا شوند، متحد کند.

سال ساخت: 2021

دوبله اختصاصی

دانلود سریال آخرین بازمانده از ما قسمت 1 The Last of Us زیرنویس فارسی چسبیده از کاران مووی

قسمت آخر افزوده شد

جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی می‌کنند به هم متصل شده‌اند، مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و قاتلان بی‌رحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همه‌گیری تحمل کنند.

سال ساخت: 2023

دانلود سریال دفترچه مرگ 2006-2007 Death Note زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک دانش‌آموز باهوش دبیرستانی پس از کشف دفترچه‌ای که قادر است هر کسی را که نامش در آن نوشته شده باشد بکشد، برای از بین بردن جنایتکاران از جهان به جنگ صلیبی می‌رود.

سال ساخت: 2009

دانلود فیلم سوینی تاد: آرایشگر شیطان صفت خیابان فلیت 2007 Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

بنجامین بارکر (جانی دپ) پیرایشگری است که که یک قاضی بدطینت به نام تورپین (آلن ریکمن) او را از خانواده‌اش جدا و به جای دیگری تبعید کرده‌است. او بعد از ۱۵ سال با نام مستعار سوئینی تاد بازمی‌گردد تا از کسانی که باعث جدایی او از همسر و فرزندش شده‌اند انتقام بگیرد…

سال ساخت: 2007

دانلود سریال پدرخوانده هارلم 2019 Godfather of Harlem زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

گانگستری به نام بامپی جانسون در دهه 1960 به هارلم راه پیدا می کند. یک پیش درآمد تلویزیونی برای فیلم سال 2007، "گانگستر آمریکایی"، که بر روی کار جنایی فرانک لوکاس متمرکز بود.

سال ساخت: 2019

دانلود سریال گله گرگ 2023 Wolf Pack زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک پسر و دختر نوجوان وقتی که آتش سوزی در کالیفرنیا یک موجود ماوراء طبیعی وحشتناک را بیدار می کند، زندگی آنها برای همیشه تغییر می کند. با طلوع ماه کامل، همه نوجوانان گرد هم می آیند تا رازی را که آنها را به هم مرتبط می کند، کشف کنند.

سال ساخت: 2023

کاکلشن فیلم های نوروز 1402