اکشن

دوبله اختصاصی

دانلود سریال آخرین بازمانده از ما قسمت 1 The Last of Us زیرنویس فارسی چسبیده از کاران مووی

جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی می‌کنند به هم متصل شده‌اند، مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و قاتلان بی‌رحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همه‌گیری تحمل کنند.

سال ساخت: 2023

دوبله فارسی

دانلود سریال انیمیشنی پاندای کونگفو کار پنجه های سرنوشت 2021 Kung Fu Panda: Paws of Destiny زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

به عنوان استاد اژدها، پو سهم نسبتاً زیادی از چالش های حماسی خود را تحمل کرده است، اما هیچ چیز نمی تواند او را برای بزرگ ترین چالش خود آماده کند: به عنوان یک معلم کونگ فو به گروهی از بچه های پرخاشگر از دهکده پاندا، که با یک مرموز و قدرتمند آغشته شده اند. انرژی چی آنها با هم وارد ماجراجویی های شگفت انگیزی می شوند، با تبهکاران وحشی مبارزه می کنند و به افسانه تبدیل می شوند.

سال ساخت: 2018

دانلود سریال اسپریگان 2022 Spriggan زیرنویس فارسی چسبیده از کاران مووی

بقایای یک تمدن بیگانه باستانی روی زمین دارای قدرت های خطرناکی است. عوامل Spriggan شرکت ARCAM باید آنها را از دست افراد اشتباه دور نگه دارند.

سال ساخت: 2022

دانلود سریال خون آشام در باغ 2022 Vampire in the Garden زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

در دنیای تقسیم شده آینده، دو دختر می خواهند حرام را انجام دهند: انسان می خواهد ویولن بزند و خون آشام می خواهد دنیای وسیع تری را ببیند.

سال ساخت: 2022

خرگوش نوجوان سامورایی یویچی، از نوادگان جنگجوی بزرگ میاموتو اوساگی، برای تبدیل شدن به یک سامورایی واقعی، تلاشی حماسی را آغاز می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 2 سریال وایکینگ والهالا 2023 Vikings: Valhalla زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

مجموعه‌های بعدی «وایکینگ‌ها» 100 سال پس از آن و با محوریت ماجراهای لیف اریکسون، فریدیس، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح.

سال ساخت: 2023

دانلود فصل 1 سریال ویلو 2022 Willow زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

20 سال پس از غلبه بر ملکه شریر باوموردا، جادوگر ویلو اوفگود گروهی از افراد ناسازگار را در یک ماموریت نجات خطرناک به سمت ناشناخته هدایت می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 1 سریال افسانه های آرتدال 2019 Arthdal Chronicles زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

«تواریخ آرتدال» تولد تمدن و ملت ها را در دوران باستان به تصویر می کشد. این داستان قهرمانان اسطوره ای است - مبارزه، اتحاد و عشق آنها به مردمی که در سرزمینی مجازی به نام آرت زندگی می کنند.

سال ساخت: 2019

کازودا شیونو، یک خلبان جوان برای مقاومت، مأموریت دارد تا یک ماموریت فوق سری را بررسی کند، که یک تهدید رو به رشد در کهکشان است.

سال ساخت: 2018

دانلود سریال کلایدسکوپ 2023 Kaleidoscope زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

تمرکز حول بزرگترین سرقتی که تا به حال انجام شده است، انتقام و خیانت هایی که اطراف آن را احاطه کرده است.

سال ساخت: 2023