فانتزی

دانلود فیلم با ناز آشنا شوید Meet Cute 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

اگر بتوانید به گذشته عزیزانتان سفر کنید، آسیب های روحی آنها را التیام دهید، مشکلاتشان را برطرف کنید و آنها را به شریکی عالی تبدیل کنید، چه می کنید؟

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم آواتار - راه آب Avatar - The Way of Water 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

جیک سالی با خانواده تازهای که در قمر فراخورشیدی پاندورا تشکیل شدهاند زندگی میکند. هنگامی که یک تهدید آشنا برای پایان دادن به آنچه قبلاً شروع شده بود باز می گردد، جیک باید با Neytiri و ارتش نژاد Na'vi برای محافظت از خانه آنها همکاری کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم دورورو Dororo 2007 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم دورورو Dororo 2007 در مورد یک زن جنگجو است که در قالب یک مرد بزرگ شده و نام دورورو را برای خود انتخاب کرده است؛ اعضای بدن دورورو پس از تولد به 48 قسمت تقسیم شده و به شیاطین اهدا میشود اما....

سال ساخت: 2007

دوبله فارسی

دانلود فیلم شاهزاده خانم The Princess 2022 دوبله فارسی

هنگامی که یک شاهزاده خانم با اراده ای محکم از ازدواج با یک جامعه ستیز بیرحم امتناع میکند، او را ربوده و در برج دورافتادهای از قلعه پدرش حبس میکنند. شاهزاده خانم باید پادشاهی را از دست خواستگار انتقام جوی خود که قصد دارد تاج و تخت پدرش را تصاحب کند نجات دهد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم روح شگفت انگیز 2018 The Soul-Mate زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

The Soul-Mate 2018 در مورد یک پلیس گشت به نام تائه جین است که هنگام بررسی یک پرونده دچار سانحه شده و روح او از بدنش جدا میشود. اکنون او ناامید از حل این پرونده و....

سال ساخت: 2018

دانلود انیمیشن تخت پادشاهی الف ها Throne of Elves 2017 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

در دنیای افسانهای الفها آلترا، نبردی حماسی بین پرنسس زیبای لیا و النا الف تاریکی رخ میدهد که جواهری را بهقدری قدرتمند در اختیار دارد که به دارنده آن اجازه میدهد بر همه آلترانها قدرت کامل داشته باشد.

سال ساخت: 2016

دوبله فارسی

دانلود فیلم تدی Teddy 2021 دوبله فارسی
تریلر

یک جوان مبتلا به OCD تصمیم می گیرد تا با کمک یک خرس عروسکی که مانند انسان رفتار می کند، دختری را از چنگ یک مافیای پزشکی بین المللی نجات دهد.

سال ساخت: 2021

مرگ که به شکل مرد جوانی است که در یک تصادف کشته شده است، از یک غول رسانه ای می خواهد که به عنوان راهنمای او در مورد زندگی روی زمین به او آموزش دهد و در این روند عاشق دختر مغول می شود.

سال ساخت: 1998

دانلود انیمیشن بتمن عذابی که به گاتهام نازل شد Batman - The Doom That Came to Gotham 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

یک شیطان باستانی بیدار می شود و تنها بروس وین می تواند شهر گاتهام دهه 1920 را نجات دهد.

سال ساخت: 2023

دوبله فارسی

دانلود فیلم شعبده بازی 2 Hocus Pocus 2 2022 دوبله فارسی
تریلر

سه زن جوان به طور تصادفی خواهران ساندرسون را به سالم امروزی باز میگردانند و باید دریابند که چگونه جادوگران کودک گرسنه را از ویران کردن جهان باز دارند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم فانتزی

کاکلشن فیلم های نوروز 1402