فانتزی

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم 2022 Black Adam با دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

تقریباً 5000 سال پس از اعطا شدن به او با قدرت مطلق خدایان مصر - و زندانی شدن به همان سرعت - بلک آدام (دواین جانسون) از مقبره زمینی خود آزاد می شود و آماده است تا شکل منحصر به فرد خود را از عدالت در دنیای مدرن آزاد کند.

سال ساخت: 2022

به زودی

دانلود فیلم سیاه چال ها و اژدهایان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان غیرمحتمل، برای بازیابی یک اثر گمشده، تلاشی حماسی را آغاز می‌کنند، اما وقتی با افراد اشتباه برخورد می‌کنند، اوضاع به‌طور خطرناکی خراب می‌شود.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم استاد جدید فرقه کونگ فو Kung Fu Cult Master 1993 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

“ژانگ ووجی” به همراه پدر و مادرش از جزیره ای دورافتاده برای برگزاری جشن تولد صد سالگی استاد اعظم “ژانگ سانفنگ” عازم سفر می شوند اما چند مبارز پدر و مادر او را وادار کنند تا مکان پدر خوانده او “ژی ژون” را فاش کنند اما آنها نپذیرفته و دست به خودکشی می زنند و…

سال ساخت: 1993

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم مدرسه خیر و شر 2022 The School for Good and Evil دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

گروهی از پسران و دختران در مؤسسه‌ای برده می‌شوند و در آنجا آموزش می‌بینند تا به قهرمان‌ها و تبهکاران افسانه‌وار تبدیل شوند.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم The Old Guard 2020 دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

یک تیم مخفی از مزدوران جاودانه به طور ناگهانی افشا می شوند و اکنون باید برای مخفی نگه داشتن هویت خود بجنگند، درست زمانی که یک عضو جدید غیر منتظره کشف می شود.

سال ساخت: 2020

دانلود فیلم کیمیاگر تمام فلزی: تبدیل نهایی 2022 Fullmetal Alchemist - Final Transmutation زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

سفر طولانی و پر پیچ و خم برادران الریک در این پایان حماسی به پایان می رسد، جایی که آنها باید با یک تهدید غیردنیایی و سراسری روبرو شوند.

سال ساخت: 2022

دانلود انیمیشن پوپل در شهر دودکش Poupelle Of Chimney Town 2020 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک شهر کارخانه ای توسط دود دودکش پوشیده شده است و از آنجایی که مردم شهر طی قرن ها آسمان را ندیده اند، دیگر باور ندارند که ستاره ها وجود داشته باشند. یک دودکش کن و یک هیولای دوستانه به نام پوپل تصمیم می گیرند ثابت کنند که ستاره ها واقعی هستند.

سال ساخت: 2020

دانلود فیلم هوکس پوکس 2 Hocus Pocus 2 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

دو زن جوان به طور تصادفی خواهران ساندرسون را به شکل سالمی در عصر امروزی باز می‌گردانند و باید دریابند که چگونه جادوگران کودک گرسنه را از ویران کردن جهان باز دارند.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم سه هزار سال حسرت 2022 Three Thousand Years of Longing زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک محقق تنها، در سفر به استانبول، یک جن را کشف می کند که در ازای آزادی سه آرزو را به او پیشنهاد می کند.

سال ساخت: 2022

مگی دیگینز، وومبتی که تبدیل به Wonder Woman شده است، ناخواسته به ابرقهرمان شهر تبدیل می شود، پس از اینکه با اخم یک گلایدر قندی ابرقهرمان تازه کار را از عذاب حتمی نجات می دهد.

سال ساخت: 2020

دانلود فیلم فانتزی