دانلود انیمیشن جدید

فصل 3 قرار داده شد

ماجراهای ناگوار یک اسفنج دریایی سخنگو که در یک رستوران فست فود کار می کند، در یک مدرسه قایق سواری درس می خواند و در یک آناناس زیر آب زندگی می کند...

لینک های دانلود اضافه شدند

هنگامی که یک لحظه نادر صورتی و پر زرق و برق سرنوشت آرزوی تلما اسبی را برای اسب تکشاخ بودن محقق می کند، او تبدیل به یک ستاره بین المللی پاپ-سوپراستار می شود، اما با هزینه ای غیرمنتظره....

قسمت 11 قرار داده شد

به Hello Kitty در برخی از ماجراهای سرگرم کننده که بر اساس داستان های پری محبوب کودکان است، بپیوندید...

فصل 4 قرار داده شد

شوالیه تاریکی با کمک گهگاهی رابین و بت گرل در شهر گاتهام با جنایات مبارزه می کند...

قسمت 10 قرار داده شد

گروهی از جهش‌یافته‌ها از هدایای عجیب خود برای محافظت از دنیایی استفاده می‌کنند که از آنها متنفر است و از آنها می‌ترسد. آنها مانند گذشته به چالش کشیده می شوند و مجبور می شوند با آینده جدید خطرناک و غیرمنتظره ای روبرو شوند..

قسمت 1 از فصل 4 قرار گرفت

خانواده ای مورد حمله شیاطین قرار می گیرند و تنها دو عضو زنده می مانند - تانجیرو و خواهرش نزوکو که به آرامی در حال تبدیل شدن به یک شیطان است. تانجیرو تصمیم می گیرد تا تبدیل به یک قاتل شیطان شود تا انتقام خانواده اش را بگیرد و خواهرش را درمان کند.

لینک های دانلود اضافه شدند

یک روباه قطبی در اتاق پست یک سرویس تحویل بسته کار می کند، و می خواهد تحویل را به بهترین شکل انجام دهد...

لینک های دانلود اضافه شدند

آنتی مانیتور (همتای شیطانی مانیتور) در مولتی‌ورس DC رها می‌شود و شروع به از بین بردن زمین‌های مختلف تشکیل دهنده آن می‌کند...

فصل 3 قرار داده شد

خانواده ای از بیگانگان به آمریکای میانه نقل مکان می کنند، جایی که در مورد اینکه زندگی در آنجا بهتر است یا در سیاره خود بحث می کنند...

فصل 2 قرار داده شد

خواهر و برادر خرس، گریز، پاندا و خرس یخی، در مکان های مختلف در سراسر جهان، در سفر خود برای یافتن یک خانه دائمی عالی با یکدیگر هم مسیر می شوند...

انیمیشن یا پویانمایی، روشی در ساخت فیلم سینمایی است که در آن تصاویر ثابت، به طریقی دستچین و مدیریت می‌شوند. زمانی که این تصاویر به صورت پیوسته و با سرعت خاصی پشت سر هم به نمایش دربیایند، این توهم در ذهن بیننده به وجود می‌آید که جسمی در حال حرکت است یا شخصیتی زنده است. به عبارتی فرایند ایجاد حرکاتی خیالی در تصاویر یا اشیاء غیرجاندار را انیمیشن می‌گویند.

انیمیشن می‌تواند در قالب رسانهٔ آنالوگ مانند «سینما و ویدئو» یا در رسانه‌های دیجیتال، «فرمت‌های ویدئوی دیجیتال و GIF» باشد. برای نمایش انیمیشن می‌توان از تلویزیون، رایانه، پروژکتور یا فناوری‌های نو هم استفاده کرد.

انیمیشن را می‌توان به دو نوع اصلی تقسیم کرد:

  • انیمیشن دو بعدی: این نوع انیمیشن بر روی تصاویر دو بعدی متمرکز است. تصاویر دو بعدی معمولاً با استفاده از نقاشی، گرافیک کامپیوتری، یا ترکیبی از این دو ایجاد می‌شوند.
  • انیمیشن سه بعدی: این نوع انیمیشن بر روی تصاویر سه بعدی متمرکز است. تصاویر سه بعدی معمولاً با استفاده از گرافیک کامپیوتری ایجاد می‌شوند.

انیمیشن را می‌توان به انواع مختلفی تقسیم کرد، از جمله:

  • انیمیشن سنتی: این نوع انیمیشن با استفاده از نقاشی دستی ایجاد می‌شود.
  • انیمیشن سل: این نوع انیمیشن با استفاده از سل‌های نقاشی شده ایجاد می‌شود.
  • انیمیشن کامپیوتری: این نوع انیمیشن با استفاده از گرافیک کامپیوتری ایجاد می‌شود.
  • انیمیشن استاپ موشن: این نوع انیمیشن با استفاده از حرکت دادن اشیا در مقابل دوربین ایجاد می‌شود.

انیمیشن می‌تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود، از جمله:

  • سرگرمی: انیمیشن یکی از محبوب‌ترین ژانرهای فیلم و تلویزیون است. انیمیشن‌های زیادی در سال تولید می‌شوند که برای مخاطبان مختلف، از کودکان گرفته تا بزرگسالان، مناسب هستند.
  • آموزش: انیمیشن می‌تواند برای آموزش مفاهیم مختلف به کودکان و بزرگسالان استفاده شود. انیمیشن‌های آموزشی زیادی در سال تولید می‌شوند که به موضوعاتی مانند علوم، ریاضیات، و تاریخ می‌پردازند.
  • تبلیغات: انیمیشن می‌تواند برای تبلیغات محصولات و خدمات مختلف استفاده شود. انیمیشن‌های تبلیغاتی زیادی در سال تولید می‌شوند که برای جلب توجه مخاطبان و معرفی محصولات و خدمات مختلف طراحی شده‌اند.

انیمیشن یک هنر و صنعت پویا است که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است. انیمیشن‌های امروزی با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، تصاویری بسیار واقعی و جذاب را خلق می‌کنند. انیمیشن به عنوان یک رسانهٔ قدرتمند، می‌تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود و تأثیر زیادی بر مخاطبان بگذارد.

دانلود انیمیشن های روز دنیا دوبله پارسی و اصلی با زیرنویس فارسی چسبیده | دانلود انیمیشن جدید با دوبله فارسی | دانلود انیمیشن 2021 | دانلود باب اسفنجی | دانلود کارتون های 2021 و 2020 با لینک مستقیم دانلود باب اسفنجیاز کاران مووی

دانلود انیمیشن و کارتون جدید 2024 و 2023

در سال 2022 انیمیشن های جدیدی به انتشار رسیده اند و هر یک موفقیت های خوبی نیز داشته است. یکی از این انیمیشن های زیبا که در سال 2022 به انتشار رسیده است قسمت 4 هتل ترانسیلوانیا بود. این انیمیشن که قسمت پایانی نیز به حساب می آمد به مانند همیشه داستانی خیره کننده و جذاب را به بینندگان ارائه داد. از جمله دیگر انیمیشن های منتشر شده در این سال می توان به عصر یخبندان نیز اشاره کرد. عصر یخبندان 6 به طوری یک شکست بزرگ برای این سری از کارتونهای جذاب بحساب می آمد.

اما به یک داستان ضعیف و در عین حال بسیار کمدی و دیدنی به خوبی انتظارات را فراهم نکرد. عصر یخبندان 6 با لینک های دوبله فارسی در کاران مووی قرار داده شده است.

بهترین انیمیشن ها کدام اند؟

انیمیشن ها معمولا کمتر از محتواهای سینمایی و فیلم به چشم می آیند. این موارد محتوایی گرچه از داستان های بسیار غنی برخوردار هستند اما با اینحال نمی توان زیاد آن ها را با فیلم های سینمایی مقایسه کرد.

اما در سال 2022 انیمیشن های خوبی به انتشار رسیدند و سال 2021 آغازی به شروع دوباره کارتون های جذاب خارجی بود. در این سال ما شاهد انتشار انیمیشن های :

The Bad Guys 2022

Tom and Jerry Cowboy Up 2022

Turning Red 2022

Pil’s Adventures 2021

2021 Ainbo

و…

بودیم. دانلود انیمیشن جدید قطعا جز پرتقاضا ترین موارد سینمایی می باشد که برای بینندکاناز اهمیت بالایی برخوردار است. کاران مووی سعی دارد تا در سریعترین زمان بهترین و جدیدترین انیمیشن های سال را در اختیار کاربران با کیفیت عالی قرار دهد.

اما در انتخاب انیمیشن همیشه سعی شده تا از آن به عنوان یک سینمایی حرفه ای در قالب تصاویر کارتونی یاد شود و بزرگسالان نیز سعی دارند به بهانه داستان خوبی که دارد و یا در دنیا انیمیشنی محبوب است به تماشای محتوای مورد نظر خود بپردازند.

به تازگی دیزنی به دلیل شکست های بزرگی که در چندسال اخیر داشته است می خواهد انیمیشن 2023 ای را تولید کرده که در آن تمامی شخصیت های کارتونی کمپانی اش به شکل یک لایو اکشن به مناسبت چندین ساله شدنش به انتشار برساند. اما در مقابل می توان به یک شاهکار انیمیشنی 2023 در این سال اشاره کرد که قسمت دوم مرد عنکبوتی بوده و اینبار با نام مرد عنکبوتی آنسوی دنیای عنبکوتی وارد تجارت فیلم شد.

این انیمیشن که داستان بسیار زیبا و احساسی دارد به خوبی و حتی بهتر از سینمایی های ساخته شده برای این کاراکتر معروف ییعنی اسپایدرمن(مرد عنکبوتی) طراحی شده و همه بینندگان را به وجد آورده است.

اما همزمان با این انیمیشن خاص، سینمایی انیمیشنی دیگری نیز به انتشار رسید و سعی داشت دوباره داستان لاکپشت های نینجا را اما با نوعی جدیدی از کارتون ارائه دهد. این انیمینش به نام لاکپشت های نینجای جهش یافته: آشوب جهش یافته به دست کاربران رسید. که امیدواریم از دیدنش این دو نهایت لذت را ببرید.

دانلود انیمیشن دوبله فارسی

معمولا دیدن فیلم های زبان اصلی و تماشای انیمیشن دوبله فارسی در کشور ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. انیمیشن های دوبله پرطرفدارترین موارد هستند. برای مثال انیمیشن پیل با دوبله فارسی و یا انیمیشن قرمز شدن با دوبله فارسی از موارد پر سرچ و خوب بشمار می آیند. کاران مووی رسانه بزرگ محتوای سریال و سینمایی انیمیشن های جدید را با بهترین دوبله در اختیار کاربران قرار می دهد.