دانلود انیمیشن جدید

لینک های دانلود اضافه شدند

یک عقاب جوان که توسط جوجه ها بزرگ شده است خانه را ترک می کند تا هویت واقعی خود را پیدا کند. پس از کشف بستگان و هدف جدید زندگی خود در گشت پردار پناهگاه پرندگان، او از یک نقشه شوم در حال ظهور در شهر مجاور بی خبر است...

 • بازیگران: Natsuki Hanae ، Kengo Kawanishi
 • کارگردان: -
 • ژانر: انیمیشن
 • کشور سازنده: ژاپن

لینک های دانلود اضافه شدند

تانجیرو در تلاش برای تبدیل شدن به هاشیرا، تمرینات سختی را با هاشیرای سنگی، هیمیجیما می گذراند. در همین حال، موزان به جستجوی نزوکو و اوبویاشیکی ادامه می دهد...

فصل 1 قرار داده شد

داستان سایتما، قهرمانی که این کار را فقط برای سرگرمی انجام می دهد و می تواند با یک مشت دشمنان خود را شکست دهد....

لینک های دانلود اضافه شدند

قلب و ذهن یک کارمند اداری بر سر پایبندی به یک روال ایمن کار و جسارت امتحان کردن تجربیات جدید در زندگی برای لذت بردن با هم درگیر می شود...

لینک های دانلود اضافه شدند

هنگامی که بیکینی باتم ناگهان از اقیانوس بیرون می آید، سندی چیکس و باب اسفنجی به ایالت زادگاه سندی در تگزاس سفر می کنند، جایی که خانواده سندی را ملاقات می کنند و باید بیکینی باتم را از دست یک مدیر عامل شرور نجات دهند...

لینک های دانلود اضافه شدند

وقتی یک نفرین خانوادگی چند نسلی الکس واندرهوون را به سنگ می‌اندازد، این به دو فرزندش، پاندورا و راس، و همسرش اسکای بستگی دارد که آثار باستانی دزدیده شده توسط اجدادشان را به خانه‌های واقعی‌شان برگردانند تا سرانجام نفرین برای همیشه برطرف شود...

لینک های دانلود اضافه شدند

خدمه یک کشتی باری آسیب دیده در اعماق زمین در سیاره ای زیبا اما خطرناک گیر می افتند...

لینک های دانلود اضافه شدند

یک خانواده آمریکایی به کانترویل چیس نقل مکان می کنند، یک عمارت باشکوه در حومه شهر که 300 سال است که توسط روح سر سیمون د کانترویل تسخیر شده است...

لینک های دانلود اضافه شدند

ماجراها و بدبختی های سگ و ربات در شهر نیویورک در دهه 1980...

دوبله فارسی

دانلود انیمیشن مهاجرت Migration 2023 دوبله فارسی

لینک های کیفیت خوب قرار داده شد

خانواده ای از اردک ها سعی می کنند پدر بیش از حد محافظ خود را متقاعد کنند که به تعطیلات یک عمر بروند.

انیمیشن یا پویانمایی، روشی در ساخت فیلم سینمایی است که در آن تصاویر ثابت، به طریقی دستچین و مدیریت می‌شوند. زمانی که این تصاویر به صورت پیوسته و با سرعت خاصی پشت سر هم به نمایش دربیایند، این توهم در ذهن بیننده به وجود می‌آید که جسمی در حال حرکت است یا شخصیتی زنده است. به عبارتی فرایند ایجاد حرکاتی خیالی در تصاویر یا اشیاء غیرجاندار را انیمیشن می‌گویند.

انیمیشن می‌تواند در قالب رسانهٔ آنالوگ مانند «سینما و ویدئو» یا در رسانه‌های دیجیتال، «فرمت‌های ویدئوی دیجیتال و GIF» باشد. برای نمایش انیمیشن می‌توان از تلویزیون، رایانه، پروژکتور یا فناوری‌های نو هم استفاده کرد.

انیمیشن را می‌توان به دو نوع اصلی تقسیم کرد:

 • انیمیشن دو بعدی: این نوع انیمیشن بر روی تصاویر دو بعدی متمرکز است. تصاویر دو بعدی معمولاً با استفاده از نقاشی، گرافیک کامپیوتری، یا ترکیبی از این دو ایجاد می‌شوند.
 • انیمیشن سه بعدی: این نوع انیمیشن بر روی تصاویر سه بعدی متمرکز است. تصاویر سه بعدی معمولاً با استفاده از گرافیک کامپیوتری ایجاد می‌شوند.

انیمیشن را می‌توان به انواع مختلفی تقسیم کرد، از جمله:

 • انیمیشن سنتی: این نوع انیمیشن با استفاده از نقاشی دستی ایجاد می‌شود.
 • انیمیشن سل: این نوع انیمیشن با استفاده از سل‌های نقاشی شده ایجاد می‌شود.
 • انیمیشن کامپیوتری: این نوع انیمیشن با استفاده از گرافیک کامپیوتری ایجاد می‌شود.
 • انیمیشن استاپ موشن: این نوع انیمیشن با استفاده از حرکت دادن اشیا در مقابل دوربین ایجاد می‌شود.

انیمیشن می‌تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود، از جمله:

 • سرگرمی: انیمیشن یکی از محبوب‌ترین ژانرهای فیلم و تلویزیون است. انیمیشن‌های زیادی در سال تولید می‌شوند که برای مخاطبان مختلف، از کودکان گرفته تا بزرگسالان، مناسب هستند.
 • آموزش: انیمیشن می‌تواند برای آموزش مفاهیم مختلف به کودکان و بزرگسالان استفاده شود. انیمیشن‌های آموزشی زیادی در سال تولید می‌شوند که به موضوعاتی مانند علوم، ریاضیات، و تاریخ می‌پردازند.
 • تبلیغات: انیمیشن می‌تواند برای تبلیغات محصولات و خدمات مختلف استفاده شود. انیمیشن‌های تبلیغاتی زیادی در سال تولید می‌شوند که برای جلب توجه مخاطبان و معرفی محصولات و خدمات مختلف طراحی شده‌اند.

انیمیشن یک هنر و صنعت پویا است که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است. انیمیشن‌های امروزی با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، تصاویری بسیار واقعی و جذاب را خلق می‌کنند. انیمیشن به عنوان یک رسانهٔ قدرتمند، می‌تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود و تأثیر زیادی بر مخاطبان بگذارد.

دانلود انیمیشن های روز دنیا دوبله پارسی و اصلی با زیرنویس فارسی چسبیده | دانلود انیمیشن جدید با دوبله فارسی | دانلود انیمیشن 2021 | دانلود باب اسفنجی | دانلود کارتون های 2021 و 2020 با لینک مستقیم دانلود باب اسفنجیاز کاران مووی

دانلود انیمیشن و کارتون جدید 2024 و 2023

در سال 2022 انیمیشن های جدیدی به انتشار رسیده اند و هر یک موفقیت های خوبی نیز داشته است. یکی از این انیمیشن های زیبا که در سال 2022 به انتشار رسیده است قسمت 4 هتل ترانسیلوانیا بود. این انیمیشن که قسمت پایانی نیز به حساب می آمد به مانند همیشه داستانی خیره کننده و جذاب را به بینندگان ارائه داد. از جمله دیگر انیمیشن های منتشر شده در این سال می توان به عصر یخبندان نیز اشاره کرد. عصر یخبندان 6 به طوری یک شکست بزرگ برای این سری از کارتونهای جذاب بحساب می آمد.

اما به یک داستان ضعیف و در عین حال بسیار کمدی و دیدنی به خوبی انتظارات را فراهم نکرد. عصر یخبندان 6 با لینک های دوبله فارسی در کاران مووی قرار داده شده است.

بهترین انیمیشن ها کدام اند؟

انیمیشن ها معمولا کمتر از محتواهای سینمایی و فیلم به چشم می آیند. این موارد محتوایی گرچه از داستان های بسیار غنی برخوردار هستند اما با اینحال نمی توان زیاد آن ها را با فیلم های سینمایی مقایسه کرد.

اما در سال 2022 انیمیشن های خوبی به انتشار رسیدند و سال 2021 آغازی به شروع دوباره کارتون های جذاب خارجی بود. در این سال ما شاهد انتشار انیمیشن های :

The Bad Guys 2022

Tom and Jerry Cowboy Up 2022

Turning Red 2022

Pil’s Adventures 2021

2021 Ainbo

و…

بودیم. دانلود انیمیشن جدید قطعا جز پرتقاضا ترین موارد سینمایی می باشد که برای بینندکاناز اهمیت بالایی برخوردار است. کاران مووی سعی دارد تا در سریعترین زمان بهترین و جدیدترین انیمیشن های سال را در اختیار کاربران با کیفیت عالی قرار دهد.

اما در انتخاب انیمیشن همیشه سعی شده تا از آن به عنوان یک سینمایی حرفه ای در قالب تصاویر کارتونی یاد شود و بزرگسالان نیز سعی دارند به بهانه داستان خوبی که دارد و یا در دنیا انیمیشنی محبوب است به تماشای محتوای مورد نظر خود بپردازند.

به تازگی دیزنی به دلیل شکست های بزرگی که در چندسال اخیر داشته است می خواهد انیمیشن 2023 ای را تولید کرده که در آن تمامی شخصیت های کارتونی کمپانی اش به شکل یک لایو اکشن به مناسبت چندین ساله شدنش به انتشار برساند. اما در مقابل می توان به یک شاهکار انیمیشنی 2023 در این سال اشاره کرد که قسمت دوم مرد عنکبوتی بوده و اینبار با نام مرد عنکبوتی آنسوی دنیای عنبکوتی وارد تجارت فیلم شد.

این انیمیشن که داستان بسیار زیبا و احساسی دارد به خوبی و حتی بهتر از سینمایی های ساخته شده برای این کاراکتر معروف ییعنی اسپایدرمن(مرد عنکبوتی) طراحی شده و همه بینندگان را به وجد آورده است.

اما همزمان با این انیمیشن خاص، سینمایی انیمیشنی دیگری نیز به انتشار رسید و سعی داشت دوباره داستان لاکپشت های نینجا را اما با نوعی جدیدی از کارتون ارائه دهد. این انیمینش به نام لاکپشت های نینجای جهش یافته: آشوب جهش یافته به دست کاربران رسید. که امیدواریم از دیدنش این دو نهایت لذت را ببرید.

دانلود انیمیشن دوبله فارسی

معمولا دیدن فیلم های زبان اصلی و تماشای انیمیشن دوبله فارسی در کشور ایران از اهمیت بالایی برخوردار است. انیمیشن های دوبله پرطرفدارترین موارد هستند. برای مثال انیمیشن پیل با دوبله فارسی و یا انیمیشن قرمز شدن با دوبله فارسی از موارد پر سرچ و خوب بشمار می آیند. کاران مووی رسانه بزرگ محتوای سریال و سینمایی انیمیشن های جدید را با بهترین دوبله در اختیار کاربران قرار می دهد.