اکشن

دانلود فیلم منفجر شده 2022 Blasted زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

وقتی یک دوست سابق دوران کودکی مهمانی مجردی سباستین را خراب می کند و همه چیز را درباره خودش می سازد، تنها یک حمله بیگانه می تواند آنها را وادار کند که مشکلاتشان را کنار بگذارند و دوباره به عنوان دو نفری که قبلا بودند، متحد شوند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم طعمه 2022 Prey زیرنویس فارسی چسبیده

داستان پیدایش اولین شکارچی های در جهان مابین ملت کومانچی در 300 سال قبل به نمایش گذاشته است. نارو، یک زن جنگجوی ماهر، برای محافظت از قبیله خود در برابر یکی از اولین شکارچیان(بیگانه) بسیار تکامل یافته که روی زمین فرود آمده، می جنگد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم کوسه: آغاز Shark: The Beginning 2021 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

چا وو سول، قربانی خشونت مدرسه که به دلیل یک اتفاق غیرمنتظره در زندان پسران زندانی شده بود، با قهرمان هنرهای رزمی ترکیبی، جونگ دو هیون آشنا می شود و محدودیت های خود را یکی یکی می شکند تا به دنبال انتقام باشد و زورگوی خود را پرداخت کند.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم Rocketry: The Nambi Effect 2022 موشک سازی: اثر نامبی زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

در حین رانندگی، کیوکو هاراسه بازیگر فیلم های ترسناک باردار و نامزدش در یک تصادف رانندگی ناشی از دوست توشیو هستند. کیوکو نوزادش را از دست می دهد و نامزدش به کما می رود. کیوکو به همراه یک گروه تلویزیونی هنگام فیلمبرداری یک برنامه در خانه جن زده ای که سال ها پیش کایاکو به طرز وحشیانه ای توسط شوهرش به قتل رسید، نفرین شد. در حالی که...

سال ساخت: 2022

دانلود انیمیشن شکارچی شهر City Hunter: Shinjuku Private Eyes 2019 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

کارآگاه خصوصی Ryo Saeba برای محافظت از دختر دانشمندی که اخیراً در یک تصادف رانندگی مشکوک جان خود را از دست داده است استخدام می شود.

سال ساخت: 2019

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم ثور 4: عشق و تندر 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

ثور دوباره با والکری، کورگ و دوست دختر سابقش جین فاستر متحد می شود تا با تهدید گور، قصاب خدا مبارزه کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم روح سبز و استادان سنگ 2021 Green Ghost and the Masters of the Stone زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

در یکی از شهرهای مرزی تگزاس، چارلی، فروشنده ماشین، در نقش کشتی‌گیر لوچا لیبره نقابدار «شبح سبز» مهتاب می‌تابد. زمانی که مهاجمان به دنبال زمردی دیگر از دنیا می‌آیند، چارلی متوجه می‌شود که او دارای قدرت‌های فوق‌العاده‌ای است که باید برای نجات بشریت از آنها استفاده کند.

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم قاتل کاراته کا - بکش یا کشته شو Kill or Be Killed 1976 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

دو نفر از چهره‌های رتبه‌بندی سابق قدرت‌های محور، یک تورنمنت مرگبار هنرهای رزمی را در محلی دورافتاده برنامه‌ریزی می‌کنند. سپس دو رقیب برای جمع آوری رقبای برتر از سراسر جهان به رقابت می پردازند که استیو هانت بیشترین درخواست را دارد.

سال ساخت: 1976

دانلود فیلم شمشیر زن نابینا 2022 Blind Sword زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

استان یک شمشیرزن نابینا است که با “نی یان” دختری جوان در یک رستوران آشنا می شود، ولی به تدریج درگیر یک ماجرای تاریک، پیچیده و خشونت بار می شود و ….

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم اکشن دوبله شده به زبان شیرین فارسی و زیرنویس پارسی چسبیده به فیلم جدیدترین فیلمهای روز دنیا