جنگی

دانلود فیلم نبرد برای سایپان Battle for Saipan 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

هنگامی که یک بیمارستان ارتش ایالات متحده در جزیره دورافتاده سایپان توسط نیروهای ژاپنی تسخیر می شود، یک پزشک تنها همه چیز را در خط مقدم قرار می دهد تا گروهی از رزمندگان مجروح را در این حماسه در لبه صندلی شما در جنگ جهانی دوم به امن هدایت کند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم سپیده دم رهایی Rescue Dawn 2006 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

فیلم سپیده دم رهایی Rescue Dawn 2006 در سال 1965 میلادی روایت شده و در مورد یک خلبان هواپیماهای جنگنده به نام دیتر (با بازی کریستین بیل) است که در جریان جنگ ویتنام، پس از شلیک به جنگنده‌اش سقوط کرده و توسط افراد محلی اسیر می‌شود. اکنون دیتر تلاش میکند تا با کمک پنج زندانی دیگر فرار کند اما در این مسیر با موانع زیادی مواجه شده و…

سال ساخت: 2007

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم هار هار مهادف Har Har Mahadev 2022 دوبله فارسی

این داستان الهامبخش یک نبرد واقعی است که در آن تنها 300 سرباز به رهبری باجی پرابهو دشپانده، فرمانده چاتراپاتی شیواجی ماهاراج، یک ارتش 15000 نفری دشمن را در حالی که شیواجی به امنیت خرا میرسید، عقب نگه داشتند.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم عواقب The Aftermath 2019 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

پس از جنگ جهانی دوم، یک سرهنگ بریتانیایی و همسرش در جریان بازسازی پس از جنگ در هامبورگ منصوب میشوند، اما تنشهایی با آلمانی که قبلاً صاحب خانه بود، به وجود میآید.

سال ساخت: 2019

دانلود فیلم تعلق خاطر Devotion 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک جفت خلبان جنگنده نیروی دریایی ایالات متحده در طول جنگ کره جان خود را به خطر می اندازند و به یکی از مشهورترین بالمردان نیروی دریایی تبدیل می شوند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم نارویک: اولین شکست هیتلر 2022 Narvik: Hitler's First Defeat زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

آوریل 1940. چشم جهان به نارویک، شهر کوچکی در شمال نروژ، منبع سنگ آهن مورد نیاز برای ماشین آلات جنگی هیتر است. از طریق دو ماه جنگ شدید زمستانی، هیتلر اولین شکست خود را متحمل شد.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم دسته گرگ ها Wolf Pack 2022 دوبله فارسی

در طی یکی از مأموریتها، گروه گرگها به رهبری لائو دیائو که برای مدت طولانی درگیر کارهای امنیتی در خارج از کشور هستند، متوجه میشوند که نیروهای تروریستی خارجی دسترسی خود را به خطوط حیاتی انرژی چین گسترش دادهاند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم کمین The Ambush 2021 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

هنگامی که سه سرباز اماراتی در یک منطقه متخاصم کمین می کنند، فرمانده آنها ماموریتی جسورانه را برای نجات آنها هدایت می کند.

سال ساخت: 2021

مردی که هواپیماهای کوچک را برای شناسایی خط مقدم عراق کنترل می کند، در معرض خطر قرار می گیرد که قادر به بازگشت نیست.

سال ساخت: 1990

دانلود فیلم حمل و نقل گمشده Lost Transport 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

در بهار سال 1945 قطاری که صدها زندانی یهودی را اخراج می کرد در نزدیکی یک روستای کوچک آلمانی که توسط ارتش سرخ اشغال شده بود سرگردان شد. محکوم به یکدیگر و در بستری از بی اعتمادی عمیق، استیصال و انتقام، غیر منتظره...

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم جنگی

کاکلشن فیلم های نوروز 1402