کمدی

دانلود فیلم وقتی نجات جهان را تمام کردید 2022 When You Finish Saving the World زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

ایولین و پسر غافلش زیگی به دنبال جایگزینی برای یکدیگر می گردند، در حالی که اولین ناامیدانه تلاش می کند تا یک نوجوان بی ادعا را در پناهگاه خود تربیت کند، در حالی که زیگی در تعقیب یک زن جوان باهوش در مدرسه دست و پا می زند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم کشتی سخت 2023 Gatta Kusthi زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

ویرا، یک شوونیست مرد، به دنبال یک عروس با مجموعه شرایط از پیش تعیین شده خود است. با این حال، او به طور غیرمنتظره ای با Keerthi که نقطه مقابل انتظارات او است، ازدواج می کند. وقتی حقیقت آشکار شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم آیوی و بین 2022 Ivy and Bean زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

دو دوست بعید، لوبیای پر سر و صدا و بی باک، و آیوی متفکر و ساکت. با این حال، آن دو متوجه می شوند که یک ماجراجویی می تواند نشان دهد که حتی افراد به ظاهر متفاوت می توانند بهترین دوستان شوند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم گرگ جوان: فیلم Teen Wolf: The Movie 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

شر وحشتناکی پدیدار شده است، گرگ ها یک بار دیگر زوزه می کشند، اما تنها گرگینه ای مانند اسکات مک کال می تواند هم پیمانان جدید را جمع کند و هم دوستان مورد اعتماد را برای مقابله با دشمنی که می تواند قوی ترین و مرگبارترین باشد، متحد کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم زمانی برای خودم 2022 Me Time زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

پدری را دنبال می کند که برای اولین بار پس از چند سال زمانی که همسر و فرزندانش دور هستند، برای خود وقت پیدا می کند. او برای یک تعطیلات آخر هفته با یک دوست دوباره ارتباط برقرار می کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم برادران بریکوت 2 2021 Breakout Brothers زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

هو چون، یک کارآفرین جوان، به زندان فرستاده می شود. هو چون با اجرای فلسفه خود در دنیای تجارت مبنی بر اینکه پول می تواند هر مشکلی را حل کند، به بیگ رولر، کین تین، اسکار و هو چینگ مبلغ قابل توجهی پول برای کمک به او برای فرار از زندان پیشنهاد می کند.

سال ساخت: 2021

دوبله فارسی

دانلود فیلم عملیات فورچن: نیرنگ جنگ 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده

مامور ویژه اورسون فورچون و تیم عاملش یکی از بزرگترین ستاره های سینمای هالیوود را به خدمت می گیرند تا در یک ماموریت مخفی به آنها کمک کند، زمانی که فروش یک فن آوری جدید تسلیحاتی مرگبار تهدید می کند نظم جهانی را مختل کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم عزیز بانگرا برقص Babe Bhangra Paunde Ne 2023 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

از فروش لباس زیر گرفته تا فرزندخواندگی پدر برای مزایای بیمه، دیلجیت برای تبدیل شدن به سه ثروتمندترین مرد جهان برای او و دوستانش دست از کار نخواهد کشید.

سال ساخت: 2023

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم پالتو جانوار Palthu Janwar 2022 دوبله فارسی
تریلر

پرسون، یک انیماتور حرفه ای، که با علاقه کمی مجبور می شود شغل دولتی بازرس دامپزشکی را به عنوان یک انتصاب دلسوزانه انجام دهد. اتفاقات مملو از سرگرمی را که در کارش در انتظار اوست می گذراند...

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم کمدی