خانوادگی

دانلود فیلم اسلامبرلند Slumberland 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

یک دختر جوان نقشه مخفی دنیای رویایی Slumberland را کشف می کند و با کمک یک قانون شکن عجیب و غریب، رویاها را طی می کند و از کابوس ها فرار می کند، به این امید که بتواند دوباره پدر مرحومش را ببیند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم سرزنده Spirited 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

نسخه ای موزیکال از داستان چارلز دیکنز درباره یک انسان دوست خسیس که به سفری جادویی برده می شود.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم میا و من - قهرمان سنتوپیا Mia and Me - The Hero of Centopia 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

میا متوجه می شود که سنگ جادویی او بخشی از یک پیشگویی باستانی است و سفری هیجان انگیز را به دورترین جزایر سنتوپیا آغاز می کند تا با یک شیطان بزرگ روبرو شود و سرنوشت خود را رقم بزند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم جی جی و نیت Gigi and Nate 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

زندگی یک مرد جوان پس از چهار پلژی زیر و رو می شود. حرکت رو به جلو تقریبا غیرممکن به نظر می رسد تا زمانی که او با حیوان خدمتکار غیرمحتمل خود، Gigi - یک میمون کاپوچین کنجکاو و باهوش ملاقات کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم آیوی و بین - محکوم به رقص Ivy Bean - Doomed to Dance 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

آیوی و بین از ثبت نام در کلاس باله خوشحال هستند تا زمانی که متوجه شوند هیچ شمشیر جنگی، لگد زدن یا رقص تا مرگ" وجود نخواهد داشت. وقتی والدین بین به او اجازه نمی دهند که دست از کار بکشد، آیوی موافقت می کند که آن را با بین بچسباند."

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم اف 3 - تفریح و نا امیدی 2 F3 - Fun and Frustration 2022 دوبله فارسی

ونکی و وارون، که سعی می کنند از مشکلات مالی بیرون بیایند. اما وقتی آنها با خانواده پراگاتی که حریص پول هستند ملاقات می کنند چه اتفاقی می افتد؟

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم لامینور داریوش مهرجویی 2021 بصورت رایگان و کامل

دختر جوانی عاشق موسیقی است اما پدرش (سیامک انصاری) مخالف موسیقی است و مدام دخترش را محدود و سرکوب می‌کند. با خالی شدن خانه و رفتن پدر و مادر به سفر، دختر جوان با همراهی پدربزرگ (علی نصیریان) پارتی بزرگی را تدارک می بینند، پارتی آغاز می‌شود اما…

سال ساخت: 2021

دانلود فیلم سه آرزو برای سیندرلا 2022 Three Wishes for Cinderella زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

داستان سیندرلا: در جنگل های پر برف، قهرمانانه با نامادری شیطان صفت خود برای به حقیقت پیوستن رویای ملاقات با شاهزاده خوش تیپ می جنگد. این داستان یک سواری نفس گیر با تیراندازی با کمان درخشان و یک توپ قصری باشکوه است.

سال ساخت: 2021

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم راکشا بندهان Raksha Bandhan 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

لالا کدارنات، بزرگ‌ترین و تنها برادر 4 خواهر، مغازه‌ای را اداره می‌کند که توسط پدرش راه‌اندازی شده بود. لالا در بستر مرگ به مادر ضعیفش قول می دهد که فقط ازدواج کند

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم نفرین پل تو خالی The Curse of Bridge Hollow 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک دختر نوجوان که به طور تصادفی یک روح باستانی و شیطنت آمیز را در هالووین آزاد می کند باعث زنده شدن تزئینات و ویرانی آنها می شود، حالا باید با آخرین فردی که در نظرش وجود دارد برای نجات شهر خود - پدرش - متحد شود!

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم خانوداگی