کمدی

آشیتو آئوی که در استان اهیمه زندگی می کند. آشیتو استعداد قوی در فوتبال دارد، اما سعی می کند آن را پنهان کند. با توجه به شخصیت بسیار سرراست خود، او فاجعه ای ایجاد می کند که به عنوان یک شکست بزرگ برای او عمل می کند

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 1 سریال شین ایکی توسن 2022 Shin Ikkitousen زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

تناسخ هیمیکو، ملکه سابق یاماتای، تصمیم گرفته است علیه همه ماگاتاماهای کانتو جنگ کند. برای بازیابی پادشاهی از دست رفته خود، او باید سه گنج واقعی ژاپن را جمع آوری کند.

سال ساخت: 2022

دانلود سریال دکتر روح 2022 Ghost Doctor زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

چا یانگ مین یک پزشک نابغه اما متکبر و خودخواه است. یک روز، او درگیر یک مورد غیر منتظره می شود. روح او بدن پزشک دیگری را در اختیار دارد. این دو پزشک کاملاً متضاد با شخصیت و توانایی های پزشکی هستند.

سال ساخت: 2022

دانلود سریال روان درمانی Shrinking 2023 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

یک درمانگر غمگین شروع به گفتن دقیقاً به مشتریان خود می کند که چه فکر می کند. او با نادیده گرفتن آموزش و اخلاق خود، متوجه می شود که تغییرات بزرگی در زندگی مردم ایجاد می کند - از جمله زندگی خودش.

سال ساخت: 2023

دانلود فصل 1 سریال That 90S Show 2023 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

اکنون سال 1995 است، لیا فورمن برای تابستان به پدربزرگ و مادربزرگش می‌رود، جایی که او با نسل جدیدی از Point Place، WI، بچه‌ها زیر نظر کیتی و درخشش شدید قرمز پیوند می‌خورد.

سال ساخت: 2023

تد تمپلتون بزرگسالی که برای یک جنایت شرکتی قاب می‌شود، به بچه رئیس تبدیل می‌شود تا با برادرش، تیم، مخفیانه زندگی کند و خود را به عنوان یکی از فرزندانش نشان دهد.

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 1 سریال کوتارو تنها زندگی میکنه 2022 Kotaro Lives Alone زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

یک هنرمند مانگا نامحبوب باید از همسایه جدید خود مراقبت کند، کودکی 5 ساله که تنها زندگی می کند.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود سریال سگ های نگهبان 2013 دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

به رهبری پسری به نام رایدر، تیمی متشکل از شش سگ نجات بازیگوش از استعدادهای فردی خود برای محافظت از شهر ساحلی Adventure Bay استفاده می کنند. توله‌ها گهگاه با کمک‌کنندگان جدیدتر همراه می‌شوند: Cap'n Turbot، Robo-Dog، Everest، و Tracker.

سال ساخت: 2013

دوبله اختصاصی

دانلود سریال ونزدی Wednesday 2022 فصل 1 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

سال‌های دانشجویی چهارشنبه آدامز را دنبال می‌کند، زمانی که او تلاش می‌کند تا بر توانایی روانی در حال ظهور خود مسلط شود، معمایی که پدر و مادرش را درگیر کرده است را خنثی کرده و حل کند.

سال ساخت: 2022

دانلود فصل 4 سریال کبرا کای 2021 Cobra Kai زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

ده‌ها سال پس از مسابقه کاراته در تمام دره ۱۹۸۴، دانیل لاروسو و جانی لارنس میانسال، دوباره خود را رقیب هنرهای رزمی می‌بینند.

سال ساخت: 2021

کاکلشن فیلم های نوروز 1402