دانلود فیلم دوبله فارسی

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم مگان M3GAN 2023 دوبله فارسی
تریلر

یک مهندس روباتیک در یک شرکت اسباببازی عروسکی شبیه زندگی میسازد که شروع به زندگی خود میکند.

سال ساخت: 2023

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم پلنگ سیاه 2 Black Panther: Wakanda Forever 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی

مردم واکاندا برای محافظت از خانه خود در برابر قدرت های جهانی مداخله گر در سوگ مرگ پادشاه T'Challa می جنگند. نسخه زبان اصلی فیلم کیفیت WEB-DL می باشد اما نسخه دوبله کیفیت پرده ای است.

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم عملیات فورچن: نیرنگ جنگ 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده

مامور ویژه اورسون فورچون و تیم عاملش یکی از بزرگترین ستاره های سینمای هالیوود را به خدمت می گیرند تا در یک ماموریت مخفی به آنها کمک کند، زمانی که فروش یک فن آوری جدید تسلیحاتی مرگبار تهدید می کند نظم جهانی را مختل کند.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم خشم Sinam 2022 دوبله فارسی
تریلر

یک بازرس فرعی مستقیم در جریان یک دعوای مداوم با یکی از مافوق های بی وجدانش، تحقیقات قتل بالاتر از درجه دستمزدش را تحویل می گیرد.

سال ساخت: 2022

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم پالتو جانوار Palthu Janwar 2022 دوبله فارسی
تریلر

پرسون، یک انیماتور حرفه ای، که با علاقه کمی مجبور می شود شغل دولتی بازرس دامپزشکی را به عنوان یک انتصاب دلسوزانه انجام دهد. اتفاقات مملو از سرگرمی را که در کارش در انتظار اوست می گذراند...

سال ساخت: 2022

دوبله فارسی

دانلود فیلم اسکوبیدوو نبرد نهایی شگی Scooby Doo Shaggys Showdown 2017 دوبله فارسی

تیم Mystery Inc. از بستگان شگی در مزرعه اش در خارج از یک شهر توریستی در غرب وحشی دیدن می کند. یک کابوی ارواح در حال ترساندن گردشگران و مالکان آنجاست. این پنج نفر تحقیق می کنند.

سال ساخت: 2017

دوبله فارسی

دانلود فیلم تولد اژدها 2016 Birth of the Dragon دوبله فارسی

BIRTH OF THE DRAGON که در پس زمینه سانفرانسیسکو دهه 1960 می گذرد، برداشتی مدرن از فیلم های کلاسیکی است که بروس لی به آن ها شهرت داشت. این فیلم از رویارویی حماسی و هنوز بحث برانگیز بین بروس لی در حال ظهور و استاد کونگ فو وونگ جک من الهام گرفته است - نبردی که یک افسانه را به وجود آورد.

سال ساخت: 2016

دوبله فارسی

دانلود فیلم دارزن Hangman 2017 دوبله فارسی

یک کارآگاه قتل شریک زندگی خود را از بازنشستگی بیرون می آورد تا به دستگیری یک قاتل زنجیره ای کمک کند که جنایاتش بر اساس بازی کودکانه جلاد است.

سال ساخت: 2017

دوبله فارسی

دانلود فیلم نبرد با آتش 2017 Only the Brave دوبله فارسی از رسانه کاران مووی

بر اساس داستان واقعی کوه گرانیت هات شات، گروهی از آتش نشانان نخبه که همه چیز را به خطر می اندازند تا از یک شهر در برابر آتش سوزی تاریخی محافظت کنند.

سال ساخت: 2017

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم هندی Brahmastra 2022 با زیرنویس فارسی همراه

این داستان شیوا است که به دنبال عشق و کشف خود می رود. در طول سفر، او باید با نیروهای شیطانی زیادی که وجود ما را تهدید می کنند، روبرو شود.

سال ساخت: 2021

صنعت دوبله از دیرباز در ایران مورد توجه بوده است و دانلود فیلم دوبله فارسی یکی از پر جستجوترین عبارات در وب فارسی است. صداپیشگان ایرانی در بسیاری از موارد با هنر بالای خود فیلم خارجی دوبله فارسی را پر بیننده تر از اصل فیلم نموده اند. بدین دلیل مخصوصا در مواردی مانند فیلم هندی دوبله فارسی بیشتر مورد توجه بینددگان برای تماشا است تا خود فیلم. دوبله فارسی کمک می کند تا توجه بیشتر بییندگان ب رو روی اصل و اتفاقات فیلم متمرکز باشد. وبسایت کاران مووی مجموعه بزرگی از فیلم های دوبله فارسی 2021 را بصورت اختصاصی در ژانرهای اکشن، عاشقانه، فیلم هندی، ترسناک و … برای شما بییندندگان عزیز آماده کرده است که امیدواریم از مشاهده آن لذت ببرید.

دانلود بهترین فیلم های دوبله فارسی

فیلم های دوبله فارسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این مسئله را خود کاربران و مخاطبان تایید کرده اند از این حیث کاران مووی که بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال است سعی دارد بهترین فیلم های خارجی در ژانرهای اکشن، کمدی، ترسناک، مهیج و … بصورت دوبله فارسی اختصاصی در اختیار کاربران قرار دهد.

در این میان نیاز نیست برای دانلود فیلم خارجی دوبله فارسی سرچ های فراوانی را انجام دهید، تنها کافی است با ورود به این دسته به تمامی فیلم های دوبله فارسی اختصاصی کاران به مانند: جیمزباند: زمانی برای مردن نیست، اعلان قرمز، ویچر فصل 2، ماتریکس و … دسترسی آسان داشته باشید.