ترسناک

دوبله اختصاصی

دانلود فیلم مگان M3GAN 2023 دوبله فارسی
تریلر

یک مهندس روباتیک در یک شرکت اسباببازی عروسکی شبیه زندگی میسازد که شروع به زندگی خود میکند.

سال ساخت: 2023

فیلم سلطه ژوراسیک 2022 Jurassic Domination زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

هنگامی که دو دایناسور نظامی و مسلح به یک شهر کوهستانی کوچک حمله می کنند، این وظیفه کلانتر است که راهی برای متوقف کردن موجودات قبل از فرار دایناها و ایجاد ویرانی در سراسر کشور بیابد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم گرگینه های آمریکایی 2022 American Werewolves زیرنویس فارسی جسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

هر ساله ده ها برخورد با سگ های عمودی در آمریکای شمالی گزارش می شود. این موجودات اغلب به شیوه‌های مشابهی رفتار می‌کنند و گزارش‌های زیادی از موجودی تهاجمی، وحشتناک و آزاردهنده بازگو می‌کنند.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم بارش برف 2023 Snow Falls زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

پس از یک طوفان زمستانی، پنج دوست را در یک کابین دورافتاده بدون برق و غذای کمی گرفتار می‌کند، سرگردانی به آرامی سلامت عقل آنها را می‌گیرد، زیرا هر یک از آنها تسلیم ترس از آلوده شدن یا بد بودن برف می‌شوند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم یک جای کار در مورد بچه ها می لنگد 2023 There's Something Wrong with the Children زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

خانواده ای با دوستان دیرینه و دو فرزند خردسال خود به سفر آخر هفته می روند، اما وقتی بچه ها پس از ناپدید شدن یک شبه در جنگل، رفتار عجیبی از خود نشان می دهند، به چیزی فوق طبیعی مشکوک می شوند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم جعل مرگ 2022 Play Dead زیرنویس فارسی جسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

کلویی، دانشجوی جرم‌شناسی، مرگ خود را جعل می‌کند تا وارد سردخانه شود تا شواهدی را که برادر کوچک‌ترش را به جنایتی که اشتباه رفته است، بازیابی کند. هنگامی که داخل می شود، او به سرعت متوجه می شود که پزشکی قانونی ترسناک از آن استفاده می کند

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم دختر مرده در آپارتمان شماره 3 The Dead Girl in Apartment 03 2022 زیرنویس فارسی چسبیده
تریلر

پس از یافتن مرده هم اتاقی خود در شرایط مرموز، زن جوانی در آپارتمانش تسخیر شده است.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم مریض Sick 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

به دلیل بیماری همه گیر، پارکر و بهترین دوستش تصمیم می گیرند به تنهایی در خانه دریاچه خانوادگی قرنطینه شوند - یا اینطور فکر می کنند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم نیمه کوسه ای ماه Shark Side of the Moon 2022 زیرنویس فارسی چسبیده از رسانه کاران مووی
تریلر

دهه‌ها پیش، اتحاد جماهیر شوروی کوسه‌های غیرقابل کشتن را توسعه داد و آنها را به ماه فرستاد. امروز تیمی از فضانوردان آمریکایی جنگ زندگی خود را تحمل خواهند کرد.

سال ساخت: 2022

دانلود فیلم پیشکش The Offering 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

خانواده ای که با از دست دادن دست و پنجه نرم می کنند خود را در رحمت یک شیطان باستانی می یابند که سعی می کند آنها را از درون نابود کند.

سال ساخت: 2023

دانلود فیلم ترسناک | دانلود جدیدترین فیلم های ترسناک | دانلود بهترین فیلم های ترسناک جدید | فیلم ترسناک جنی | دانلود فیلم ترسناک زامبی | دانلود فیلم ترسناک دوبله فارسی | دانلود فیلم ترسناک با زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور

 

 

دانلود فیلم های ترسناک 2022 و 2021

 

بهترین فیلم های ترسناک سال 2022 در همین ابتدای سال معرفی شده اند، قسکنت های جدید فیلم موذی و یا همان insidious ساخته جیمز وان کارگردان معروف فیلم های ترسناک است. قسمت جدید فیلم insidious امسال به انتشار می رسد.

همینطور می توان به فیلم های ترسناک جدید هالیوود در سال 2022 اشاره کرد که به خوبی ساخته شده اند. شما می توانید از رسانه کاران مووی فیلم های ترسناک جدید را دانلود کرده تا نهایت لذت را ببرید.